Recenzja Odmiany Konopi Cherry Kush

Wszystko o nasionach marihuany i odmianach konopi, recenzje oraz testy a także smok raporty.
Awatar użytkownika
Zombie Boy
Posty: 19
Rejestracja: 07 paź 2016, 20:05

Recenzja Odmiany Konopi Cherry Kush

Post autor: Zombie Boy »

cherry .jpg
cherry .jpg (138.46 KiB) Przejrzano 3566 razy

W przypadku użytkowników o średniej – wysokiej tolerancji, fajnie mieć dobrą hybrydę w pobliżu. Osobiście, nie mogę skupić się w ciągu dnia, jeśli zacznę go od mieszanki z dominującą indica, ale niektóre poranki są zbyt ciężki, aby usypiająca sativa jeszcze mnie uspokoiła.

Kiedy czuję się zestresowany, spięty lub budzę się w ponurym nastroju, uśmiecham się do Cherry Kush, aby przyspieszyć powrót na dobrą stronę mocy.

• Estetyka

Pąki mają tendencję do bycia bardzo gęstymi, a każdy liść sztywny, jeśli roślina została dobrze utwardzona. W zależności od partii, niektóre pąki przedstawiają ciemniejszą kolorystykę z głębokimi szmaragdami oraz purpurami, inne natomiast są jasnozielone. Kłęby pomarańczowych włosków rozrastają się między liśćmi. Kolory nie odnoszą się do jakości – ale zapach tak. Większość źródeł mówi, że genetyka to mieszanka Purple Afghani i OG Kush. Dobra partia Cherry Kush powinna posiadać leśny, ostry aromat OG.

• Efekty

Odmiana ta znana jest z szybko następującego, euforycznego haju. Cherry Kush odsuwa od nas wszelkie zmartwienia i ma tendencję do powodowania poważnego gastro. Już pięć minut po zapaleniu poczułem jak moje ramiona zaczynają się rozluźniać.

Mam tendencję do palenia, aby uspokoić moje nerwy, gdy czuję się przytłoczony problemem, sytuacją lub niespokojny z jakiegoś powodu, a kombinacja efektów relaksujących i emocjonalnie podnoszących działa świetnie – czyści umysł i pozwala się skupić. Osoby cierpiące na łagodną depresję i doświadczające zaburzeń lękowych, znajdą medyczną ulgę w tej odmianie, jak również każdy kto doświadcza sporadycznych nudności lub braku apetytu.
ODPOWIEDZ