Recenzja odmiany UK Cheese

Wszystko o nasionach marihuany, odmianach konopi indyjskich, recenzje, testy, smok raporty.
Awatar użytkownika
Polka-THC
Posty: 79
Rejestracja: 12 wrz 2016, 20:49

Recenzja odmiany UK Cheese

Post autor: Polka-THC » 11 maja 2017, 5:56

uk-cheese-odmiana.png
uk-cheese-odmiana.png (519.42 KiB) Przejrzano 878 razy


UK Cheese to potężna hybryda, która powstała w oparciu o solidne pochodzenie. Odmiana ta została nazwana ze względu na oczywisty serowy zapach oraz długą listę efektów, które są równie unikalne i pociągające.

UK Cheese to mocno pachnąca odmiana hybrydowa, znana szczególnie z ostrego zapachu sera. Odmiana ta jest fenotypem Skunk #1, uprawianym przez grupę znaną jako „Exodus” na początku lat 90.

Odmiana jest hybrydą, która jednak opiera się bardziej na korzeniach sativa, i wywołuje mocny, mentalny haj, który wywoływany jest przez wyższe niż przeciętnie poziomy THC. UK Cheese jest mocną odmianą, która nie jest przeznaczona dla początkujących i powinna być traktowana z dużą ostrożnością.

• Efekty

Odmiana UK Cheese słynna jest z wielu powodów. Efekty są bardzo optymistyczne, promują szczęście, wywołując dobre wibracje oraz nastrój. Ta hybryda z powodzeniem odpręży nawet najbardziej nerwową osobę, jest doskonałym wyborem jeśli chcesz się zrelaksować i uspokoić.

Zawiera wysokie poziomy THC, często osiągające do 23%, co czyni ją mocnym i przyjemnym szczepem. UK Cheese sprawi, że poczujesz podekscytowanie, a nagły przypływ euforii będzie normalnym i przyjemnym wydarzeniem.

UK Cheese naprawdę podnosi nastrój, dlatego jest preferowany wśród użytkowników, którzy chcę uzyskać pozytywne doświadczenie. Ta odmiana może utrzymywać cię w szczęśliwej oraz przyjemnej atmosferze, ale przygotuj się na przekąski, ponieważ efekt gastrofazy w tym przypadku również jest bardzo znany.

• Zapach

UK Cheese otrzymał nazwę dzięki swojemu mocnemu zapachowi. Palenie zdecydowanie sprawi wytworzenie chmury aromatu, która wypełni każdy pokój swoim zapachem.

• Smak

Mocny, ziemisty, śmierdzący, przypominający ostry, dymiący ser. UK Cheese zawiera również nuty jagodowe, które poczuć można zwłaszcza w przypadku wdechu. W ustach pozostaje jednak odczuwalny smak słodyczy oraz sera.

• Działania niepożądane

UK Cheese może powodować pewne działania niepożądane ze względu na to, że jest mocną odmianą o wysokim poziomie THC. Może pozostawiać uczucie suchości w ustach, oraz suchości oraz swędzenia w oczach, powodując odwodnienie oraz pragnienie wody.

Ta hybryda może również w pewnych przypadkach wywołać łagodne uczucie paranoi, zwłaszcza gdy spożywana jest w dużych ilościach. Może powodować w niektórych przypadkach lekki ból głowy, zawroty głowy lub chwilowy dyskomfort.

• Medycyna

UK Cheese posiada długą listę zastosowań medycznych i jest powszechnie zalecana w celu złagodzenia wielu stanów chorobowych. Ta hybryda jest bardzo użyteczną odmianę jeśli chodzi o leczenie chronicznego stresu i jego objawów, co pozwala pacjentom na znalezienie ulgi oraz solidnego stanu spokoju.

Odmiana może pomóc pacjentom, którzy zmagają się z uczuciem depresji i lęku, ponieważ łagodzi zmęczenie oraz przynosi ulgę. UK Cheese jest również potężnym sojusznikiem w walce z wieloma stanami bólowymi, łagodząc i przywracając bardziej komfortowy stan.

UK Cheese może pomóc osobom chorym na raka, które utraciły zdrowy apetyt z powodu nudności spowodowanych promieniowaniem i chemioterapią.

• Uprawa

UK Cheese produkuje kwiaty, które są duże i gęste, co powoduje, że roślina o nawet średniej wielkości jest bardzo krzaczasta. Ta odmiana potrzebuje ciepłego i suchego klimatu w przypadku outdoor, aby się dobrze rozwijać i produkować plony, które zaliczyć można do wysokich.

• Czas kwitnienia

Indoor: 9 – 10 tygodni.
Outdoor: rośliny są gotowe w okolicach października.

Awatar użytkownika
Aleksander
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2016, 6:28

Re: Recenzja odmiany UK Cheese

Post autor: Aleksander » 11 maja 2017, 5:57

Jestem fanem twoich recenzji

Awatar użytkownika
Polka-THC
Posty: 79
Rejestracja: 12 wrz 2016, 20:49

Re: Recenzja odmiany UK Cheese

Post autor: Polka-THC » 11 maja 2017, 5:57

:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Recenzje, Testy Odmian Marihuany”