Czego nie chcą słyszeć kobiety, które palą?

Dyskusje o wszystkim.
Awatar użytkownika
Maja_Majewska
Posty: 94
Rejestracja: 05 wrz 2016, 8:10

Czego nie chcą słyszeć kobiety, które palą?

Post autor: Maja_Majewska »

Nie ma żadnej reguły, która mówi, kto może a kto nie może palić marihuany. Ale z jakiegoś śmiesznego powodu, niektórzy ludzie twierdzą, że kobiety powinny odłożyć jointa na bok. I szczerze mówiąc, jest im już niedobrze z tego powodu.

Jeśli jesteś jedną z palących marihuanę kobiet, to poniżej kilka rzeczy, których słuchaniem jesteś już z pewnością zmęczona.

1. „Nie można palić i jednocześnie być dobrą matką.”

Jest to najgorsze stwierdzenie, jakie kiedykolwiek można usłyszeć. Całkowicie w porządku jeśli całe społeczeństwo pali, ale jeśli kobieta, która jest matką chce sięgnąć po marihuanę oznacza to, że jest okropną matką. Czy to ma jakiś sens? Och, czekaj... nie ma żadnego!

2. „Palenie marihuany to męska rzecz, palenie przez kobiety jest wulgarne.”

Jeśli mężczyzna pali uznawane jest to za całkowicie normalne, ale nie jest tak w przypadku kobiet. W rzeczywistości, wiele osób uważa, że jest to wręcz wulgarne. Jak możesz odpowiedzieć na takie seksistowskie stwierdzenie? Odpal jointa i dmuchnij temu komuś w twarz!

3. „Ona z pewnością nie wie co robi.”

Dlaczego myślisz, że większość kobiet nie wie co robi? Zamiast krytykować, powinieneś docenić ich umiejętności rolowania oraz zaciągania się, ponieważ bardzo często jedno i drugie robią lepiej od ciebie. Właściwie potrafią zrobić wszystko to samo co ty tak samo dobrze, jeśli nie lepiej.

4. „Kobiety, które palą marihuanę są leniwe.”

Leniwe? Kobieta nie może być leniwa, nawet jeśli bardzo chce. Kobiety muszą pracować, dbać o dzieci, gotować, sprzątać w domu... Trawka jest tym, co pomaga im utrzymać produktywność. Nie mówiąc już o tym, że łagodzi stres i pomaga się bardziej skupić na każdym zadaniu.

5. „Twoje standardy muszą być naprawdę niskie.”

Tylko dlatego, że kobieta pali marihuanę, nie oznacza, że chce przespać się z każdym facetem! To działa raczej w drugą stronę, paląca kobieta jest wybredna o wiele rzeczy, więc jeśli uważasz że zaakceptuje ona pierwszego lepszego to z pewnością oszalałeś.

6. „Czy twoje zdrowie nie ma dla ciebie znaczenia?”

Nie jest tajemnicą, że zioło działa dobrze na wiele rzeczy. Nie tylko w przypadku kobiet, ale wszystkich ludzi. Od łagodzenia bolesnych skurczów do zmniejszania poczucia lęku. Marihuana to lekarstwo. Mówienie, że kobieta paląca marihuanę nie dba o swoje zdrowie jest absurdem.

7. „To musi być dla ciebie duży problem.”

Jedynym problemem dotyczącym marihuany jest stygmat dookoła niej. Boli to nie tylko kobiety, ale całą społeczność konopi. Nigdy nie zakładaj, że kobieta ma problem tylko dlatego, że korzysta z zalet marihuany.
Awatar użytkownika
Polka-THC
Posty: 79
Rejestracja: 12 wrz 2016, 22:49

Re: Czego nie chcą słyszeć kobiety, które palą?

Post autor: Polka-THC »

Oooo nie XD idealny temat heheh. Uśmiałam się, bo większość z tych rzeczy słyszałam w odniesieniu do swojej osoby i już serio mi niedobrze kiedy znowu kolejna osoba to powtarza. Żyjcie i dajcie żyć :D
Awatar użytkownika
Beata
Posty: 41
Rejestracja: 26 paź 2016, 7:43

Re: Czego nie chcą słyszeć kobiety, które palą?

Post autor: Beata »

Czekam na dzień, w którym ludzie przestaną wmawiać mi że nie wiem co robie, i nie dbam o swoje zdrowie [zadziorny]
Awatar użytkownika
Dziewczyna Rastamana
Posty: 27
Rejestracja: 06 wrz 2016, 14:30

Re: Czego nie chcą słyszeć kobiety, które palą?

Post autor: Dziewczyna Rastamana »

Niektórzy myślą chyba, że nie mamy życia poza marihuaną dziewczyny :D haha
ODPOWIEDZ