Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Wszystko o nasionach marihuany i odmianach konopi, recenzje oraz testy a także smok raporty.
LovMJ
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 20:49

Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: LovMJ »

Mam pytanie czy zamawianie nasion marihuany w sklepach wiąże się z przypałem?
Awatar użytkownika
Wader
Posty: 31
Rejestracja: 05 sty 2017, 11:36

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: Wader »

A co naczytałeś się forum haszysz [lol]
Awatar użytkownika
bass
Posty: 22
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:24

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: bass »

Ciągle tam piszą oskarżając albo growshopy albo sklepy z nasionami że dają dane.
Awatar użytkownika
Zbuchany
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2017, 10:02

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: Zbuchany »

I ty w to wierzysz, powiedz mi jak ty sobie to wyobrażasz? Właściciel sklepu co tydzień składa raport ze swojej działalności sprzedażowej. Przecież to jest absurd, i bełkot antyreklamowy debili z forum haszysz.
Awatar użytkownika
Ziom
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:08

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: Ziom »

A którego forum haszysz bo są dwa https://forum.haszysz.info i te z końcówką com
Awatar użytkownika
DMX
Posty: 26
Rejestracja: 02 gru 2016, 11:23

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: DMX »

Tego z końcówką com, złodzieje i najwięksi oszuści swoją drogą.
LovMJ
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 20:49

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: LovMJ »

Dlaczego złodzieje i oszuści?
Awatar użytkownika
DMX
Posty: 26
Rejestracja: 02 gru 2016, 11:23

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: DMX »

Bo po pierwsze to przez ich forum ludzie mają przypał, z racji że niebiescy mają tam wtyki. Koszą tam co jakiś czas tych większych growerów. A forum żeby się bielić obciąża jakiś sklep. Pieką tym sposobem dwie pieczenie na jednym ogniu, bo jak powszechnie wiadomo to oni zajmują się produkcją podrabianych pestek (między innymi wykryta afera z podrobionymi paczkami dutch passion które musiało zmienić opakowania na metalowe) to oni przez wiele lat wprowadzali je na rynek przez sklepy które polecają w swoim dziale forumowym polecane.
LovMJ
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 20:49

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: LovMJ »

Teraz już wiem dlaczego forumowicze z haszysz zawsze narzekali na jakość nasion z dutch passion bo mieli podróbki niskiej jakości. Ale wychodzą syfy.
Awatar użytkownika
DILER
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2017, 18:19

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: DILER »

Dobry jest ten od nasionamarihuany polska, jego slogan „Tylko u nas oryginalne nasiona marihuany” a pod spodem promuje nasiona Grzech Grow Seeds czyli nasiona forumowego rolnika z polski który robi nasiona f2. No ale co tam sklep sprzedaje jako „jedyny tylko oryginalne nasiona f1”. Bez urazy dla Grzesia który robi dobre tanie nasiona f2.
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 20
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:05

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: Mario »

Ostatnio dojechali tam sklep ganjafarmer i zaczęli pisać że to przypał. Chyba nie chce już gonić ich hujowych nasion.
Awatar użytkownika
DMX
Posty: 26
Rejestracja: 02 gru 2016, 11:23

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: DMX »

Jak na razie kasują tematy pod tytułem przypał ganjafarmer. Bo ma wtyki tam na tym forum sam ma w huj multikont i chyba z jednego konta ma moderatora więc będzie sobie kasował posty. Swoją drogą typ tymi kontami dojeżdżał inne sklepy. Tak że karma wraca.
Awatar użytkownika
DILER
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2017, 18:19

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: DILER »

Dojechali i to nieźle też sklep taniesianie.
Awatar użytkownika
DMX
Posty: 26
Rejestracja: 02 gru 2016, 11:23

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: DMX »

Taniesianie zasłużył bo sam ze swoich multi kont jechał na inne sklepy, między innymi zakładał tematy na sklep thc-thc.
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: KOT »

Dla thc-thc robią największą antyreklamę. Swoją drogą ich wersja o przypale thc-thc że jak już ktoś wspomniał składa raporty u niebieskich jest najbardziej niedorzeczna. Właściciel sklepu jak wiadomo mieszka na stałe w Hiszpanii i tam prowadzi firmę, więc jak oni sobie to wyobrażają co tydzień lata czy tam jeździ do polski 3000km żeby złożyć raport musiał by tyrać tylko na paliwo i bilety lotnicze żeby mu starczyło, niedorzeczne są te ich historie.
Awatar użytkownika
Ganja Man
Posty: 17
Rejestracja: 05 sty 2017, 16:13

