Recenzja pomarańczowej odmiany konopi Agent Orange

Wszystko o nasionach marihuany i odmianach konopi, recenzje oraz testy a także smok raporty.
Awatar użytkownika
CerwonySt
Posty: 16
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:31

Recenzja pomarańczowej odmiany konopi Agent Orange

Post autor: CerwonySt »

Agent Orange - owocowo pomarańczowa odmiana marihuany.

Agent-Orange.jpg
Agent-Orange.jpg (48.87 KiB) Przejrzano 2350 razy

Klasa: B+

Typ: hybryda z przewagą sativa.

Wygląd: (6/10) Dobrej konstrukcji pąki, powyżej średniej liczby trichomów, ale nieco zbyt
wilgotne (nie są mokre, ale nie wystarczająco suche dla wysokiej jakości marihuany).

Aromat: (9/10) Przypomina letnie pomarańcze. Bardzo mocny i przyjemny zapach, jeden z najlepszych jakie miałem w ostatnim czasie.

Smak: (6/10) Łagodny dym, nie jest ciężki przy spalonym smaku skórki pomarańczowej.

Efekty: Naprawdę mocne, ale przyjemne. Doświadczyłem przejażdżkę, której towarzyszyła utrata psychicznej i słuchowej ostrości. Solidna mieszanka indica i sativa. Doświadczyłem komfortowej zabawy i relaksu, a następnie energicznej głupoty i ogólnego dobrego samopoczucia.

Czas trwania: Średni. 1,5 – 2 godziny.

Zastosowanie medyczne: (NIE jestem lekarzem – to TYLKO osobista opinia) Zauważalnie łagodzi ból pleców i kończyn.

Ogólnie: Z wyglądu i zapachu Agent Orange jest jedną z bardziej imponujących odmian, z którymi się spotkałem i byłem bardzo podekscytowany możliwością spróbowania.

Jest to świetna odmiana z dużą ilością pozytywnych cech.
ODPOWIEDZ