Co myślicie o sklepie p******** ?

Śmietnik tematów nie ważnych.
Pytanie na śniadanie
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2018, 0:08

Co myślicie o sklepie p******** ?

Post autor: Pytanie na śniadanie »

Wiem że te forum poleca pewny sklep thc-thc, który nie ma sobie równych w branży konopnej. Ale chciał bym znać waszą opinię o sklepie p******** ? na którego niedawno natrafiłem. Mają wszystko minus 30%
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Co myślicie o sklepie p******** ?

Post autor: joda »

Nowy sklep na rynku może 4 miesiące.
Awatar użytkownika
EASY
Posty: 28
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:55

Re: Co myślicie o sklepie p******** ?

Post autor: EASY »

Pierwszy raz widzę ten sklep, ale analiza pokazuje że ten sklep idealnie pasuje do profilu sprzedawców opisanych w tym artykule https://thc-thc.pl/dobra-genetyka-nasion/ Działają na rynku 3-4 miesiące a już mają rzekomo ponad 30 własnych odmian. Gdzie? kiedy? i kto je selekcjonował. To nie jest takie proste zrobić swoją odmianę. Firmy typu dutch passion swoje odmiany robiły ponad 30lat a tutaj w 3 miesiące takie rzeczy. Błagam was! [pobity]
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Co myślicie o sklepie p******** ?

Post autor: KOT »

Większość sklepów tak robi. Pokazują duże oferty własnych nasion na starcie. Kumaty zastanowi się... gdzie? kiedy? a amator zachwyci się i kupi COŚ! Po za tym większość tego typu sklepów to wirtualne oferty. Fizycznie na magazynach prawie nic nie mają, jedynie na witrynie. W momencie kiedy u nich zamówisz, oni dopiero zamawiają w hurtowni typy seedman, nawet nie u producenta tylko biorą z drugiej ręki, bo w hurtowni mają wszystko na raz, wszystkich producentów. A co do własnych odmian, to szkoda gadać....
Awatar użytkownika
bass
Posty: 22
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:24

Re: Co myślicie o sklepie p******** ?

Post autor: bass »

P******** najwyraźniej wzorował się na innych sklepach. Typu t**********, który to ma zamienniki własnej produkcji wszystkich odmian jakie są produkowane przez renomowanych producentów.
A najlepsze jest to, cytuję z ich strony:
F2 - nasiona które powstały z nasion F1. Jest to nadal ta sama linia genetyczna, ale podwykonawcy nie mają oficjalnego prawa do ich sprzedaży.
Jest to kompletna bzdura, w której cały t********** chce uwiarygodnić sprzedaż swoich zamienników. Jest to szczyt hipokryzji żeby podawać takie informacje na stronie sklepu lub totalny brak wiedzy, tym samym samemu nie wiedząc jakie nasiona się sprzedaje.
Otóż nasiona F2 nie różnią się tylko tym że ktoś nie ma na nie oficjalnego prawa do ich sprzedaży, ale czymś więcej jak JAKOŚĆ. Na dobrą sprawę nikt nie patentuje nasion F1, więc ten zapis jest z dupy wzięty i nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jest to zwykły wymyślony bełkot przez sprzedawcę.
Awatar użytkownika
24naHaju
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 20:36

Re: Co myślicie o sklepie p******** ?

Post autor: 24naHaju »

Według mnie tylko thc-thc zrobił dwie własne odmiany. Dlatego tylko dwie bo faktycznie je selekcjonował i stabilizował. Było głośno o tym bo wszystko pokazał w sieci, jak co robił. Do tego stopnia się uwiarygodnił że skończyło się najazdem antyterrorystów. Stare czasy ale ja je pamiętam. Odwalił dobrą robotę z tymi odmianami. A teraz ma najwiarygodniejszy sklepik z nasionami w sieci.
Pytanie na śniadanie
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2018, 0:08

Re: Co myślicie o sklepie p******** ?

Post autor: Pytanie na śniadanie »

Mówisz o rudealisie skunku i lowresie ?

Co do panapestki to tylko tak pytam, nic tam nie mam zamiaru kupić. Bo przez te swoje odmiany nie są wiarygodni. Po za tym napisałem do nich że chce kupić większą ilość nasion to mi powiedzieli żebym im wpłacił zaliczkę. A wtedy mi zamówią.
Awatar użytkownika
Zjarany Królik
Posty: 25
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:02

Re: Co myślicie o sklepie p******** ?

Post autor: Zjarany Królik »

Pytanie na śniadanie pisze: 28 sie 2018, 23:42 Mówisz o rudealisie skunku i lowresie ?

Co do panapestki to tylko tak pytam, nic tam nie mam zamiaru kupić. Bo przez te swoje odmiany nie są wiarygodni. Po za tym napisałem do nich że chce kupić większą ilość nasion to mi powiedzieli żebym im wpłacił zaliczkę. A wtedy mi zamówią.
No to fest firma, chcą zaliczkę. To jakiś żart. Na thc-thc jak zamawiasz nawet 500szt i nie mają na miejscu to nie chcą zaliczek tylko szybko ściągają i normalnie wysyłają za pobraniem. To jest firma.
Awatar użytkownika
AnonimoTHC
Posty: 12
Rejestracja: 27 lut 2017, 20:46

Re: Co myślicie o sklepie p******** ?

Post autor: AnonimoTHC »

Rudealis skunk zajebisty na outdoor, pewniek 100% co rok go kupuje.
Polecam viewtopic.php?f=15&t=268
Anakonda420
Posty: 22
Rejestracja: 18 paź 2018, 21:47

Re: Co myślicie o sklepie p******** ?

Post autor: Anakonda420 »

Moim i znajomych zdaniem najlepszy seedbank to thc-thc ;)
Awatar użytkownika
Zjarany Królik
Posty: 25
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:02

Re: Co myślicie o sklepie p******** ?

Post autor: Zjarany Królik »

Eh ten sklep p********, pojawia się z znikąd od razu w swojej ofercie posiada własne odmiany (100 odmian po dwóch miesiącach działania), gdzie innym seedbankom zajęło to 30 lat. Chyba te jego odmiany stabilizowały się w jego głowie, do momentu dodania na stronę sklepu w formie opisu i zdjęcia z google, raczej nie mają one nic wspólnego z realnymi odmianami.
Na domiar złego sklep p******** wykupuje w google AdWords frazy znanego sklepu "thc-thc" żeby przejąć ich klientów, w sumie jest to tylko kolejny Polski shitbank nastawiany na "klienta frajera", który złapie się na ich cudowną wirtualną ofertę.
Żeby nie było że rzucam słowa na wiatr, poniżej podaję zrzut ekranu z google, po wpisaniu "thc-thc" pojawił mi się "sklep p********".
Obrazek
ODPOWIEDZ