Powrót po przerwie

Dyskusje o wszystkim.
Przerywacz
Posty: 2
Rejestracja: 05 sie 2017, 12:18

Powrót po przerwie

Post autor: Przerywacz »

[blant]
Siema, mam pytanie, mianowicie dotyczące przerwy a raczej powrocie po przerwie.
Przestałem palić na prawie rok, palilem od 8 z czego ostanie 4 codziennie od gieta nawet do 3-4g dziennie. Chcę sobie tak o w weekend przypalic kapcia, zastanawiam się tylko czy nie będzie chęci na więcej i czy nie wrócę do tego co było wcześniej. Dodam tylko że nie miałem problemu ze stopem w paleniu pierwszy tyg tylko był dość dziwny później norma jak zwykły obywatel.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Powrót po przerwie

Post autor: Gandzialf »

Każdy organizm lub też psychika jest inna. W paleniu marihuany największą rolę odgrywa psychika. I teraz sam musisz sobie zadać pytanie czy wrócisz do codziennego palenia. Ja osobiście palę tylko w weekendy, wolę zapalić niż wypić bo się lepiej po tym czuję i nie ma kaca, ogólnie jest lepiej. Moja psychika działa tak że weekend to czas na odpoczynek relaks - grill, blancik. A dni powszednie to praca i nie ma miejsca na odurzanie się czym kolwiek, nawet nie myślę żeby palić w tygodniu.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Beata
Posty: 41
Rejestracja: 26 paź 2016, 7:43

Re: Powrót po przerwie

Post autor: Beata »

Kupuj tylko tyle, żeby było na weekend, to nie będziesz miał problemu, żeby nie palić w tygodniu, kiedy nie będziesz miał co.
Przerywacz
Posty: 2
Rejestracja: 05 sie 2017, 12:18

Re: Powrót po przerwie

Post autor: Przerywacz »

Chyba tak tez zrobię [peace]
ODPOWIEDZ