Pomysły na wykonanie bongo z żywności

Dyskusje o wszystkim.
Awatar użytkownika
Cyprian
Posty: 29
Rejestracja: 28 paź 2016, 8:08

Pomysły na wykonanie bongo z żywności

Post autor: Cyprian »

Palenie marihuany z bongo wykonanego z żywności jest swego rodzaju rytuałem przejścia dla większości palaczy marihuany. Jeśli potrzebujesz inspiracji, poniżej będzie kilka, które z pewnością masz w domu.

1. Snickers
snickers-bongo-ze-snickersa.jpg
snickers-bongo-ze-snickersa.jpg (53.74 KiB) Przejrzano 8658 razy
Szczerze mówiąc, ani Snickers ani żaden inny baton to nie jest najlepszy pomysł. Potrzebujesz czegoś, co przekształci się w gorącą lawę, kiedy tylko przyniesiesz ogień. Dobrą opcją może yć baton Butterfinger. Jego chrupiące centrum wytrzyma ciepło, a później stwardnieje i zrobi się z niego pyszny diament.

2. Melon

Zapalić marihuanę i dostarczyć sobie dzienną porcję owoców. Poczujesz się tak dobrze, ze nie będziesz wiedział co ze sobą zrobić. I mówią, że palacze marihuany są leniwi!
Aby wykonać takie bongo, weź ołówek lub cokolwiek innego tej wielkości i zrób dziurę na górze. Przepchnij do środka, a następnie zrób to samo na koniec palenia.

3. Banan
palenie-marihuany-z-owocowego-bongo.jpeg
palenie-marihuany-z-owocowego-bongo.jpeg (54.58 KiB) Przejrzano 8658 razy
Wiesz co poprawia smak marihuany? Banany! Banany również odświeżają oddech. Hm, a może to jabłka... Nie, jestem pewien, że to banany. Chyba, że to faktycznie jabłka. Kurde, wykreśl to, wydaje mi się, że to faktycznie jabłka. W każdym razie, palenie z banana brzmi lepiej co nie?

4. Ogórek
ogorkowe-bongo-warzywo-palenie-z-warzywa.jpg
ogorkowe-bongo-warzywo-palenie-z-warzywa.jpg (46.77 KiB) Przejrzano 8658 razy
Podobno był to ulubiony sposób palenia trawki przez Freuda. Nie wiem dlaczego, ale powiem ci, że smakuje orzeźwiająco.

5. Gruszka
palenie-z-gruszki-marihuana.jpeg
palenie-z-gruszki-marihuana.jpeg (51.39 KiB) Przejrzano 8658 razy
Gdy nie masz jabłka w domu, gruszka będzie także wspaniałym rozwiązaniem. Szczególnie jeśli wydrążysz w jej wnętrzu tunel w kształcie litery L. Ze względu na to, że gruszka jest trochę niestabilna, możesz potrzebować trochę folii spożywczej lub aluminiowej.

6. Marchewka

Jeśli nie masz jabłka, ani gruszki, z pewnością masz w domu marchewkę. Marchew wybacza wszelkie błędy w porównaniu do jabłka i gruszki. Możesz z niej wyciąć dowolny kształt – dosłownie jaki chcesz, nawet flet.

7. Jalepeno
papryczka-ostra-jalepeno-marihuana-thc-cbd.jpeg
papryczka-ostra-jalepeno-marihuana-thc-cbd.jpeg (44.77 KiB) Przejrzano 8658 razy
Bądź ostrożny kiedy robisz bongo z jalepeno. Szczególnie zwróć uwagę, czy te małe nasionka nie przykleiły ci się do palców, bo jeżeli potrzesz nimi oczy... to historia nie zakończy się szczęśliwie. Możesz używać rękawic gumowych lub kuchennych. Szczerze to niekoniecznie polecam próbowanie tego rodzaju bongo.

8. Dynia

Dynia jest swego rodzaju miękka w środku i wydziela dziwny smak. Ale dobrą wiadomością jest to, że dzięki jej sporym rozmiarom nie musisz się martwić o zapach palonych brwi, jak w przypadku mniejszych przedmiotów.

9. Kawałki chleba

Nie polecam tego, jeśli liczysz węglowodany albo masz problem z glutenem.

10. Jabłko

Wiem, że to już trochę nudne, ale jabłko to dosłownie strzał w dziesiątkę! Kto nie próbował palić z jabłka? Jak myślisz, jakie są szanse, że Steve Jobs palił marihuanę z jabłka, kiedy wymyślił formę Apple? Nigdy nie wiadomo!
Awatar użytkownika
Dziewczyna Rastamana
Posty: 27
Rejestracja: 06 wrz 2016, 14:30

Re: Pomysły na wykonanie bongo z żywności

Post autor: Dziewczyna Rastamana »

Gdyby nie zdjęcia to nie uwierzyłabym, że ktoś naprawdę wpadł na takie pomysły... ahahahaha:D
Czech
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2017, 9:56

Re: Pomysły na wykonanie bongo z żywności

Post autor: Czech »

Kurde baton na serio XD
Awatar użytkownika
Mateusz89
Posty: 10
Rejestracja: 06 wrz 2016, 14:40

Re: Pomysły na wykonanie bongo z żywności

Post autor: Mateusz89 »

Ten wpis robi mi bałagan w moim chaosie lool
ODPOWIEDZ