Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Dyskusje o wszystkim.
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: KOT »

Z racji, że od wielu lat pewne forum robi dla sklepu thc-thc.com AntyReklamę, zakładając tematy typu: Przypał thc-thc lub też Uwaga przypał sklep thc-thc.com, to poprosiłem właściciela sklepu THC-THC, żeby się w tej kwestii wypowiedział.
Od siebie dodam, że wspomniane forum w swojej AntyReklamie jest osamotnione. Oczytani na pewno będą wiedzieli o jakie forum chodzi, nie będę tutaj go wymieniał, bo po co im robić reklamę, w końcu to konkurencja. Właścicielem tego forum jest niejaki Adam M., właściciel sklepu z nasionami, który od jakiegoś czasu jest zamknięty. W tej chwili już od ponad 2 lat. Z początku podał on jako przyczynę zamknięcia: urlop, ale ile może trwać urlop? Więc dodał komunikat jakoby jest chory. No cóż, kto choruje ponad 2 lata? Chyba na zawiść i uporczywe niszczenie konkurencji. Prawda jest taka, że Adam M ma problemy z policją. Krótko mówiąc się do niego doczepili z racji, że sprzedawał on nasiona marihuany oraz sprzęt do uprawy roślin za pośrednictwem swojego growshopa, którego tam do tej pory intensywnie reklamuje. Także za te grzechy w zakładaniu tematów typu "przypał thc-thc" KARMA go dosięgła, i dobrze mu za to.
A teraz może zobaczmy co na to sam właściciel sklepu z nasionami marihuany THC-THC.COM
Awatar użytkownika
THC-THC
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2017, 19:05

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: THC-THC »

Potwierdzam, że od bardzo wielu lat wymienione forum internetowe (nazwijmy je forum H) robi nam antyreklamę, zakładając co jakiś czas temat typu: Przypał thc-thc. W tych tematach zwykle ktoś pisze, że miał przypał po zakupie nasion w naszym sklepie. Po chwili gromada moderatorów i sztucznych kont konkurencji zaczyna pisać chamskie niedorzeczne posty typu, że zanosimy dane na policję, że z nią współpracujemy, itp. Ich wymysły nie mają granic. Jest to oczywiście niedorzeczne i absurdalne. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, jak miało by to wyglądać i przebiegać? Jak miałbym zanosić dane na policję? Meldować się, PO CO? Co bym z tego miał? Nie po to nasza firma zabezpiecza się jak tylko może, na wiele sposobów, właśnie przed smutnymi Panami. Choćby tym, że w ostatnim czasie zamknęliśmy nasz sklep stacjonarny (żeby nie narażać siebie i swoich klientów, więcej tutaj). Zabezpieczyliśmy się również przenosząc naszą firmę do Hiszpanii, a w Polsce zostawiając tylko magazyn tak, żeby wysyłki były szybsze. Od sporego już czasu jako właściciel sklepu THC-THC.COM mieszkam też na stałe w Hiszpanii (jest to mój dom), a w Polsce bywam tylko na święta. Więc POMÓWIENIA przez te forum H są tym bardziej absurdalne i wręcz głupie.

