Recenzja odmiany Blueberry

Wszystko o nasionach marihuany, odmianach konopi indyjskich, recenzje, testy, smok raporty.
Awatar użytkownika
Polka-THC
Posty: 79
Rejestracja: 12 wrz 2016, 20:49

Recenzja odmiany Blueberry

Post autor: Polka-THC » 14 lip 2017, 20:02

odmiana-blueberry-recenzja-odmiany.jpg
odmiana-blueberry-recenzja-odmiany.jpg (167.08 KiB) Przejrzano 990 razy
Odmiana Blueberry pożądana jest wśród koneserów cannabis jak i amatorów. Smakowity, jagodowy aromat jest tylko jednym z powodów dlaczego tak jest. Prawdziwie wspaniała roślina, która cechuje się wysokim poziomem THC i oferuje zaskakująco szczęśliwe i optymistyczne doświadczenie.

Odmiana Blueberry jest jednym z najbardziej ukochanych przez społeczeństwo kwiatów cannabis. Ten słodko pachnący pączek jest jednym z dumnych rodziców Blue Dream, który od kilku lat jest jednym z najpopularniejszych szczepów.

Hybryda uważana za 80-procentową indicę, Blueberry charakteryzuje się powolnymi i relaksującymi efektami.

Kto stoi za tą wspaniałą odmianą? Możesz podziękować legendarnemu hodowcy DJ Short, za wprowadzenie na rynek tego niesamowitego kwiatu. DJ Short zaczął pracować nad odmianą w latach siedemdziesiątych. Odmiany macierzyste to Afghani, Thai, i Purple Thai, dając temu pąkowi najlepszą genetykę tego świata.

Blueberry często charakteryzuje się imponującą ilością THC, od 15 do 24 procent. Odmiana posiada cudownie słodki aromat owocu jagodowego. Jest to roślina o wysokiej wydajności, z kwiatami, które charakteryzują się wspaniałymi kolorami w odcieniach takich jak niebieski, czerwony i fiolet.

Odmiana Blueberry jest zdecydowanie łagodzącym i delikatnym kwiatem, o działaniu uspokajającym. Niemniej jednak, konsumenci mogą oczekiwać pewnego rodzaju euforii po spożyciu. Odmiana ta nadaje się świetnie na późne popołudnia lub leniwe, niedzielne poranki.

Mimo, że wydaje się łagodna, nie powinno się lekceważyć jej siły. Umiarkowani konsumenci powinni sięgać po słabsze stężenia THC.

Nie zdziw się, jeśli wkrótce po konsumpcji, wpadniesz w głupkowaty śmiech. Odmiana ta wywołuje bardzo optymistyczne poczucie szczęście. Po około pół godziny może się jednak okazać, że powieki zaczynają ci opadać, a euforia zaczyna ustępować. Blueberry z pewnością pomoże ci się zrelaksować.

Nie ma nic lepszego po długim dniu pracy. Niezależnie od tego czy uczyłeś się cały dzień, czy potrzebujesz odpoczynku po dniu fizycznej pracy, odmiana ta jest uniwersalnym środkiem odprężającym. Skorzystają zarówno umysł jak i ciało.

Oprócz stresu, medyczni pacjenci cannabis często korzystają z Blueberry w celu złagodzenia chronicznego bólu. Sztywne, bolące stawy i mięśnie często nie mają szans przeciwko tej odmianie.

Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 119
Rejestracja: 30 sie 2016, 18:34

Re: Recenzja odmiany Blueberry

Post autor: Gandzialf » 04 sty 2019, 21:43

Więcej ciekawych informacji na temat odmiany, genetyki Blueberry i hybryd Blue znajdziecie w artykule: Blueberry Rodzic Wszystkich Odmian „Blue”

Awatar użytkownika
KOT
Posty: 74
Rejestracja: 31 sie 2016, 21:00

Re: Recenzja odmiany Blueberry

Post autor: KOT » 05 sty 2019, 14:07

Blueberry stara dobra odmiana. I dochodzi w zimnym klimacie takim jak Polska [szczerzy]
Polecam Perfect Haze Automatic od Akseeds

ODPOWIEDZ

Wróć do „Recenzje, Testy Odmian Marihuany”