Opinia produktu: Pax Era

Wszystko o nasionach marihuany i odmianach konopi, recenzje oraz testy a także smok raporty.
Awatar użytkownika
Smoku
Posty: 4
Rejestracja: 07 wrz 2016, 22:23

Opinia produktu: Pax Era

Post autor: Smoku »

waporyzator.jpg
waporyzator.jpg (106.47 KiB) Przejrzano 2323 razy
Nazwa/Typ: Pax Era
Strona internetowa: Pax Vapor
Ocena: 5/5

Pax Era to waporyzator wydany przez Pax. Waporyzatory te są całkiem dobrze wypełnione ekstraktem cannabis z Bloom Farms. Jest to bardzo fajna kolaboracja dwóch marek, które cieszą się sporym uznaniem w branży marihuany.

Waporyzator jest lekki i przenośny. Jest to urządzenie, które można połączyć z aplikacjami na iPhone lub urządzeniu z systemem android w celu ulepszenia doświadczenia.

W pakiecie znajduje się urządzenie, akumulator i ładowarka USB. Wkłady dostępne są oddzielnie. Waporyzator wyposażony jest także w roczną gwarancję.

Nie byłem pewien czego spodziewać się po tym waporyzatorze, ale jestem miło zaskoczony. Generuje bardzo spójny smak.
Rozmiar jest jego główną zaletą. Nie wiem dokładnie ile waży, ale takiej wielkości waporyzator to strzał w dziesiątkę.

Ten waporyzator wyznacza nowy standard tego, co powinniśmy nazywać wysokiej jakości urządzeniem. Bardzo prosty i elegancki, oraz niespodziewanie mocny. Zdecydowanie jeden z najlepszych, jakie można dostać na rynku.
ODPOWIEDZ