Opowiem wam jak to wszystko się zaczęło. A zaczęło się w odległych latach 2006-2009. Mianowicie wtedy HITEM na rynku konopnym były nasze nasiona marihuany odmiany Rudealis Skunk, w wersji regularnej, bo nasiona feminizowane były ciężko dostępne i bardzo drogie. Co ciekawe na tym forum H było masę fotorelacji właśnie z tej odmiany, mieliśmy tam dział itp. Wszystko się popsuło 20 października 2009 roku. W tym dniu do mojego domu wszedł z futrynami oddział antyterrorystów (siłowe zatrzymanie). Trafiłem do aresztu na prawie 3 miesiące. Podstawą zatrzymania były zeznania osób właśnie z tego forum H, że pomagałem im przy uprawach, dostarczając informacji jak się uprawia oraz sprzedając im nasiona konopi indyjskich. Zwróćcie uwagę na to, że podczas mojego zatrzymania policja dysponowała już zeznaniami osób z forum H i, jak się później okazało, tylko z forum H. Dziwne, nie uważacie? Czemu z innych for nikogo nie złapali? Niemalże tego samego dnia forum H ruszyło już z propagandową antyreklamą twierdząc, że to ja podałem dane osób pokazujących fotorelacje na forum H. NO NIE DAŁEM, bo w momencie wejścia do mnie antyterrorystów policja już od dawna dysponowała zeznaniami, czyli pozyskała dane użytkowników forum H już dużo szybciej. Ja byłem ostatnim z zatrzymanych. Teraz pytanie: Jak zostały pozyskane dane użytkowników z forum H? I z tego to się powinien wytłumaczyć administrator, który robi nam antyreklamę. Pamiętam, że w aktach była wzmianka, że dane były pozyskane z forum H, ale nie pisało w jaki sposób. Mogły zostać one pozyskane na różne sposoby. Administrator mógł po prostu podać dane policji, a że miał sam sklep z nasionami to było by mu na rękę poświęcić kilku użytkowników i pozbyć się tym samym konkurencyjnego sklepu. Na pewno bardzo mu zależało i zależy na tym, żeby nas zniszczyć. Choćby po tym, jak potrafił i potrafi przez tyle lat robić nam antyreklamę zakładając te tematy. A w ostatnim czasie kiedy ujawniliśmy aferę z podrabianymi nasionami marihuany producenta dutch passion to na forum H ponownie zawiało antyreklamą. Czyżbyśmy ucięli komuś głowę? Domysły zostawię wam.

Czy ta antyreklama działa? Mogę powiedzieć, że zdecydowanie NIE. Wręcz przeciwnie - robi nam reklamę. Dlatego też nigdy się tym nie przejmowałem i nie wypowiadałem w tej kwestii, zbytnio nie zwracam na to uwagi. Wydaje mi się, że te tematy wręcz napędzają nam sprzedaż. Wiele z tych tematów już znikło, ale w szczytowym okresie, kiedy było ich masę, sprzedaż nam wręcz lawinowo rosła.

W życiu wiele przeszedłem i walka była ostra, ale nigdy, mimo przeciwności, się nie poddałem. Teraz już żyję spokojnie w słonecznej Hiszpanii. Mam nadzieję, że ten tekst jest czytelny mimo, że pisałem go w pośpiechu (za dużo na głowie). Zawsze myślę o tym, żeby szerzej opisać tę sprawę, nawet napisać książkę, bo jest co opisywać. To, co przeżyłem to dobry, solidny materiał, nieodbiegający od niejednego dobrego filmu.

Cała ta sprawa dała mi ogromne doświadczenie prawne, praktyczne. Wiem jak postępować w starciach z naszymi urzędami represji.

Jeśli macie jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiem.

Pozdrawiam
THC-THC
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: joda »

Pamiętam te czasy. Po sieci do tej pory krąży zrzut z wymienionego forum haszysz, zrzut poniżej. Jest to zrzut ekranu posta, który udało się komuś zrobić zanim post ten został skasowany, takich postów pojawiało się masę ale admin i mu podległa moderacja miła je na bieżąco kasować i tuszować sprawę a za cały wyciek danych obarczyć sklep thc-thc. Na zrzucie widać datę posta, był zamieszczony 08-07-2009 a thc-thc został zatrzymany 20-10-2009, chyba więcej nic nie trzeba pisać. Może wreszcie użytkownicy którzy się tam rejestrują przejrzą na oczy i zrozumieją że ktoś odwraca kota ogonem.
forum-haszysz-2009-przypał.jpg
forum-haszysz-2009-przypał.jpg (126.16 KiB) Przejrzano 23299 razy
Awatar użytkownika
Zbuchany
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2017, 10:02

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: Zbuchany »

Temat dość powszechny na haszysz. Robią konto zakładają temat pod tytułem „przypał thc-thc” po chwili jakiś cwaniak związany głębiej z forum dokłada do pieca, moderator który powinien pilnować porządku jeszcze bardziej dokłada do pieca. I się zaczyna. Inne sklepy które się tam reklamują wykorzystują moment i ze sowich multi-kont dokładają jeszcze bardziej do pieca. A dzieci których jest tam 99% całego społeczeństwa zaczynają w to wierzyć i dopisują swoje teorie spiskowe. Ale ci bardziej kumaci wiedzą że to zwykła antyreklama, jak wiele w sieci i normalnie kupują na thc-thc.com. Zwykle hejtuje się tych co im lepiej wychodzi, ludzka zawiść „zniszczę go bo mu lepiej sklep prosperuje”. Wspomniane forum zawsze próbowało dominować wśród branży konopnej, ale niestety czasy się zmieniły, powstały inne fora. Wielu konkretnych użytkowników albo i wszyscy odeszli od nich, zakładając inne fora choć by forum GLP. Pamiętam że grupa starych growerów zaczęła zarzucać administratorowi że dane wyciekają ten zaczął się głupio tłumaczyć, tematy związane z tym pokasował a ci growerzy stworzyli własne forum GLP.
Awatar użytkownika
Skuner
Posty: 33
Rejestracja: 22 lip 2017, 15:05

