Opinie pan pestka auto mazar?

Wszystko o nasionach marihuany i odmianach konopi, recenzje oraz testy a także smok raporty.
Pukpuk99
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2021, 18:17

Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: Pukpuk99 »

Panowie pytanie co wiecie o odmianie auto mazar od pan pestka? Są jakieś opinie o niej, facet ze sklepu strasznie ją zachwalał, że niby najlepszy auto mazar na rynku.
Awatar użytkownika
Zjarany Królik
Posty: 25
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:02

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: Zjarany Królik »

Jaki pan pestka [brzydki] z tego co mi wiadomo od wieków i jeszcze dłużej auto mazar jest produkowany przez znaną i poważną firmę o nazwie dutch passion.
Pukpuk99
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2021, 18:17

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: Pukpuk99 »

Reklamuje się jako producent nasion pan pestka crew i ma właśnie auto mazara, dlatego szukam jakiś opinii.
Awatar użytkownika
Rasta Minion
Posty: 11
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:29

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: Rasta Minion »

A pan pestka i jego cudowna stajnia z której wychodzą wszystkie odmiany z nazwami jak w renomowanych zagranicznych bankach nasion a odmiana auto mazar jest tego przykładem.
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 153
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: KOT »

Pozwoliłem sobie napisać do tego pana pestki, zrzuty z rozmowy macie poniżej. Na końcu rozmowy trochę mnie poniosło. Bo nie idzie zdzierżyć typa, który robi z ludzi debili. Gościu nie ma nic na sklepie poza własnej produkcji nasionami i twierdzi że odmianę auto mazar ma lepszą od tej oryginalnej z dutch passion. Zobaczcie sami.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 11
Rejestracja: 12 gru 2018, 14:03

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: Kowal »

KOT mogłeś nie pytać o 100 sztuk, takie sklepy nie mają na stanie takich ilości, dlatego próbują wcisnąć coś swojej produkcji. Gościu w tej rozmowie nie potrafił się wytłumaczyć jakim cudem ma auto mazara oryginalnego (tak napisał w rozmowie że ma oryginalnego), ale ten oryginalny nie jest z dutch passion. Jak nie jest z dutch passion, to nie jest to auto mazara. Albo może być z dutch passion albo żaden, bo tylko oni go produkuje w oryginalnej postaci. Ciekawe co na to by powiedział twórca tej odmiany czyli dutch passion, że ktoś kopiuje ich nazwę i wysyła jakieś inne nasiona, bo tak ten wałek się odbywa.
Awatar użytkownika
DILER
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2017, 18:19

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: DILER »

Przypuszczam że dutch passion miał by gdzieś takiego leszczyka, takich jak on w polszy jest masę. Co drugi otwierający się teraz sklep od razu pod swoim szyldem produkuje wachlarz ponad 100 a nawet 200 odmian ponazywanych jak te nasiona z renomowanych zagranicznych bankach nasion. Oczywiście te sklepy nic nie produkują tylko kopiują nazwy odmian.
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: joda »

Pukpuk99 pisze: 16 lip 2021, 18:19 Panowie pytanie co wiecie o odmianie auto mazar od pan pestka? Są jakieś opinie o niej, facet ze sklepu strasznie ją zachwalał, że niby najlepszy auto mazar na rynku.
Tutaj nie ma co opiniować tylko muszę cię uświadomić że takie zagrywki jakiegoś pseudo sklepu to wałek. Bo auto mazar jest produkowany przez dutch passion i nigdzie nie napisali z jakiej dokładnie się składa genetyki. Więc pan pestka nie może mieć auto mazara własnej produkcji. Prawdziwy auto mazar jest z dutch passion koniec kropka!

