Recenzja odmiany Purple Trainwreck

Wszystko o nasionach marihuany, odmianach konopi indyjskich, recenzje, testy, smok raporty.
Awatar użytkownika
Polka-THC
Posty: 79
Rejestracja: 12 wrz 2016, 20:49

Recenzja odmiany Purple Trainwreck

Post autor: Polka-THC » 19 maja 2017, 7:28

[wodna] [wodna] [wodna]
purple-trainwreck-odmiana.png
purple-trainwreck-odmiana.png (490.28 KiB) Przejrzano 621 razy


• Efekty

Ta hybryda jest wyjątkowym szczepem i znana jest jako idealny wybór na palenie w towarzystwie. Purple Trainwreck jest znane ze sprawiania, że czujesz się rozmowny oraz łatwo cię rozbawić.

Purple Trainwreck opisać można jako kolorowe efekty psychiczne zmieszane z mocnym fizycznym hajem, szczególnie w dużych dawkach. Ta hybryda sprawi, że poczujesz się podekscytowany kiedy dosięgnie cię euforia, a następnie poczujesz się zrelaksowany i spokojny i w niewiarygodnie pozytywnym nastroju.

Ta hybryda jest jednym z „najszczęśliwszych” odmian dostępnych obecnie na rynku. Jest świetnym wyborem po długim i męczącym dniu pracy w biurze. Purple Trainwreck utrzyma cię w mocnym stanie podniesienia, a jeśli będziesz ją palił w dużych dawkach, powinieneś spodziewać się łatwego i głębokiego snu.

• Zapach

Purple Trainwreck posiada wyraźnie słodki zapach, który wypełnia pomieszczenie pysznymi ziołowymi i jagodowymi nutami.

• Smak

Smak podobny jest do zapachu. Purple Trainwreck pozostawi w twoich ustach mocny ziołowy smak, który podkreślony będzie nutami jagód.

• Działania niepożądane

Purple Trainwreck to bardzo mocna hybryda, więc możesz spodziewać się, że przyniesie pewne efekty uboczne. Początkujący palacze powinni mieć to na uwadze, ponieważ w przypadku spalenia zbyt dużej ilości mogą odczuć lęk lub niepokój, zwłaszcza jeśli nie są przyzwyczajeni do takiej mocy.

Purple Trainwreck może sprawić, że poczujesz się lekko odwodniony, co skutkować będzie wysuszonymi oczami oraz suchością w ustach. Purple Trainwreck może również w rzadkich przypadkach powodować zawroty lub bóle głowy.

• Medycyna

Purple Trainwreck posiada wiele użytecznych zastosowań w dziedzinie medycznej marihuany, co czyni ją solidnym wyborem zarówno wśród lekarzy jak i pacjentów. Purple Trainwreck pomoże złagodzić wiele chorób, zwłaszcza tych, które wynikają z przewlekłych zaburzeń stresu i ogólnych zaburzeń nastroju, pozwalając pacjentowi znaleźć spokój wewnątrz siebie.

Purple Trainwreck okazała się również bardzo przydatna w zwalczaniu innych problemów związanych ze zdrowiem psychicznym, takich jak depresja i niepokój, ponieważ bardzo dobrze działa w obszarze relaksacji umysłu, a następnie ciała, umożliwiając pacjentowi przejście przez cały dzień bez poczucia zmartwienia i niepokoju.

Odmiana ta świetnie sprawdzi się również w redukcji stanów zapalnych, co czyni ją idealnym wyborem wśród osób, które cierpią na bóle mięśni, bóle stawów, a także migreny i bóle głowy. A ze względu na to, że jest to mocna odmiana, w dużych dawkach może również pomóc w zwalczaniu bezsenności oraz pełnym, głębokim śnie.

• Uprawa

Purple Trainwreck jest odmianą uwielbianą przez hodowców ze względu na wysoką wydajność połączoną z jej naturą. Ma tendencję do wzrostu bardzo wysoko nie jest zbyt wybredna jeśli chodzi o uprawę outdoor (jeśli tylko nie ma mrozu). Ta roślina jest solidnym wyborem ze względu na wysoką odporność na pleśń.

• Czas kwitnienia

Indoor: 9 – 11 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbiorów w połowie października.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Recenzje, Testy Odmian Marihuany”