AK472 Mikro

Wasze fotorelacje z różnych upraw i hodowli roślin konopi w indoor i na outdoor.
Orzeł'00
Posty: 27
Rejestracja: 13 lis 2016, 23:23

AK472 Mikro

Post autor: Orzeł'00 »

Hej wszystkim [usmiech]

Jest to moja nowa i mam nadzieje że tym razem dokończona fotorelacja.
Będzie to dość nietypowe ale o tym zobaczycie z czasem [zadziorny] taki troche surprise, hehe no ale dobra a więc tak.Daje kilka fotek z wcześniej i już będę prowadził na bieżąco. Kto wie może uda mi się z tego zrobić dziennik.

Miałbym też prośbę, Ja... nigdy tego nie robiłem. Wiem że wielu z was mnie wyśmieje itp ale dla mnie to po prostu ciekawostka tak samo jak ta fotorelacja, może kiedyś zrobie minibloga czy coś idk aczkolwiek wydaje mi się że to forum jest idealne nowe i nie ma tu bałaganu i zbędnych "dzieci". Wydaje mi się że jest to coś ciekawego i chciałbym spróbować może mi się spodoba to hobby i wtedy pomyśle nad czymś konkretnym. Chciałbym też żeby był to poradnik dla mnie i dla przyszłych osób szukających podobnych rozwiązań co ja dla tego byłbym wdzięczny za wszelką pomoc.

Ogólne założenie jest takie: Żarówka "Box" Roślinka, dużo czytałem i sam wiem jak może denerwować ciągłe zakładanie tematu gdzie dwie linijki wyżej już jest poradnik dla tego unikam takich sytuacji i będę starał się sam ogarniać ale przyda mi się pomoc kogoś doświadczonego tak że mam nadzieje że się spodoba ;) [pardon]
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: AK472 Mikro

Post autor: Gandzialf »

Powodzenia, warto być na naszym forum viewtopic.php?f=4&t=80
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
ODPOWIEDZ