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: Skuner »

Dla mnie osobiście latają te tematy koło dupy. Nawet tych gniotów pod tytułem: przypał thc-thc, nie czytam. Kupuje od lat nasiona na thc-thc i zawsze jest pierwsza liga. Nigdy problemów nie miałem, a kupują od nich też moi znajomi i zawsze wszystko gitara, zresztą polecili mi oni ten sklep.
Awatar użytkownika
bass
Posty: 22
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:24

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: bass »

To że komuś tak bardzo zależy na niszczeniu wizerunku sklepu thc-thc, oznacza tylko jedno że sklep thc-thc to już marka bardzo dobrze prosperująca i ktoś chciał by mieć tak samo lub przejąć ich klientów. Słabe sklepy nie są hejtowane.
Awatar użytkownika
DILER
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2017, 18:19

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: DILER »

Zgadza się thc-thc NR1 w Polsce.
Awatar użytkownika
24naHaju
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 20:36

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: 24naHaju »

Zrozumcie jedno nikt nie będzie pozyskiwał danych z jakiś sklepów bo po co komu parę tysięcy zamówień gdzie de fakto nie wiadomo czy ten co kupił wysiał te nasiona czy mu się udało z nich coś zrobić. A inaczej jest gdzie ktoś na jakimś forum pisze że kupił nasiona z tego i tego sklepu i pokazuje fotorelację cały przebieg uprawy. Panowie w niebieskich wdziankach takiego właśnie osobnika będą poszukiwali i starali się zdobyć jego dane. Nie będą uderzali do sklepu po dane w którym kupił nasiona, bo jak mieliby jakieś dane z sklepu złączyć z uprawą którą pokazywał na forum. Dane rzecz jasna będą chcieli pozyskać z forum dokładnie IP. I fora są źródłem pozyskiwana danych a nie jakieś sklepy. Jak można pozyskać dane z takiego forum jak haszysz? W prosty sposób, ich forum przedziela moderatorów, administratorów dla osób które są długo na forum, wydają się wiarygodne pokazują fotorelacje itp. Wystarczy być na ich forum umiejętnie pisać żeby być adminem na ich forum i dostęp do IP poszczególnych użytkowników. Ilu jest Panów w niebieskich wdziankach na tym forum nikt nie wie ale są na pewno. Bo wszyscy poważni growerzy z ich forum zaliczają wpadki lub też uciekają na inne fora, choć by wspomniane GLP. Ja nie będę ukrywał że siedziałem kiedyś na haszyku, ale jak zaczęły się dziać cyrki to ewakuowałem się na inne fora, teraz jestem tutaj z racji że jest ssl i jest tyko jeden admin.
stefan
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:51

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: stefan »

Dorzucę swoje 2 grosze, bo przez przypadek natknąłem się tutaj na temat, jeśli ktoś ma pojęcie to wie że nie należy płacić kartą w jakimkolwiek sklepie, ponieważ odpowiednie służby mogą zdobyć dostęp do takich danych bez wiedzy właściciela poprzez urząd skarbowy lub giodo, a co do tego zdjęcia powyżej to troszkę śmieszny argument, ponieważ jeszcze NIKT nie złamał TOR'a i policja NIGDY nie zdradza swoich działań operacyjnych i nie wsypuje swoich źródeł informacji..
stefan
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:51

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: stefan »

