Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Wszystko o nasionach marihuany i odmianach konopi, recenzje oraz testy a także smok raporty.
blant420
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:11

Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: blant420 »

Pytanie mam odnośnie kupowania nasion marihuany. Wiem że forum rekomenduje sklep thc-thc.com i zgadzam się z tym że jest to chyba najlepszy sklep w Polsce. Ale chciał bym się dowiedzieć jak to jest w innych sklepach? ja się ma branża konopna w Polsce.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: joda »

Może napisze jak wygląda ogólnie rynek nasion konopi indyjskich i growshopów w Polsce, dlaczego mieszam growshopy z rynkiem nasion bo co niektórzy to właśnie mieszają a nie powinni.

Pierwsza sprawa to najgorsi oszuści czyli sklepy które sprzedają najzwyklejszy pokarm dla papug, jednym z takich oszustów jest seedbank.pl ma częściowo skopiowaną ofertę ze sklepu https://thc-thc.com. Sklepy typu seedbank.pl unikaj szerokim łukiem.

Druga sprawa to jak ja ich nazywam narwańcy którzy za bardzo wzięli sobie do serca to że nasiona marihuany można kolekcjonować i nie zwracają uwago na to w jakiej formie te nasiona sprzedają, grupa tych osób kilka lat temu otworzyła sklepy stacjonarne z nasionami marihuany żeby było tego mało co nie którzy pootwierali sobie też growshopy z akcesoriami do uprawy, no i tak naprawdę te growshopy stały się miejscami gdzie sprzedają i nasiona i nawozy wszystko pod jednym dachem lub z doskoku, co jest nie do końca legalne. Osoby te są nie rozsądne liczy się dla nich tylko kasa i nic więcej, nie dbają o wcale swoje bezpieczeństwo, więc zapomnij że będą dbali o twoje jak potencjalnego klienta. Temat bardziej opisany tutaj: http://growenter.com/viewtopic.php?f=37&t=1720 Tego typu sklepy stacjonarne radzę ci unikać gdyż mogą albo są na pewno pod obserwacją niebieskich.

Zaopatruj się w starych sklepach internetowych, które nie mają jakiś sklepów stacjonarnych, gdyż sprzedawanie nasion marihuany w skalpach stacjonarnych w dobie rządów jakie teraz mamy to nie najlepszy pomysł. Sklepy tego typu mogą być zamknięte w każdej chwili. Nie bez powodu najstarszy sklep w Polsce thc-thc zamknął swój sklep stacjonarny, opisane wszystko ładnie masz tutaj https://thc-thc.com/sklep-stacjonarny/
Awatar użytkownika
Mary Jane
Posty: 31
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:08

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: Mary Jane »

Nie kupuj ogólnie w sklepach stacjonarnych z nasionami marihuany. Właściciel sklepu thc-thc zamknął swój sklep stacjonarny bo zorientował się że jest on pod obserwacją miejscowych niebieskich, łatwiej jest im obserwować sklep stacjonarny niż łamać szyfrowanie w sklepie internetowym, które de fakto jest nie do złamania. Mimo że sklep stacjonarny thc-thc mieścił się w małej, bardzo małej miejscowości to znaleźli sposób żeby go obserwować. To teraz wyobraź sobie co się dzieje w dużych miastach, gdzie nikt nikogo nie zna na chodniku, jest monitoring miejski itp. inwigilacja takiego sklepu stacjonarnego jest bajecznie prosta. Tak że nie warto łazić do takich sklepów. Zaufaj doświadczonemu sprzedawcy thc-thc który zamknął swój sklep stacjonarny. Mimo że ma na pewno kapitał na otwarcie całej sieci takich sklepów a mimo to tego nie robi.
blant420
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2017, 17:11

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: blant420 »

A jak najlepiej kupować i gdzie?
Awatar użytkownika
DILER
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2017, 18:19

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: DILER »

Na pewno masz koleżankę która nie siedzi w temacie, nie sadzi, nie pali. Dogadujesz się z nią, mówisz jej że przyjdzie paczka żeby zapłaciła i wzięła ją od kuriera. Prosta i bezpieczna metoda.
Awatar użytkownika
DMX
Posty: 26
Rejestracja: 02 gru 2016, 11:23

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: DMX »

Od wielu lat zamawiam na thc-thc.com na swój adres i nigdy nie miałem przez to przypału. Najważniejsze to nie chwalić się co się robi, nawet niby zaufanym ziomkom bo różnie z nimi bywa.
Awatar użytkownika
Wader
Posty: 31
Rejestracja: 05 sty 2017, 11:36

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: Wader »

