Joga po zapaleniu marihuany

Dyskusje o wszystkim.
Nowojorczyk 34x
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2017, 16:35

Joga po zapaleniu marihuany

Post autor: Nowojorczyk 34x »

Joga jest jedną z najbardziej energetyzujących i duchowo oczyszczających działalności w jakiej możesz wziąć udział. Joga promuje wartości takie jak zdrowe ciało i umysł poprzez konwersację z ciałem.

Weź trochę wody i znajdź ciche miejsce, aby spróbować poniższe pozy:

• poza dziecka
joga-medycyna-medyczna-marihuana-leczenie-marihuana.jpeg
joga-medycyna-medyczna-marihuana-leczenie-marihuana.jpeg (27.25 KiB) Przejrzano 5611 razy
Pamiętasz kiedy twoi rodzice sprawdzali czy śpisz? Zrelaksuj swoje ciało i pozwól swojej głowie i ramionom odpocząć obok twoich nóg. Odpoczywaj przez około 25 – 30 oddechów.

• skłon tułowia

Stań prosto i niech twoje ramiona zasłonią plecy. Lekko ugnij kolana przyciągając brzuch do ud. Stój równo na środku stopy, jakbyś miał przyssawki przymocowane do podłogi. Oddychaj przez przeponę, około 25 – 30 oddechów.

• poza lwa

Usiądź pośladkami na piętach. Trzymaj podbródek schowany. Otwórz szeroko usta i wystaw język. Rycz głośno! Wydaj 5 okrzyków!

• pies z głową w dół

Zacznij od pozycji stojącej i opuść ciało na stopach i dłoniach. Wyprostuj ręce skupiając się na oddechu, który przemierza twoje ciało. Powinieneś czuć napięcie w dolnej części pleców, gdy wykonasz ćwiczenie prawidłowo. Pobaw się równowagą pomiędzy wszystkimi czterema punktami styku i odpocznij. Powtórz tę pozycję 3 – 4 razy, 15 – 20 oddechów każda.

• poza drzewa

Stań prosto, a następnie zegnij kolana tak aby twoja noga spoczywała na wewnętrznej stronie uda. Podciągnij nogę ku górze, do pachwiny.
Znajdź jeden punkt na którym skupisz wzrok i wytrzymaj około 25 – 30 oddechów.
Awatar użytkownika
Maja_Majewska
Posty: 94
Rejestracja: 05 wrz 2016, 8:10

Re: Joga po zapaleniu marihuany

Post autor: Maja_Majewska »

Próbowałam, polecam. Moją ulubioną pozycją jest pies z głową w dole [trawka]
Awatar użytkownika
GreenBeet
Posty: 43
Rejestracja: 05 wrz 2016, 12:31

Re: Joga po zapaleniu marihuany

Post autor: GreenBeet »

Przydałoby się zdjęcie do każdej pozycji [zadziorny]
ODPOWIEDZ