Jeśli chcesz kupić auto mazara to kupujesz go od dutch passion i wtedy masz prawdziwego oryginalnego auto mazara. Pan pestka prowadzi sklep z wirtualną ofertę, w którym nie ma nic poza ich nasionami, tymi całymi pan pestka crew, facet ten zapożycza nazwy właśnie z renomowanych banków takich jak dutch passion i niby produkuje to samo pod własnym szyldem. Napisałem niby, bo nie może mieć tych nasion co te seedbanki więc wysyła inne nasiona i nie powinien tych nasion co wysyła nazywać tak samo jak te z zagranicznych seedbanków bo nie ma tych genetyk. Mało tego typ jeszcze twierdzi że ma lepszego auto mazara niż ten oryginalny z dutch passion. Co za hipokryzja.
Awatar użytkownika
Szperacz
Posty: 48
Rejestracja: 10 lut 2019, 15:34

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: Szperacz »

Pan pestka może co najwyżej kupić sobie auto mazara z dutch passion i go ponownie rozmnożyć w spartańskich warunkach w jakiejś piwnicy miasta typu „Wali Góra”. Ale to nie będą wtedy lepsze nasiona tylko F2 a dutch passion sprzedaje F1. Więc o czym tutaj mowa! Sklepy typu pan pestka są dla naiwnych małolatów, którzy kupują nasiona po nazwie odmiany a nie sprawdzają kto jest jej producentem. A producent jest kluczowy.
Awatar użytkownika
Zjarany
Posty: 25
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:12

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: Zjarany »

Warto się zastanowić, jak to jest że nowo powstały sklep ma w jednej chwili tyle odmian (ponad 100 własnej produkcji), czy też wychodzących z własnej stajni [szydzi] A takie seedbanki właśnie jak dutch passion tworzyły swój arsenał odmian przez ponad 30 lat i mają o wiele mniej odmian od tych sklepów z cudownymi stajniami.
Awatar użytkownika
EASY
Posty: 28
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:55

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: EASY »

Prosty wałek, typ kopiuje nazwy z innych stron i sprzedaje je jako swoje, wysyłając byle jakie nasiona. A małolaty się jarają nie wiedząc że ktoś ich popycha od tyłu.
Awatar użytkownika
Zbuchany
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2017, 10:02

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: Zbuchany »

Przecież ten niby lepszy automazar pana pestki jest droższy niż oryginalny z dutch passion. Kto się na takie oferty nabiera. Przecież lepiej jest kupić oryginalnego automazara w niższej cenie na thc-thc.com macie go w promcje 1+1, zobaczcie https://thc-thc.com/produkt/auto-mazar-feminizowane/ że wychodzi dużo taniej.
Awatar użytkownika
Ganja Man
Posty: 17
Rejestracja: 05 sty 2017, 16:13

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: Ganja Man »

Wiesz u pana pestki jest droższy bo wychodzi z cudownej stajni [szydzi] [szydzi] [szydzi]
Awatar użytkownika
CommandoFarmer
Posty: 14
Rejestracja: 18 cze 2019, 18:09

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: CommandoFarmer »

Masę różnych odmian z renomowanych seed-banków jest tak podrabianych jak wspomniany AutoMazar z Dutch Passion. Zawsze sprawdzaj kto jest producentem danej odmiany, którą chcesz kupić.
Awatar użytkownika
Skuner
Posty: 33
Rejestracja: 22 lip 2017, 15:05

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: Skuner »

Automazar to bardzo dobra odmiana wiele razy ją miałem. Ale zawsze tą od dutch passion. Od dawna wiedziałem że jak chcę automazara to tego z dutch passion, nie wiedziałem że polskie sklepy już takie numery odwalają z kopiowaniem nazw z dobrych zagranicznych banków nasion i sprzedawaniem ich jako swoje. Na miejscu Holenderskiego producenta zrobił bym z tym porządek.
Awatar użytkownika
Wader
Posty: 31
Rejestracja: 05 sty 2017, 11:36

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: Wader »

Auto mazar to już kultowa odmiana, gdzie chyba każdy grower się z nią już zetknął. Więc fakt jej podrabiania mnie jakoś nie dziwi. Ale fakt że podróbki mają być niby lepsze od oryginału już tak [szydzi] [szydzi]
Awatar użytkownika
StufMan
Posty: 17
Rejestracja: 05 cze 2019, 20:28

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: StufMan »

Takich sklepów jest dużo i ten przypadek tutaj to kropla w morzu. Jest taki nowy sklep babciaganja w którym są skopiowane różne nazwy od renomowanych seed-banków i sprzedawane pod swoją sklepową nazwą. Ten sklep to taki badziew że nawet skopiowali opisy z innych stron a nie chciało się im zrobić swoich. Na przykład sprzedają: Blue Mazar Auto i skopiowali opis z dutch passion:
Obrazek