A napisze coś jeszcze, dlaczego właściciel thc-thc ukrywa się w hiszpanii? Gdyby miał tak czyste sumienie to by chyba nie musiał opuszczać swojej ojczyzny?
Tak na szybko przeanalizowałem te wszystkie propsy u góry, to wszystko to są fejkowe konta, gdzieś tam nawet posty z poleceniem pestek z thc-thc. Wstydziłbyś się gościu..
I dawaj tutaj te zeznania ludzi z #, pozakrywaj dane i będzie elegancko, bądź trochę bardziej wiarygodny, bo tak tylko gadać to każdy potrafi.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: Gandzialf »

Pana z forum haszysz Proszę o nie pisanie posta pod postem jest funkcja edytuj.
[peace]
Nie wiem o co Ci chodzi z tym torem i ile masz lat ale pewnie tego nie pamiętasz to Ci powiem. W latach 2005-2009 cudowne forum haszysz nie maiło nawet ssl, było pozbawione zabezpieczeń. Więc pozyskanie danych z takiego forum było bajecznie proste. Nie wiem o co Ci chodzi z tymi kartami płatniczymi ale w tamtych latach te płatności to była abstrakcja nikt tego nie używał. Po za tym urząd skarbowy nie jest od ścigania przestępstw narkotykowych, tylko kontrolowania firm pod kontem finansowym. A banki nie udostępniają danych nawet teraz na wniosek prokuratury tylko musi być postanowienie sądowe. A żeby zdobyć postanowienie sądowe muszą być podstawy. A samo kupno czy sprzedaż nasion konopi indyjskich nie jest jeszcze przestępstwem, więc nie jest to jeszcze podstawa do wyciągnięcia całej bazy danego konta bankowego.
[peace]
Po za tym!
Jasne jest jak słońce że administrator robi antyrekalmę dla thc-thc po części z FEJKOWYCH KONT. A Ty żądasz tutaj jakiś papierów. Czytaj ze zrozumieniem, nie o zeznania chodzi a o to że dane z haszysza wypłynęły. Jesteś bardzo stronniczy, typowy chłopek z haszyka piździka z pod hasła "my możemy wszystko, oczerniać, wyzywać, dowodów nie musimy mieć, ale jak ktoś na nas coś napisze to dowody muszą być" Święte jebane krowy. Żądasz papierów ale jak ktoś pisał na thc-thc że nosi dane na policję to już papierów nie chciałeś. Po za tym z tego co mi wiadomo to thc-thc się nie ukrywa nie ma powodu. Wyjechał do lepszego kraju z lepszym prawem i tam prowadzi firmę. Teraz zaczniecie pisać na thc-thc że się ukrywa, ja pier*** zdecydujcie się wreszcie, nosi dane na policję czy się ukrywa, a może jedno i drugie [szydzi] tylko wtedy by go złapali jak by te dane tam zaniósł [pobity]
[peace]
Pamiętaj nie będzie tutaj chamstwa i przepychanek ja na twoim forum haszysz!, zostały tutaj przedstawione konkrety, czy Ci się to podoba czy nie. Na haszysz są tylko chamskie wyzwiska bzdurnie głupie teksty w styli "przypał thc-thc" "uwaga nosi dane na policję" itp.
[peace]
pozdrawiam i życzę miłej nocy.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
DMX
Posty: 26
Rejestracja: 02 gru 2016, 11:23

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: DMX »

Zwróćcie uwagę na jedno że w tematach antyreklamowych typu "sklep thc-thc przypał", wypowiadają się tak młode osoby że nie pamiętają lat 2005 2009, nie mają pojęcia jak wtedy wyglądał rynek konopny, i ich forum na którym się tak intensywnie przekrzykują jaki to sklep thc-thc jest zły, "żeby tam nie zamawiać bo przypał". A dalej w swoich wypowiedziach piszą że nigdy by tam nie zamówili i nie zamawiali. Więc co oni mogą wiedzieć o tym sklepie skoro sami jednogłośnie mówią że w nim nie zamawiali. Analizując te tematy widać że ktoś kto je pisze robi to bezmyślnie próbuje nakręcać tematy przypałów. Wprawdzie udaje mu się podjudzić dzieciaki tam siedzące, które włączają się do tych rozmów, nakręcone propagandą ale piszą takie bzdury że szok. Co psuje całą antyreklamę. Stefan jest tego przykładem, myśli że szyfrowanie i certyfikaty SSL były zawsze. Drogi stefanie co do posądzania nas o fejkowe konta to ci powiem że mało tego że nie są fejkowe, ale większość z nas zna się w realu. Podobnie jak thc-thc mieszkamy w Hiszpanii, bo tam jest lepszy kraj dla miłośników marihuany. Po za sprzyjającym klimatem jest tam tolerancja dla użytkowników marihuany, jakiej nie ma nigdzie indziej w europie.
Awatar użytkownika
Zjarany Królik
Posty: 25
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:02

