Wskazówki jak rolować blanta

Dyskusje o wszystkim.
zjarany1919
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2017, 9:45

Wskazówki jak rolować blanta

Post autor: zjarany1919 »

roluj-blanta.jpg
roluj-blanta.jpg (15.31 KiB) Przejrzano 6369 razy
Siema, nie mówię od razu, że jestem ekspertem, ale zrolowałem i spaliłem... dużo blantów ;-)
Jeśli już jesteś super, pro, to pewnie ten post nie wniesie innowacji w twoje życie, ale każdy z nas palił kiedyś słabego blanta, więc może jednak mimo wszystko skorzystasz z mojego wpisu.
Dla mnie palenie trawki w takiej wersji jest super, ponieważ to świetny sposób na palenie jej w kilka osób i nie trzeba ładować fifki co chwilę.

Zatem pierwszym krokiem jest wybranie właściwego cygara. Większość marek się sprawdzi, tak długo, jak długo będą one świeże. Można to sprawdzić poprzez skubnięcie końcówki. Jeśli jest świeże to będzie lekko gąbczaste i nie powinno pękać lub się odłamywać (zazwyczaj biorę je z tego samego sklepu, więc wiem, które z nich są świeże, a które leżą tam już kilka miesięcy). Należy także wziąć pod uwagę wielkość cygara. Niektórzy ludzie preferują arkusze papierowe do rolowania blantów, ale niestety nie są one tak łatwo dostępne jak cygara.

Teraz bierzesz do rąk kilka niewielkich bryłek marihuany i kruszysz je w rękach (albo w młynku). Nie rozdrabniaj ich w pył, ale staraj się uzyskać jednakową wielkość i gęstość.
Następnie rozpakuj cygaro i za pomocą małego nożyka wyskrob tytoń. Po zakończeniu powinieneś otrzymać kwadratowy kawałek papieru.
Napełnij papier marihuaną i rozpoczynając od końca, zwijaj i obracaj rurkę i roluj ją. Na koniec poliż końcówkę i zaklej. No i koniec, masz gotowego blanta :-)
rzymianin
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2017, 10:30

Re: Wskazówki jak rolować blanta

Post autor: rzymianin »

Kurde najlepsze są bibułki po prostu
Gaspar Król
Posty: 6
Rejestracja: 02 gru 2016, 7:50

Re: Wskazówki jak rolować blanta

Post autor: Gaspar Król »

Bibułki do fajek czy masz dłuższe do blantów/?
Kosmonauta
Posty: 11
Rejestracja: 31 sty 2017, 13:21

Re: Wskazówki jak rolować blanta

Post autor: Kosmonauta »

Najgorsze co można zrobić to za bardzo pokruszyć ziółko
ODPOWIEDZ