Recenzja Odmiany Konopi Sour Al

Wszystko o nasionach marihuany i odmianach konopi, recenzje oraz testy a także smok raporty.
Awatar użytkownika
Zombie Boy
Posty: 19
Rejestracja: 07 paź 2016, 20:05

Recenzja Odmiany Konopi Sour Al

Post autor: Zombie Boy »

soural.jpg
soural.jpg (190.66 KiB) Przejrzano 3767 razy

Sour Al może być nazwany moją ulubioną odmianą. Naprawdę kocham efekty tej rośliny, więc jest to ta odmiana, którą najczęściej można znaleźć u mnie w domu. Jest to aromatyczna mieszanka Sour Diesel i Albert Walker, co tworzy mocny, enerketyczny haj oraz uczucie zrelaksowania, oraz sfokusowania.

Albert Walker jest trudny do zdobycia, ale każdy, kto posmakował jego owocowe kwiaty pamięta trwałe, uspokajające efekty. Uzupełnia to doskonale odmianę Sour Diesel, która może dawać zbyt retrofleksyjny stan.

• Estetyka

sour-al.jpg
sour-al.jpg (116.89 KiB) Przejrzano 3767 razy

Te pąki wykazują cechy obojga rodziców. Są jasnozielona, gęste, podobnie jak większość potomków odmian Diesel. Pokryte są delikatnymi włoskami. Posiadają taki sam sosnowy, przypominający benzynę zapach, jak klasyczny Sour Diesel, ale smak to zdecydowanie mieszanka obydwojga rodziców. Sour Al ma kwiatowy posmak cytrusów.

• Efekty

Już po pierwszym buchu, moje oczy się czerwienią i puchną, mózg reaguje natychmiast. Nawet po nadejściu haju, wyczułem, że zmartwienia i napięcie znikają. Pozostałem czujny i świadomy wszystkiego, co potrzebuję zrobić. Z typowo wysoką zawartością THC utrzymującą się powyżej 20%, odmiana z pewnością oczyszcza umysł od codziennych niepokojów, ułatwiając wykonywanie zadań oraz ignorując zakłócenia peryferyjne.

Ten typ funkcjonalnego, ale wciąż gigantycznego haju jest idealny do włączenia muzyki na słuchawkach i wykonywania pracy.

Uwagi: Nie zaczynaj palić bez kropel do oczu pod ręką.
ODPOWIEDZ