W tym wypadku ktoś sprytnie przekręcił nazwę, może z obawy przez prawdziwym producentem tych nasiona ale jak wspomniałem zostawił ten ktoś opis. Nie wiem jaki jest cel wprowadzania tak ludzi w błąd, może ktoś kto się nie zna na tym da się złapać na taką ofertę, ale my raczej nie, za długo siedzi się w temacie.
KowalKowalski
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2022, 19:18

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: KowalKowalski »

Wracając do niejakiego pana pestki, to powiem wam kim on jest. Aktualnie największym grower w europie a może na świecie, tak się bynajmniej kreuje [szydzi] . Nowymi odmianami, które rzekomo produkuje to aż pluje jak pestkami przy żarciu czereśni, tyle ich wychodzi z jego stajni [szydzi] . Faktycznie gościu nic nie produkuje. Jest to były pracownik sklepu taniesranie. Gościu tam podłapał temat ze sprzedażą nasion konopi (gdyby był kimś więcej to w przeciwnym wypadku nie zaczynał by swojej kariery jako zwykły pracownik innego sklepu). Wracając do jego wielkiej produktywności nasion, koleś podłapał w sklepie tanie sranie temat że ten zrobił sobie zakładkę „tanie nasiona konopi” i tam masowo dodawał różne odmiany niby własnej produkcji, oczywiście jest to ściema w postaci kopiowania nazw odmian wszystkiego co pojawia się na rynku i oferowania tego jako własny produkt. Pan pestka otwierając swój sklep postanowił pójść o krok dalej i nazwał swoją zakładkę z fejkowymi nasionami „pan pestka crew” i tam też jak taniesranie zaczął masowo dodać różne odmiany, które niby produkuje. Ludzie ci w obu przypadkach wysyłają nasiona nie mające nic wspólnego z nazwami zamieszczanymi w tych zakładkach, są to słabej jakości pestki bliżej nieznanych i niestabilnych szczepów, często nasiona f2.

Tak że panowie auto mazar o którym tutaj piszecie to kropla w morzu przekrętu takich sklepów jak pan pestka i taniesranie. A dla tych co tam kupują proponuję włączyć myślenie!

Na koniec dodam coś o tworzeniu auto mazara. Taki pan pestka może powiedzieć że dutch passion nie ma patentu na odmianę auto mazar i każdy może ją zrobić. Niby tak, ale nigdy to nie będzie auto mazar taki jak z dp, ludzie czytając recenzję https://dutchseeds.pl/automazar/ później wpisują w google auto mazar, bo chcą ją kupić i pojawia się im taki pan pestka i jego auto mazar. Kupujący liczą na zakup odmiany która wygląda jak ta z dutch passion a nie coś całkiem innego co nazywa się tylko auto mazar a nie ma nic z nim wspólnego. Są firmy z Hiszpanii które podjęły się również automatyzacji mazara, ale one swój produkt nazwały: mazar automatic, mazar autoflowering bo wiedzą że nie etycznym byłoby nazwać go tak samo jak tego z dutch passion. Dla tych co jeszcze nie wiedzą skąd pochodzi podstawowy mazar, dodam jeszcze że dutch passion jest twórcą podstawowej odmiany mazara w wersji pełno sezonowej i można go kupić u nich w wersji regularnej. Regularne nasiona w wersji pełno sezonowej są najlepsze do tego żeby stworzyć jej wersję automatyczną. Nawet jeśli ktoś zajął by się tworzeniem wersji auto kwitnącej mazara to proces ten jest niezwykle długi i żmudny i przy każdej partii nasion musiałby być powtarzany, bo tak jest z produkcją nasion automatów. Do tego trzeba mieć wiedzę, której ten pan nie posiada, wypowiada się na weedwekach i gada takie bzdury że głowa boli, gada o czymś chyba co wyczytał przed paroma minutami gdzieś w internecie i nie do końca sam to rozumie, więc gdzie tutaj produkcja nasion, z czym do ludzi. Dodam jeszcze że w warunkach Polski taka produkcja jest wręcz niemożliwa do wykonania, bo do tego jest potrzebna ogromna przestrzeń z dziesiątkami roślin. W Polsce taki czyn prędzej czy później skończy się wjazdem Policji na kwadrat. Na małych przestrzeniach słabej jakości pestki są produkowane przez admina i moderację z forum-haszysz-com a później sprzedawane przez polecane tam sklepy. Zgadnijcie sami kogo oni polecają. Później można poczytać na tamtym forum płacz użytkowników że ktoś uzyskał 10-20g z krzaka.

