Recenzja odmiany Gorilla Glue #4

Wszystko o nasionach marihuany i odmianach konopi, recenzje oraz testy a także smok raporty.
Awatar użytkownika
Zombie Boy
Posty: 19
Rejestracja: 07 paź 2016, 20:05

Recenzja odmiany Gorilla Glue #4

Post autor: Zombie Boy »

4.jpg
4.jpg (113.11 KiB) Przejrzano 6873 razy
Ta silna, aromatyczna odmiana jest ulubioną rośliną wielu użytkowników cannabis; jej działanie zarówno łagodzi zaburzenia lękowe jak i rozluźnia napięte mięśnie. Mimo, że czujesz to od stóp do głów, haj jest dosyć funkcjonalny, ponieważ jesteś bardziej trzeźwo myślący. Pąki wyglądają krystalicznie i mają dobrą reputację jeśli chodzi o rozdrabnianie, mimo nazwy „Gorilla Glue”. Fenotyp, który daje #4 uważany jest za posiadanie wyższej zawartości THC i faktycznie, odmiana ta uznawana jest za jedną z namocniejszych odmian.

• Estetyka
1.jpg
1.jpg (53.42 KiB) Przejrzano 6873 razy
Utworzona przez skrzyżowanie Chocolate Diesel z Chem Sis/Sour Dub, Gorila Glue #4 posiada ostry i owocowy aromat, który utrzymuje się w słoiku długo po opuszczeniu woreczka. Pośród owocowych, sosnowych nut można także wyczuć odrobinę smaku miętowego. Pąki są zaokrąglone i posiadają lepkie trichomy.

• Efekty

Gorilla Glue #4 pali się gładko, pozostawiając kwiatowy smak na twoim języku. Poczuć można natychmiastowe uwolnienie napięcia czoła oraz ramion, co pozwala zapomnieć o stresującym dniu choć na chwilę. Kiedy zapaliłem, łatwo było mnie rozproszyć, ale byłm bardzo funkcjonalny: nie byłem skłonny zakończyć pracy, ponieważ zwlekałem wykonując domowe czynności w międzyczasie. Mimo, że nie wykonałem zbyt wiele pracy, moje mieszkanie błyszczało czystością.
Awatar użytkownika
Typek 98
Posty: 28
Rejestracja: 07 paź 2016, 17:40

Re: Recenzja odmiany Gorilla Glue #4

Post autor: Typek 98 »

Ale sie stary rozpedziles z tymi reckami [lol]
Awatar użytkownika
Zombie Boy
Posty: 19
Rejestracja: 07 paź 2016, 20:05

Re: Recenzja odmiany Gorilla Glue #4

Post autor: Zombie Boy »

Spawdzam i dodaje, mam pare zaległych. Ktos musi [banan]
Czech
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2017, 9:56

Re: Recenzja odmiany Gorilla Glue #4

Post autor: Czech »

Słyszałem o tej odmianie, ale wydaje mi się, że ziomek podawał mi bez fenotypu #4.
Istnieje sama gorilla glue bez #4?
ODPOWIEDZ