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: Zjarany Królik »

Siedzę na różnych forach, dużo czytam i znam dobrze temat, mam też swoje lata. Dużo chłopaków z haszysza uprawia nasiona ze sklepu thc-thc. Jest masę fotorelacji i są niezłe. Problem w tym że ci użytkownicy boją się wypowiadać odnośnie sklepu thc-thc. Bo wiadomo że kto napisze pozytywnie o thc-thc to dostaje bana i traci konto, więc każdy się boi i woli się nie udzielać. Oszołomy z moderacji od razu posądzają o multi konto i dają bana. Ogólnie widać jak byk że moderacja ma za zadanie tworzyć takie tematy i podpuszczać dzieciaki do pisania tych bredni, w sumie im tylko wystarczy rzucić hasło. I zaczynają pisać ci co najmniej wiedzą tylko po to żeby nabić sobie posty. Większość osób wypowiadających się w tych tematach chodziło na czworaka w latach -2009, jest to banda gimbusów którzy nie mają o niczym pojęcia a dla szpanu chcą mieć dużo postów na forum.
Awatar użytkownika
THC-THC
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2017, 19:05

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: THC-THC »

Dodam jeszcze że tematy na forum H są tagowane na frazy: thc-thc, opinie thc-thc, thc-thc.com itp. Komuś bardzo zależy żeby niszczyć naszą reputację.
Również konkurencja taguje się na frazy: thc-thc, opinie thc-thc, co zostało opisane w tym temacie: https://forum.kanabis.info/viewtopic.php?f=18&t=4196

W odpowiedzi na nieuczciwą konkurencję wykupiliśmy parę ciekawych domen:
https://haszysz.info
https://holenderskiskun.com
https://taniesianie.com
i wiele innych.
Awatar użytkownika
EASY
Posty: 28
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:55

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: EASY »

Thc-thc musisz się liczyć z tym że będzie hejt, tak to już jest. Masz niezłą pozycję na Polskim rynku, tworzyłeś przecież ten rynek. Thc-thc to już marka nie tylko sklep. Więc nie jeden konkurencyjny sklep chciał by przejąć twoich klientów, wgryźć się w twój biznes. A forum haszysz zawsze najeżdżało na innych, na inne fora-sklepy, pamiętam wojnę z trawką org. W pewnym momencie za bardzo zaistniałeś na ich forum i musieli cię dojechać bo już tak robią od lat. Najlepsze jest w tym to że karma dosięgła cannabisa fr, jednak sprawiedliwość istnieje i sklepu jego nima [fuck] [pobity] jak mi przykro..... w dodatku przez własną głupotę zdradził się że jest właścicielem forum haszysz http://growenter.com/viewtopic.php?f=43&t=3451
Awatar użytkownika
24naHaju
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 20:36

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: 24naHaju »

Pamiętajcie jedno jak psy wam zawiną ziomka z uprawą-ziołem i wyjdzie po 24-48 godzinach z dołka to znaczy że na 100% sypie. A jak trafi na wydobywczą czyli do aresztu to nie sypie. Co niektórzy na pewno znają temat.
Awatar użytkownika
Rasta Minion
Posty: 11
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:29

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: Rasta Minion »

Dlaczego ludzie wierzą w to co inni piszą w sieci na forach? Przecież to nie jest wiarygodne źródło. Każdy może tam pisać co chce i jak chce. Nikt tego nie weryfikuje. A większość piszących to debile-niedowartościowani którym sprawia przyjemność hejtowanie innych zwłaszcza tych co im wychodzi lepiej od nich samych.
Awatar użytkownika
Mary Jane
Posty: 31
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:08

Re: Przypał THC-THC czyli typowy HEJT AntyReklama

Post autor: Mary Jane »

Najnowszy news, oszukany moderator z forum haszysz opisuje cały zakłamany świat tego forum https://forum.haszysz.info/viewtopic.php?f=8&t=402
ODPOWIEDZ