W Polsce jedynym sklepem który stworzył własne genetyki jest thc-thc.com. Jest to aż za bardzo potwierdzone i udokumentowane, włącznie z wjazdem antyterrorystów do domu właściciela sklepu w roku 2009 (głośna sprawa w tamtych latach). Ich nasion to bardzo stabilne i dobre genetycznie odmiany, które możecie zobaczyć tutaj: Rudealis Skunk#2 https://growenter.com/archiwum/viewtopic.php?f=70&t=751 i Lowres#2 Automatic https://growenter.com/archiwum/viewtopic.php?f=70&t=778 Swoją drogą po 15 latach od wypuszczenia tych odmian mogliby stworzyć jakieś nowe genetyki swojej produkcji. Z racji tego że od wielu lat jako jedyni z Polskich sklepów mają swoją fizyczną siedzibę w Hiszpanii, to myślę że takie nowe genetyki pojawią się u nich prędzej czy później i myślę że będą to ich kolejne autorskie produkcje tak dobre jak te dwie.
Awatar użytkownika
bass
Posty: 22
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:24

Re: Opinie pan pestka auto mazar?

Post autor: bass »

Gdzieś czytałem że ten cały pan pestka tłumaczył się że nie wszystkie nasiona sam produkuje, tylko kupuje od innych growerów. A faktycznie to nie wiadomo jakiego pochodzenia on sprzedaje te swoje nasiona, pewnie jakiś niezły shit. A to dlatego że jak by sam coś produkował, to by miał zdjęcia tych roślin co wyprodukował. Podobnie jak by kupował nasiona od innych growerów czy producentów, to jasną sprawą jest że by mu dostarczyli zdjęcia roślin, które on mógł by wstawić na stronę. Ale nie! pan pestka nawet się nie stara w tym co robi, leci na taki żywioł że masakra. Kradnie zdjęcia od takich firm jak sensi seeds (white label) i wstawia jako swoje, oferując pod tymi zdjęciami jakieś bliżej nieznane nasiona. Przykład pierwszy z brzegu strawberry kush feminized seeds by white label a u pana pestki to samo zdjęcie lekko wykadrowane z dopiskiem strawberry og pan pestka crew. Zobaczcie sami:
Obrazek
Obrazek


Ja nie wiem z czego wynika taka durnota. Z myślenia że potencjalni klienci to debile i nic nie sprawdzą. Czy może wyniósł te przekręty z poprzedniego sklepu w którym był pracownikiem. Myślę że się tam tego nauczył, czyli takich kanciarzy jest więcej, jeden uczy się od drugiego. Ten facet robi takie wały że to gołym okiem widać i nawet się w tym wszystkim nie stara.


Można tak pokazywać dalej… big bud f1 fast version od pan pestka crew to faktycznie zdjęcie triple xl auto breed by seeds66. Zdjęcie poniżej:
Obrazek
Obrazek


Co ciekawe pan pestka również produkuje odmianę triple xl auto i dał sobie jeszcze inne zdjęcie wyciągnięte z du**, ale tego już nawet nie chce mi się komentować, bo jest to wręcz żałosne.


Kolejne zdjęcie auto ak 47 z dopiskiem flagowe nasiona marihuany pan pestka crew (nie ma to jak dobry slogan na zachętę [szydzi] [szydzi] ), faktycznie zdjęcie auto ak x auto critical seeds bulk genetics. Nie ma to jak zbliżenie nazw a jednak co innego.
Obrazek
Obrazek

Pamiętajcie nie wierzcie w opinie w googlu, które można kupić. Ten sklep to ewidentny wał wszech czasów.
ODPOWIEDZ