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: Ganja Man »

To ja wam powiem co ja słyszałem od propagandowców z haszyka pizdzika na temat właściciela thc-thc
że jest
Policjantem
Prokuratorem
Świadkiem koronnym
Agentem specjalnym typy Agent Tomek
....... [szydzi] [szydzi] [szydzi] [szydzi]
Tam siedzi banda idiotów po szkole specjalnej albo specjalnie takie historie wymyślają.
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: KOT »

Specjalnie wymyślają thc-thc jest dla nich największą konkurencją i nie chciał nigdy żenić ich lewych nasion więc postanowili go zniszczyć. Problem w tym że thc-thc to już nie tylko sklep ale porządna marka i oni tymi historiami niszczą sami siebie, bo każdy kto myśli racjonalnie wie że jest to zwykła antyreklama.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2017, 15:37 przez KOT, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wader
Posty: 31
Rejestracja: 05 sty 2017, 11:36

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: Wader »

Na tych ich historiach już się ludzie poznają i haszyk pizdzik umiera ich statystyki w ostatnim czasie spadły o połowę. Są inne fora lepsze które nie mają nic wspólnego z tego typu działaniami.
Awatar użytkownika
Rasta Minion
Posty: 11
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:29

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: Rasta Minion »

Ostatnio wpadł w ręce niebieskich Adam M który jest właścicielem growshopa gowboks i kannabis fer i jest też właścicielem haszyka pizdzika. Nie można łączyć sprzedaży nasion i nawozów w growshopach a on to robił więc ma chłop problem i to on może sprzedać dane użytkowników forum. Bo niebieskim na pewno nie zależy na samych danych ze sklepów z nasionami czy też growshopów ale właśnie na danych z takiego forum o uprawie gdyż co im z samych danych że ktoś kupił nasiona muszą mieć potwierdzenie że ktoś to faktycznie wysiał z efektami a forum o uprawie to najlepsze źródło.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: Gandzialf »

Ja powiem tak nie ma przypałów przez kupowanie nasion tylko przez własną głupotę, nieostrożność mieleniem językiem na prawo i lewo że się kupiło nasiona i co się z tym zrobiło. Nie ufaj nikomu.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ganja Man
Posty: 17
Rejestracja: 05 sty 2017, 16:13

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: Ganja Man »

Racja zgadzam się z przedmówcą. Nie ufać nikomu, bo złapią ci ziomka z gramem i nie masz pewności że nie sprzeda, zaproponują mu „że cię puścimy tylko nam coś daj” „to powie że ten i ten kupił nasiona tam i tam i ma uprawę w domu”. Ty nawet nigdy się nie dowiesz że cię sprzedał.
Awatar użytkownika
Mary Jane
Posty: 31
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:08

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: Mary Jane »

Dokładnie tak jest, nie ma przypału przez sklepy. Pomyślcie przecież taki wielki sklep jak https://thc-thc.com w którym wszyscy kupują ma tysiące jak nie setki tysięcy klientów i co im by było z takich danych kto miał by to wszystko zweryfikować przetworzyć, nie oszukujmy się polskie instytucje nie mają na to środków. Więc jedyna alternatywa to fora internetowe które rozdają moderację na praw i lewo, jednym z takich for które rozdawało dostępy na prawo i lewo tylko za to że ktoś był dłużej na forum jest wspomniane forum haszcze.
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 20
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:05

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: Mario »

Czytałem kiedyś że rejestrując się tam na tym haszyku pizdziku to tak jak byś się zarejestrował na komisariacie.
Awatar użytkownika
Mary Jane
Posty: 31
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:08

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: Mary Jane »

Bo to prawda. Trafiasz do rejestru ludzi uprawiających. Ale jak posadzisz dwa krzaczki to nikt ci nie wjedzie na kwadrat. Ale jak już pokażesz większą fotorelację to masz murowany wjazd. Nie wiadomo kto ma dostępy na haszyku główny właściciel najprawdopodobniej siedzi w pierdlu a wcześniej rozdał moderację i administrację nie wiadomo komu, dawał ją tylko za to że ktoś miał nabitych dużo postów a pies jeden czy drugi też mógł sobie nabić masę postów.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Sklepy z nasionami marihuany i przypał

Post autor: Gandzialf »

Dlatego na tym forum dostępy-władzę mam tylko ja i tak pozostanie dla waszego bezpieczeństwa [peace]
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
ODPOWIEDZ