Palenie marihuany po raz pierwszy

Dyskusje o wszystkim.
Awatar użytkownika
Klasyczny
Posty: 30
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:25

Palenie marihuany po raz pierwszy

Post autor: Klasyczny »

palenie-cannabis-po-raz-pierwszy-palenie.jpg
palenie-cannabis-po-raz-pierwszy-palenie.jpg (54.99 KiB) Przejrzano 7280 razy
„Mój pierwszy haj” to nazwa opowieści, którą większość z nas ma już za sobą, ale oczywiście to jak ona się zakończyła jest inna w każdym przypadku. W idealnym świecie, każdy doświadczył szczęśliwego zakończenia. Być może spotkałeś nowego przyjaciela, odkryłeś niezrozumiałą naturę skorpiona, obiegłeś miasto dookoła, a może wykorzystałeś psie posłanie zamiast kapelusza – niestety, nie kżady doświadcza takich dziwacznych (i pozytywnych) wizji.

Niektórzy pierwsze doświadczenia kojarzą z niepokojem, paranoją, dysocjacją, szybko bijącym sercem lub nieprzyjemnymi myślami i odczuciami. Złe doświadczenie może być wystarczające, aby na zawsze zrazić się do marihuany, więc szczególnie ważne jest aby prawidłowo zacząć swoją przygodę.

Poniżej znajduje się kilka wskazówek, które pomogą Tobie, lub Twojemu kumplowi na przyjemne rozpoczęcie przygody z cannabis.

1. Komfortowe warunki

Utwórz wygodne warunki korzystania z cannabis. Zastanów się, jak otoczenie wpływa na ciebie, kiedy jesteś na haju: kiedy jesteś w pobliżu najlepszego przyjaciela w porównaniu z tłumem obcych; kiedy jesteś wewnątrz lub poza domem; lub gdy jesteś w domu lub w ruchliwym sklepie spożywczym. Warunki i nastrój to wszystko.

2. Zrozum, że czułość na THC różni się w zależności od osoby; rozważ odmianę o wysokim CBD

Zbyt wiele razy słyszałem, że ktoś dawał początkującym zbyt mocną marihuanę... Jednak w przypadku początkujących minimalnie psychoaktywna odmiana lub produkt może być doskonałą okazją do zanurzenia palca w świecie marihuany. Relaks oraz redukcja stresu na początek wystarczy aby zachęcić nowego użytkownika.

3. Nie zaczynaj od 2 metrowego bongo

Chyba, że twój przyjaciel domaga się 2 metrowego bongo, ponieważ tak sobie wyobrażał tę chwilę. Jednak ja proponuję zacząć od czegoś mniej odstraszającego. Rozważ fifkę lub waporyzator. Te urządzenia pozwalają na dużo lepszą kontrolę dawki.

4. Jeśli przygotowujesz produkty do jedzenia – zastosuj małe dawki

Zacznę od stwierdzenia, że produkty spożywcze to zły pomysł w przypadku początkujących użytkowników. Każdy kto próbował napojów na bazie marihuany, wie, że mogą one wywołać ogromną euforię, z którą nie każdy jest sobie w stanie poradzić, lub efekt psychodeliczny, który może prowadzić do tymczasowego szaleństwa. Dla dziewic konopnych nawet standardowe dawki mogą być przytłaczające – pamiętaj o tym!

5. Kontroluj sytuację

Pomimo najlepszych starań, aby stworzyć jak najprzyjemniejsze doświadczenie, czasem możesz się rozminąć ze swoją wizją. Trzymaj zatem rękę na pulsie i obserwuj swojego przyjacela, a w razie nieprzyjemnych doświadczeń – reaguj.
Januszogrodnictwa
Posty: 87
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:39
Lokalizacja: Jamaica

Re: Palenie marihuany po raz pierwszy

Post autor: Januszogrodnictwa »

Pierwszy raz paliłem na przepustce z wojska i tak pojechałem na jednostkę. Przez bramę nie przechodziłem to nie widzieli. Przeskoczyłem płot jak większość.
LukaszJuke
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2021, 22:50
Lokalizacja: Krakow

Re: Palenie marihuany po raz pierwszy

Post autor: LukaszJuke »

Kiedy paliłem po raz pierwszy, miałem taki odlot, że myślałem, że już nigdy w życiu nie zbliżę się do MJ. A teraz czuję się dobrze, chrupiąc przy muzyce, obracając /admin - cenzura, spam/ i po prostu relaksując się. [peace]
ODPOWIEDZ