Jak mogę robić zdjęcia, które nie są żółte po światłem HPS zwykłym aparatem/ telefonem?

Wasze fotorelacje z różnych upraw i hodowli roślin konopi w indoor i na outdoor.
Jeremy
Posty: 15
Rejestracja: 05 sty 2017, 10:16

Jak mogę robić zdjęcia, które nie są żółte po światłem HPS zwykłym aparatem/ telefonem?

Post autor: Jeremy »

Hej, kiedy robię zdjęcia moich roślin, jak światła HPS są włączone to zdjęcia wyglądają na żółte i wyprane. Czy istnieje jakiś sposób na ładniejsze zdjęcia pod tym światłem?

Sprzęt jaki mam to tylko iPhone i zwykła cyfrówka. Czy jest jakiś sekret robienia zdjęć, który współpracuje z HPS?
robienie-zdjec.jpg
robienie-zdjec.jpg (49.33 KiB) Przejrzano 13626 razy
robienie-zdjec-2.jpg
robienie-zdjec-2.jpg (49.27 KiB) Przejrzano 13626 razy
zjarany1919
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2017, 9:45

Re: Jak mogę robić zdjęcia, które nie są żółte po światłem HPS zwykłym aparatem/ telefonem?

Post autor: zjarany1919 »

Rób czarno – białe zdjęcia XD [szydzi]
Sham89
Posty: 37
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:24

Re: Jak mogę robić zdjęcia, które nie są żółte po światłem HPS zwykłym aparatem/ telefonem?

Post autor: Sham89 »

Użyj w aparacie funkcji „wolfram” albo „oświetlenie: światło jarzeniowe”. Te ustawienia/ tryby są dostępne w prawie wszystkich aparatach cyfrowych.
Wyzwolony
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2017, 18:02

Re: Jak mogę robić zdjęcia, które nie są żółte po światłem HPS zwykłym aparatem/ telefonem?

Post autor: Wyzwolony »

Zawsze po zrobieniu możesz je przerobić w programie graficznym, no problemo mamy 21 wiek
Awatar użytkownika
Zombie Boy
Posty: 19
Rejestracja: 07 paź 2016, 20:05

Re: Jak mogę robić zdjęcia, które nie są żółte po światłem HPS zwykłym aparatem/ telefonem?

Post autor: Zombie Boy »

A propo programów, gimp jest za darmo do ściągnięcia.
kwkz
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2017, 19:03

Re: Jak mogę robić zdjęcia, które nie są żółte po światłem HPS zwykłym aparatem/ telefonem?

Post autor: kwkz »

Zawsze mozna wyłaczyc hps'a i do zdjec wlaczyc zwyklą lampke
Awatar użytkownika
Polka-THC
Posty: 79
Rejestracja: 12 wrz 2016, 22:49

Re: Jak mogę robić zdjęcia, które nie są żółte po światłem HPS zwykłym aparatem/ telefonem?

Post autor: Polka-THC »

Zwykła lampka to najlepsze rozwiązanie ;)
boleklolek420
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2018, 18:09

Re: Jak mogę robić zdjęcia, które nie są żółte po światłem HPS zwykłym aparatem/ telefonem?

Post autor: boleklolek420 »

Sa okulary do HPS które zmieniają światło żółte na niebieskie . Ja dokładam telefon do nich i wychodzę jak w świetle dziennym.
[wodna]
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Jak mogę robić zdjęcia, które nie są żółte po światłem HPS zwykłym aparatem/ telefonem?

Post autor: Gandzialf »

Teraz to już wszystko jest, urządzenia do wszystkiego.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
ODPOWIEDZ