Auto northen lights opadniete liście od czego

Różne choroby i dolegliwości w uprawie roślin konopi oraz jak sobie z nimi radzić.
Kuki215
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2019, 22:31

Auto northen lights opadniete liście od czego

Post autor: Kuki215 »

Witam mój problem wygląda tak że moje pomidory całkowicie się zatrzymały i wogole nie Rosna są teraz na etapie początkowego flo liście całkiem opadły i nie jest to ani przesuszenje ani przelanie. Przed początkiem kwitnienia podałem dla krzaczka dolomit bo zauważyłem że liście u dołu zolkna wymjeszalem dolomit z wodą i podlalem oraz trochę podsypalem na ziemię dolomitu w ten sam dzień podlalem też 2 nakrętki biohmusa na 500ml wody 2 dni później zauważyłem że liście opadły na internecie przeczytałem że jest to spowodowane albo zbyt mała donica albo przesuszenje lub przesłaniem od razu wykluczylem donice ponieważ moja donica ma 20l a to jak na automat w 100% wystarczy wykluczylem też przelanie bo zawsze podlewalem odpowiednimi ilością i wody i zawsze gdy była susza więc pomyślałem że jest susza obficie podlalem krzaczek ale na drugi dzień było to samo dzisiaj podlalem plantonem k ponieważ roślina zaczyna kwitnąć ale wogole nie rośnie podlalem malutka ilością planton wymieszane go z wodą nasiona to auto northen light od RQS 31 dzień liście u dołu zolkna i nie wiem co robić 
Załączniki
Screenshot_20190823_121330_com.facebook.orca.jpg
Screenshot_20190823_121330_com.facebook.orca.jpg (989.41 KiB) Przejrzano 9366 razy
received_847571148970374.jpeg
received_847571148970374.jpeg (160.45 KiB) Przejrzano 9366 razy
Awatar użytkownika
Szperacz
Posty: 48
Rejestracja: 10 lut 2019, 15:34

Re: Auto northen lights opadniete liście od czego

Post autor: Szperacz »

O jakiej porze dnia podlewałeś roślinę? nie zrobiłeś tego przypadkiem w słonce?

Na moje oko jest to sparzenie, czyli właśnie podlanie w słoneczny dzień. Albo przenawożenie, dolomit i nawóz jednocześnie to dość duży szok dla rośliny, więc mogło to spowodować duży stres i teraz stoi w miejscu, musi dojść do siebie. Chociaż automaty nie wybaczają błędów, więc nigdy nie będzie już w pełni zdrowa.
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Auto northen lights opadniete liście od czego

Post autor: KOT »

Jeśli to białe coś to nawóz to je przenawoziłeś. Nawozu jest za dużo. Nawóz należy rozsypywać równomiernie w około rośliny, nie tak że w jednym miejscu jest duża gruda a w innym nie ma wcale.
ODPOWIEDZ