Recenzja odmiany Jack the Ripper

Wszystko o nasionach marihuany, odmianach konopi indyjskich, recenzje, testy, smok raporty.
Sham89
Posty: 37
Rejestracja: 07 wrz 2016, 6:24

Recenzja odmiany Jack the Ripper

Post autor: Sham89 » 25 wrz 2017, 12:06

Jack-The-Ripper-recenzja-odmiany.jpg
Jack-The-Ripper-recenzja-odmiany.jpg (214.09 KiB) Przejrzano 690 razyMimo, że odmiana została nazwana po sławnym XIX - wiecznym seryjnym mordercy, jest ona bardzo przyjazna i zapewnia konsumentom szczęśliwy i optymistyczny haj. Jack the Ripper to odmiana idealna do stosowania w ciągu dnia, szczególnie w przypadku osób, które szukają pomocy w doświadczanym bólu i chcą uniknąć poczucia senności.

Jack the Ripper to mocna sativa pochodząca z linii Jack Herer. Jest to skrzyżowanie pomiędzy Jack’s Cleaner i Space Queen, uprawiane przez TGA Subcool Seeds.

Jack’s Cleaner jest bezpośrednim potomkiem odmiany Jack Herer, która jest jedną z najbardziej znanych sativ na świecie. Space Queen jest potężną hybrydą znaną ze swoich mocnych efektów umysłowych jak i cielesnych.

Powstała odmiana, Jack the Ripper, odziedziczyła bardzo poważne zdolności do produkcji THC. Mimo, że odmiany klasyfikowane jako sativy mają tendencję do produkowania mniej THC niż odmiany indica oraz hybrydy indica, Jack the Ripper może pochwalić się nawet 20 procentami psychoaktywnej substancji. Przeciętnie jednak zawiera ona od 15 do 17 procent THC.

Jeśli chodzi o zapach, wielu entuzjastów Jack the Ripper uważa, że posiada on aromat podobny do Jack’s Cleaner. Oczekiwać można zatem ostrych cytrusowych nut.

Jack the Ripper to energiczna, optymistyczna odmiana. Jest ona doskonałym towarzyszem porannej kawy.

Ogólne doświadczenie związane z tą rośliną jest szczęśliwe, dodające otuchy i nieprzytłaczające.

Jeśli chodzi o negatywne efekty, Jack the Ripper powoduje uczucie suchości w ustach oraz w oczach. Wysokie dawki tej rośliny powodują również uczucie niepokoju i paranoję, szczególnie u osób, które są bardziej wrażliwe na THC.
Jeśli wystąpią skutki uboczne, pomóc może przeniesienie się do spokojnego i komfortowego otoczenia.

Jack the Ripper jest prawdziwą ucztą jeśli chodzi o spotkania towarzyskie. Osoby cierpiące na lęki społeczne z pewnością zauważą skutki tej rośliny.

Konsumenci medyczni często sięgają po tę odmianę ze względu na to, że świetnie radzi sobie ona z każdym rodzajem bólu, a także łagodzi wszelkie stany psychiczne jak chroniczny stres, depresja, stany lękowe, a nawet zwykłe zmęczenie mózgu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Recenzje, Testy Odmian Marihuany”