Recenzja odmiany Pineapple Trainwreck

Wszystko o nasionach marihuany, odmianach konopi indyjskich, recenzje, testy, smok raporty.
Awatar użytkownika
Polka-THC
Posty: 79
Rejestracja: 12 wrz 2016, 20:49

Recenzja odmiany Pineapple Trainwreck

Post autor: Polka-THC » 12 maja 2017, 17:50

pineapple-trainwreck-recenzja-odmiany.png
pineapple-trainwreck-recenzja-odmiany.png (418.52 KiB) Przejrzano 586 razy


Pineapple Trainwreck jest owocem skrzyżowania dwóch szczepów hybrydowych, a były yo Pineapple Express i Trainwreck.

Poprzez połączenie tych dwóch odmian, w których dominuje sativa, otrzymano również odmianę z dużą zawartością sativa. Jedną z rzeczy, co do której zgadzają się wszyscy użytkownicy jest to, że Pineapple Trainwreck odziedziczyła wszystkie najlepsze cechy swoich rodziców.

1. Efekty

Nazwa Pineapple Trainwreck jest trafiona pod wieloma względami. Świeży ananas to rozkosz dla kubków smakowych, dosłownie radość dla wszystkich zmysłów.

Średnia zawartość THC to 22%. Haj rozpoczyna się od głowy podnosząc niemal natychmist nastrój. Pineapple Trainwreck powoduje na początku uczucie euforii, a niektórzy ludzie doświadczają pobudzenie twórczego myślenia. Ze względu na intensywny haj, może to nie być najlepsza odmiana dla początkujących użytkowników. Odmiana ta może siać spustoszenie, ale w pozytywny sposób.

Konsumenci mogą poczuć się bardzo towarzyscy, a nawet zacząć mówić zbyt wiele. Po około dziesięciu minutach, słabsza strona indica również zaczyna być wyczualna w ciele. Kiedy fizyczny haj zaczyna działać, obniża haj psychiczny, co powoduje dobrą równowagę między głową a ciałem.

Pineapple Trainwreck jest uważany za jeden z najlepszych szczepów do wykorzystaniu na spotkaniu z przyjaciółmi.

2. Zapach

Pineapple Trainwreck posiada ostry aromat zdominowany przez ziemiste nuty, z kwaśnym dodatkiem cytrusowego i pikantnego zapachu idącego w stronę tropikalną. Ogólnie rzecz borąc, odmiana ta posiada odrębny zapach, który dla większości ludzi jest przyjemny.

3. Smak

Pineapple Trainwreck ma nie tylko przyjemny zapach, ale także wspaniały smak. Połączenie słodkiego i pikantnego smaku z nutką ananasa i owoców tropikalnych sprawia, że odmiana ta jest czystą przyjemnością.

4. Działania niepożądane

Mimo, że odmiana zaliczana jest do medycznej marihuany, użytkownicy Pineapple Trainwreck nadal mogą doświadczać niekorzystnych reakcji, jeśli cannabis przyjmowane jest w większych ilościach lub bez zachowania ostrożności. Na przykład niektórzy użytkownicy doświadczyć mogą łagodnych bóli lub zawrotów głowy, a nawet odczuć zdenerwowanie.

5. Medycyna

Nawet przy niskim poziomie CBD (mniej niż 0,6%) Pineapple Trainwreck hodowane jest w celach leczniczych. Odmiana ta jest bardzo poszukiwana z dwóch głównych powodów.

Jeden z nich to mocny, psychiczny haj, który osadza się w ciele i pomaga użytkownikom w zarządzaniu stresem. Może to być również korzystne dla tych, którzy mają do czynienia z depresją i innymi zaburzeniami lękowymi.

Innym popularnym zastosowaniem tej odmiany jest łagodzenie bólu, od bólu chronicznego spowodowanego zapaleniem, skurcze mięśni poprzez nadaktywność, a nawet zaburzenia żołądkowo – jelitowe, takie jak mdłości.

6. Uprawa

Nie ma zbyt wiele informacji, jeśli chodzi o uprawę Pineapple Trainwreck. Ale może być ona uprawiana zarówno indoor jak i outdoor. Najlepszym sposobem na zasięgnięcie informacji na ten temat jest porozmawianie z osobą, od której kupujesz nasiona.

7. Czas kwitnienia

Indoor: od 9 do 10 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbiorów około 2, 3 tygodnia października.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Recenzje, Testy Odmian Marihuany”