Recenzja odmiany Sensi Star

Wszystko o nasionach marihuany, odmianach konopi indyjskich, recenzje, testy, smok raporty.
Awatar użytkownika
Polka-THC
Posty: 79
Rejestracja: 12 wrz 2016, 20:49

Recenzja odmiany Sensi Star

Post autor: Polka-THC » 18 maja 2017, 19:08

sensi-star-recenzja-odmiany.png
sensi-star-recenzja-odmiany.png (511.53 KiB) Przejrzano 635 razy


• Efekty

Sensi Star jest niezwykłą odmianą, jej efekty przychodzą szybko i uderzają mocno. Efekty są intensywne, co najmniej mówiąc, automatycznie relaksując użytkownika od stóp do głów, nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Haj psychiczny może być bardzo ciężki, więc jeśli jesteś niedoświadczonym palaczem, uważaj i stosuj odmianę z ostrożnością.

Ta roślina wytwarza mocny haj psychiczny, który na początku naprawdę może być ciężki, ale wraz z upływem czasu staje się gładki i kojący. Sensi Star odciągnie cię od codziennych zmartwień powodując silną euforię, która prowadzi do fali pozytywnych uczuć oraz powodując dobre wibracje.

Sensi Star natychmiast sprawi, że poczujesz się szczęśliwy, nawet w najgorsze dni. Odmiana ta wywołuje mocne uczucie euforii, ale w większych dawkach może stać się silnym środkiem uspokajającym, ponieważ sprawia, że użytkownik czuje się śpiący.

• Zapach

Sensi Star jest bardzo przyjemna w swoim zapachu. Pachnie dosłownie - świeżą sosną w słoneczny dzień. Wyczuć można również pikantną nutę, która cię ożywi oraz doda apetytu.

• Smak

Smak to zdecydowanie słodka cytryna z nutami przypraw oraz sosny. Sensi Star szczyci się leśnym smakiem, a także ostrą, ziemistą nutą.

• Działania niepożądane

Sensi Star posiada pewne skutki uboczne, ale różnią się one w zależności od użytkownika. Ten szczep może powodować suchość w ustach oraz wysuszone i swędzące oczy, a także sprawiać że poczujesz się lekko odwodniony. U niektórych palaczy może powodować łagodną formę nerwowości, ale efekt ten występuje niezwykle rzadko.

• Medycyna

Odmiana Sensi Star popularna jest wśród pacjentów medycznej marihuany ze względu na właściwości jakie posiada. Jest ona bardzo przydatnym narzędziem w walce z chronicznym stresem, ułatwiając pacjentom odnalezienie zrelaksowanego stanu.

Odmiana ta jest również niezwykle skuteczna w leczeniu bólu. Oprócz bólu chronicznego sprawdza się świetnie w dolegliwościach takich jak ból mięśni, ból pleców, przewlekłe migreny, a nawet bóle stawów.

Sensi Star uspokaja pozytywnie także zaburzenia nastroju, takie jak depresja i wszelkiego rodzaju lęki. Ten szczep ma niekwestionowaną zdolność do relaksacji zarówno umysłu jak i ciała.

• Uprawa

Sensi Star sprawdza się zarówno w przypadku uprawy indoor jak i outdoor. Jest szczególnie wytrzymałą odmianą, pod warunkiem, że trzyma się ją z daleka od mrozu. Najlepiej rośnie, gdy nie doświadcza na sobie nadmiernych opadów, a także otrzymuje dużo światła słonecznego.

• Czas kwitnienia

Indoor: 8 – 9 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbioru na początku października.

Awatar użytkownika
Polka-THC
Posty: 79
Rejestracja: 12 wrz 2016, 20:49

Re: Recenzja odmiany Sensi Star

Post autor: Polka-THC » 18 maja 2017, 19:17

Piszcie jeśli macie jakieś pytania odnośnie odmian:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Recenzje, Testy Odmian Marihuany”