Medyczna marihuana legalna w Polsce

Porady i pomoc prawna.
Awatar użytkownika
Zbuchany
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2017, 10:02

Medyczna marihuana legalna w Polsce

Post autor: Zbuchany »

Jak to jest teraz po tym głosowaniu z medyczną marihuaną?
ludek55
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2017, 21:42

Re: Medyczna marihuana legalna w Polsce

Post autor: ludek55 »

Jakim głosowaniu?
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Medyczna marihuana legalna w Polsce

Post autor: KOT »

Nie słyszałeś mamy legalną marihuanę medyczną [lol]
Awatar użytkownika
Wader
Posty: 31
Rejestracja: 05 sty 2017, 11:36

Re: Medyczna marihuana legalna w Polsce

Post autor: Wader »

No jeszcze nie, nie tak szybko. Na razie było głosowanie posłów z wynikiem 440 do 2 czyli tylko dwóch było przeciw. Więc można powiedzieć że jedno głośność. [peace] BRAWO!
Awatar użytkownika
Zjarany
Posty: 25
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:12

Re: Medyczna marihuana legalna w Polsce

Post autor: Zjarany »

Tutaj macie info https://powiew.com/medyczna-marihuana-b ... -w-polsce/ Będzie można się leczyć [lol] [peace] [konopia]
Awatar użytkownika
Mary Jane
Posty: 31
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:08

Re: Medyczna marihuana legalna w Polsce

Post autor: Mary Jane »

KOT pisze:Nie słyszałeś mamy legalną marihuanę medyczną [lol]
No jeszcze Panowie nie jest legalna. Zdaje się że teraz jeszcze senat, podpis prezydenta i może wchodzić w życie. Nie wiem czy na 100% są takie procedury ale tak mi się wydaje.
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Medyczna marihuana legalna w Polsce

Post autor: KOT »

KOT pisze:Nie słyszałeś mamy legalną marihuanę medyczną [lol]
To był sarkazm , wiem że jest nielegalna jeszcze ale bardzo blisko.
Awatar użytkownika
Zjarany
Posty: 25
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:12

Re: Medyczna marihuana legalna w Polsce

Post autor: Zjarany »

Na pewno podpisuje prezydent. Czyli posłowie głosują jak przechodzi to prezydent podpisuje, przynajmniej tyle zaobserwowałem jak oni pracują.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Medyczna marihuana legalna w Polsce

Post autor: Gandzialf »

Społeczeństw oraz rządzący zrozumieli że medyczna marihuana pomaga i jest lepsza od chemicznych leków. Dlatego ja jestem dobrej myśli że wszystko dojdzie do końca i będziemy mieli w Polsce szybko medyczną marihuanę. Idziemy praktycznie łeb w łeb z Niemcami, oni w błyskawicznym czasie zmienili prawo i my w sumie też bo inne kraje też są na etapie legalizacji medycznej marihuany. Na świecie medyczna marihuana nie jest już poddawana pod publiczną debatę czy działa czy nie, bo to jest już jasne. Ale jest tylko kwestią kiedy w jakim czasie zmienią swoje prawo żeby była legalna.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Medyczna marihuana legalna w Polsce

Post autor: joda »

A pro po Niemiec tam już jest problem z dostępnością marihuany, trzeba czekać dwa tygodnie na nią w aptece. Tutaj macie artykuł na ten temat https://jamaicaseeds.pl/2017/03/21/berl ... -cannabis/
Awatar użytkownika
Szpinak Team
Posty: 15
Rejestracja: 06 wrz 2016, 14:34

Re: Medyczna marihuana legalna w Polsce

Post autor: Szpinak Team »

Trochę i tak poczekamy zanim ustawa się uprawomocni i wejdzie w życie;)
Awatar użytkownika
DILER
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2017, 18:19

Re: Medyczna marihuana legalna w Polsce

Post autor: DILER »

Problem na pewno będzie jeszcze z lekarzami którzy mają podpisane umowy z firmami farmaceutycznymi i muszą przepisywać leki chemiczne. Więc będą namawiali na leki chemiczne a marihuanę medyczną będą odradzali, ale czy taka opinia lekarza DILERA jest uczciwa i z zamiarem wyleczenia pacjenta NIE. Niestety rynek farmaceutyczny nie ma leczyć i pomagać a zarabiać. Pacjent ma latami żreć leki i one nie mają mu pomóc bo przestanie jest kupować, mają co najwyżej łagodzić jego stan. Koncerny farmaceutyczne to obecnie największe kartel narkotykowe na świecie. Więc ja wybieram naturę czyli medyczna marihuanę [banan]
ODPOWIEDZ