Co myślicie o nasionach +Speed Auto ?

Wszystko o nasionach marihuany i odmianach konopi, recenzje oraz testy a także smok raporty.
Madman95
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2020, 11:20

Co myślicie o nasionach +Speed Auto ?

Post autor: Madman95 »

Czy ktoś miał nasiona odmiany + Speed Auto. Zainteresowała mnie ich szybkość, czy faktycznie tak szybko wyrosną?
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Co myślicie o nasionach +Speed Auto ?

Post autor: KOT »

Kto produkuje te nasiona?
Madman95
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2020, 11:20

Re: Co myślicie o nasionach +Speed Auto ?

Post autor: Madman95 »

Opis ze sklepu:
Producent: Tanie Nasiona Konopi
PRZEZNACZENIE: Indoor/Outdoor
GENY: Critical Mass x Speed Devil 2
TYP: Indica: 48,43% | Sativa: 48,33% | Ruderalis: 3,12%
CZAS UPRAWY: Od nasiona do zbioru ok 7 tygodni
PLON (in/out): Indoor: 350-500g/m2, Outdoor: 30-150g/roślina
WYSOKOŚĆ 50-90 cm
THC: 15-20%
CBD: 0,7%
Awatar użytkownika
Skuner
Posty: 33
Rejestracja: 22 lip 2017, 15:05

Re: Co myślicie o nasionach +Speed Auto ?

Post autor: Skuner »

Musisz wiedzieć że nie ma takiego producenta jak: Producent: Tanie Nasiona Konopi. Producenci to np. dutch passion, royal queen seeds... i tym podobni. Po za tym każdy producent ma swoją stronę firmową. Nie myl ze sklepami, które na swoich stronach sprzedają właśnie nasiona od producentów.
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Co myślicie o nasionach +Speed Auto ?

Post autor: joda »

Z tego co ja doczytałem w google to ta odmiana jest produkowana przez Sweet Seeds. A ten cały producent widmo „Tanie Nasiona Konopi” to pewnie jakiś koleś co sobie dodaje odmiany na swój sklep, wymyślając je lub też zgapiając z takich stron jak Sweet Seeds. Nie wyrośnie ci z tego na pewno ta odmiana z opisu, tylko - coś tam. Musisz wiedzieć że to najnowszy wałek polskich sklepów, własnej produkcji mają wszystko, w dniu otwarcia sklepu produkują po 200-300 odmian w tym najlepsze odmiany ze światowych banków. Oczywiście PRODUKUJĄ w cudzysłowi, bo faktycznie nic nie produkują po za opisami i zdjęciami z google. Zwróć uwagę że taki najlepszy producent jak dutch passion przez 30 lat stworzył 110 odmian, TYLKO, ale są to prawdziwe odmiany ustabilizowane. Podobnie royal queen seeds w 20 lat stworzył około 100 odmian. A Polaczek w dwa miesiące 200 odmian [szydzi]

Nie bądź naiwny i nie wież w takie oferty nasion marihuany. Jakiś typek siedzi i po prostu zmyśla z tymi odmianami, wysyłając jakieś nasiona, które kupuje po 3zł za sztukę gdzieś na forum internetowym.
Awatar użytkownika
Szperacz
Posty: 48
Rejestracja: 10 lut 2019, 15:34

Re: Co myślicie o nasionach +Speed Auto ?

Post autor: Szperacz »

Madman95 pisze: 08 sty 2020, 11:22 Czy ktoś miał nasiona odmiany + Speed Auto. Zainteresowała mnie ich szybkość, czy faktycznie tak szybko wyrosną?
Jeśli chcesz tą akurat odmianę to sobie ją kup, ale od Sweet Seeds bo to faktyczny producent tej odmiany. A nie od jakiegoś producenta: Tanie Nasiona Konopi, bo kupisz sobie co najwyżej tanie wyjebanie. A czy ona taka wyrośnie? jeśli kupisz ją od Sweet Seeds to jest takie prawdopodobieństwo. Nie wiem czy mają takie same parametry jak w opisie, który podałeś bo nie sprawdzałem, ale zakładam że producent "Tanie Nasiona Konopi" [szydzi] sobie skopiował opis z Sweet Seeds więc mają taki sam. 7 tygodni od kiełka do zbioru to dość bardzo szybko, i jeszcze taki plon. Można osiągnąć coś zbliżonego w idealnych warunkach, ale nigdy identycznie jak w opisie. Nie ma co się trzymać kurczowo opisów, nawet tych od producentów.
Awatar użytkownika
CommandoFarmer
Posty: 13
Rejestracja: 18 cze 2019, 18:09

Re: Co myślicie o nasionach +Speed Auto ?

Post autor: CommandoFarmer »

Masakra jak Polacy dymają polaków. Nie chce mi się szukać co to za sklep ma takie cuda, bo tych sklepów z szyldem „Tanie” jest na pęczki, ale spytam z ciekawości ile kosztuje taka cudna odmiana?
Madman95
Posty: 3
Rejestracja: 08 sty 2020, 11:20

Re: Co myślicie o nasionach +Speed Auto ?

Post autor: Madman95 »

Sorki że mnie nie było w temacie, ale wiecie weekendowy melanż i nie miałem czasu napisać [blant]

Wracając do tematu to ten sklep liczy sobie 22zł za sztukę.
Awatar użytkownika
CommandoFarmer
Posty: 13
Rejestracja: 18 cze 2019, 18:09

Re: Co myślicie o nasionach +Speed Auto ?

Post autor: CommandoFarmer »

Nie rozumiem osób, które porywają się na takie oferty. Kupujecie coś co na pewno nie będzie odmianą z opisu i w dodatku płacicie za to 22 zł za jedno nasienie. Nie lepiej wejść na thc-thc i z działu promo 1+1 https://thc-thc.com/nasiona-marihuany/promocje-11/ kupić sobie markowe nasiona od dutch passion w cenie 38 zł za sztukę, w tej cenie dają 2szt więc wychodzi 19 zł za sztukę. Nie dość że taniej to jeszcze pestki są od najlepszego Holenderskiego producenta.
ODPOWIEDZ