Nie kupujcie nasiona w sklepach które poleca forum haszysz com bo kupicie podróbki. Chodzą pogłoski że admin i jego paroby moderatory, prowadzi szemrane interesy sklepy które z nim współpracują opychają jego lewe pestki poleca na swoim forum. A sklepy które nie współpracują próbuje niszczyć na swoim forum zakładając im tematy typu "przypał thc-thc". Ile to było sklepów które strasznie polecał a nagle kasował im działy i właśnie zakładał takie tematy z tytułem "przypał". Gościu miał swój własny sklep (baner był na forum) i kiedy wyszła na jaw afera z podrabianiem nasion dutch passion https://blog.thc-thc.com/uwaga-na-podro ... h-passion/ to tym od razu zamknął sklep, czy można to ze sobą wiązać myślę że tak bo być może dutch passion która jest poważną firmą dowiedziała się kto podrabia ich nasiona. Inną sprawą jest że od samego początku istnienia forum użytkownicy na nim skarżyli się na jakość nasion dutch passion że niby hermy rosną, a dziwne jest to że użytkownicy innych for nigdy czegoś takiego nie zaobserwowali. Więc jasne jest że ktoś im przez wiele lat gonił lewe nasiona (podróby) dutch passion. Na 100% podrabiają również inne marki. Dlatego lepiej omijać te forum i sklepy tam polecane.
Pytanie mam
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2017, 22:58

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: Pytanie mam »

A kto jest w Polsce dystrybutorem nasion dutch passion? gdzie najlepiej kupić pestki dutch passion?
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: KOT »

Jedynym konkretnym Polskim dystrybutorem dutch passion jest sklep thc-thc, tutaj masz listę Polskich dystrybutorów dutch passion /admin - link wygasł błąd/

A tutaj masz listę sklepów /admin - link wygasł błąd/ uwaga nie są to dystrybutorzy, ale często sklepy te piszą na swoich stronach że są dystrybutorami powołując się właśnie na ten link, co jest swoistym kantowaniem klientów. Dystrybutor to coś więcej niż tylko sklep sprzedający nasiona ducth passion. Dystrybutor jest związany z producentem kontraktem, musi wyrabiać odpowiednią sprzedaż, ale dzięki temu ma dodatkowe względy producenta, dostaje nasiona najlepszej jakości.
Awatar użytkownika
24naHaju
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 20:36

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: 24naHaju »

Co do nasion dutch passion kupujcie u prawdziwego dystrybutora. Bo jest taki typek ze swoim sklepem nazwijmy go TanieDymanie pasuje jak ulał do niego, co to sobie zakłada strony na których podaje się za producenta dutch passion, z treści tych stron wynika że poleca siebie (swój sklep) jak że niby poleca go dutch passion jako jedynego dystrybutora. Problem w tym że nie jest wcale dystrybutorem, ewidentnie robi ludzi w huja. Kumaci na pewno wiedzą o kogo chodzi...... Po tym co teraz robi jestem pewny że to on stoi za niedawną aferą z podróbami na polskim rynku [peace] Profesjonaliści się na pewno nie złapią na jego głupie strony i ich treści, ale co nie jeden świeżak może dać się wywałować.
Awatar użytkownika
Skuner
Posty: 33
Rejestracja: 22 lip 2017, 15:05

Re: Gdzie kupić dobre nasiona marihuany?

Post autor: Skuner »

Wiadomo o co chodzi importernr1 importerpestek ogólnie wałki TS. Myślałem że ten sklep jest ok ale ostatnie podszywanie się pod DP pokazało że nie.
KOT pisze:Jedynym konkretnym Polskim dystrybutorem dutch passion jest sklep thc-thc, tutaj masz listę Polskich dystrybutorów dutch passion /admin - link wygasł błąd/

A tutaj masz listę sklepów /admin - link wygasł błąd/ uwaga nie są to dystrybutorzy, ale często sklepy te piszą na swoich stronach że są dystrybutorami powołując się właśnie na ten link, co jest swoistym kantowaniem klientów. Dystrybutor to coś więcej niż tylko sklep sprzedający nasiona ducth passion. Dystrybutor jest związany z producentem kontraktem, musi wyrabiać odpowiednią sprzedaż, ale dzięki temu ma dodatkowe względy producenta, dostaje nasiona najlepszej jakości.
Łatwo można pod huj wziąć każdy sklep znając link z listą dystrybutorów dutch passion, wystarczy puścić zapytanie do sklepu "Jesteście dystrybutorem nasion dutch passion" i czekać co odpiszą jak skłamią że tak a nie ma ich na liście dystrybutorów to lepiej omijać ten sklep bo w innych kwestiach też pewnie kłamią.
ODPOWIEDZ