Pytanie do thc-thc, odnośnie nazw domen

Dyskusje o wszystkim.
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Pytanie do thc-thc, odnośnie nazw domen

Post autor: KOT »

Już tłumaczę na czym polega moje pytanie. Na jakimś forum wyczytałem ostry hejt w stronę thc-thc że posiada domeny, które mają podobne nazwy do sklepów konkurencji. Z racji że thc-thc nam sporo wyjaśnia, to leci właśnie takie pytanie.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
THC-THC
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2017, 19:05

Re: Pytanie do thc-thc, odnośnie nazw domen

Post autor: THC-THC »

Wyjaśniam drodzy forumowicze.
Z powodu zaczepek konkurencji na forach, wyjaśniam kwestię wielu naszych domen, o podobnych nazwach do konkurencji. Jest to kwestia pozycjonowania. Wyjaśniam również że nie mam rozdwojonej jaźni i aktów desperacji, jak to konkurencja nazwała. Sprzedaż nam rośnie z roku na rok i nie maleje, więc z moją jaźnią jest wszystko ok. Jako założyciel sklepu THC-THC sam pozycjonuję swój sklep i mam prawo wykupić wszystkie tematyczne domeny, które są wolne do celów pozycjonerskich. Jeśli ktoś nie miał do tego głowy i nie ma pojęcia o pozycjonowaniu to jego problem. Drogie firmy na pewno wypozycjonują sposobem BLACK SEO, który działa kilka lat a potem BAN, bo tak to niestety działa. Naturalnie pozycjonując się można tylko samemu. I niestety do tego są potrzeba domeny tematyczne.

Sprzedajemy nasiona marihuany przez sklep https://thc-thc.com oraz przez https://seedbay.pl Nie sprzedajemy na dzień dzisiejszy nasion konopi za pośrednictwem innych sklepów. Ktoś rzucił oskarżenie że mając podobną domenę do naszej konkurencji, podszywamy się pod nią. Wyjaśniam czym jest podszywanie się pod czyjąś markę, najwyraźniej nie wszyscy wiedzą na czym to dokładnie polega. Mianowicie jest to sklonowanie czyjegoś logo z taką samą nazwą i np. sprzedawanie tych samych produktów.

Dodam jeszcze że posiadamy mnóstwo blogów pozycjonerskich, które nie mają nic wspólnego ze sprzedażą nasion konopi i nie klonują żadnych skalpów-marek. Podam nawet listę części z nich, nich każdy sobie wejdzie i sprawdzi. KAŻDY MA PRAWO SIĘ POZYCJONOWAĆ.
https://f2seeds.com - Blog F2seeds o marihuanie
https://ganjafarmer.info - Blog Ganja Farmer o marihuanie
https://haszysz.info - Blog Haszysz o marihuanie
https://holenderskiskun.com - Blog Holenderski Skun o marihuanie
http://taniesianie.com - Blog Tanie Sianie o marihuanie
........posiadamy dużo więcej domen.

Konkurencja z branży konopnej to istne hieny, które stosują niemoralne praktyki pozycjonerskie np. podsyłając konkurencyjnym sklepom złe linki w celu obniżenia ich pozycji w google. Ktoś kiedyś mi zarzucił że prowadzę kilka sklepów, powiem jeszcze raz, NIE mam innych sklepów, prowadzę tylko THC-THC.COM i SeedBay.pl A paradoksem jest to że osoba, która rzucała te oskarżenia (biznesmen nasienny), ma 5 sklepów (tyle naliczyłem) i się maskuje z nimi, PO CO NA CO czemu nikt o tym nie pisze tylko wiecznie szuka dziury w całym u nas.

Od dawna nie zwracam uwagi na konkurencję i niestety nie będę kierował się do nich jakimiś sentymentami z tego względu że odkryłem parę chamskich zagrywek od nich. Choć by donosy klientów że w sklepach stacjonarnych na nas gadają kłamstwa. Osobiście sam udałem klienta i zadzwoniłem do innego sklepu, który na mnie nagadał w momencie gdy spytałem o sklep THC-THC. Kolejny fakt forum haszysz i wspólnota moderacja+sklepy i hejt na ostro w naszym kierunku, zresztą do tej pory. Durny nie jestem i potrafię wybadać pewne fakty. Więc skończyły się sentymenty.

Wracając do domen. Nazwy lub też domeny które google wiąże tematycznie z branża to dobry materiał na pozycjonowanie. Porobiłem na tych domenach tylko blogi i są tam fajne artykuły, więc jak ktoś wpisze zły adres to przekieruje go na blog z artykułami i tyle a nie do innego sklepu. Domeny te mam wiele lat i też wiele lat je obserwowałem, okazało się że nikt ich nie wykupuje, więc dlaczego nie skorzystać. Dbam tylko o swój biznes i o swoich klientów żeby im robić super paczki z super zawartością, świeżutkimi nasionami marihuany w środku.

Ciężko jest pozycjonować się naturalnie przy tak małej ilości polskich stron tematycznych o marihuanie. Sklep THC-THC ma naturalną pozycję nie jest to może top 3, ale jest to naturalna pozycja i przy zmianie algorytmu google strona THC-THC nie poleci w dół. A wszystkie sklepy pozycjonujące się agresywnie polecą, zresztą jak ktoś był by chamem to podał by te strony do google (trzeba wiedzieć tylko gdzie), sprawdzili by ich linki i wszystkie by dostały bana za nienaturalne linki, bo są pozycjonowane agresywnie. Strony tematyczne o marihuanie w Polsce można policzyć na palcach jednej ręki, zwróćcie uwagę że wiele sklepów nie posiada wcale reklam na blogach o marihuanie, a się trzymają na pozycjach, czemu tak jest? bo są pozycjonowane tzw. metodą: BLACK SEO (agresywnie), automaty google tego nie wyłapią, ale jeśli zerknie na to pracownik google to ban murowany (ręczny: filtr za nienaturalne linki - w najlepszym wypadku, z którego da się wyjść. Bo jest jeszcze opcja wyłapania filtra algorytmicznego z którego gorzej wyjść, wręcz się nie da). Każdy uczciwy pozycjoner powie nie da się wyciągnąć strony w rok do top3 naturalnym pozycjonowaniem.

pozdrawiam
THC-THC
Awatar użytkownika
Zjarany Królik
Posty: 25
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:02

Re: Pytanie do thc-thc, odnośnie nazw domen

Post autor: Zjarany Królik »

thc nie daj sobie srać na głowę [peace]
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Pytanie do thc-thc, odnośnie nazw domen

Post autor: joda »

To i ja wypowiem swoje skromne zdanie jak to widzę, ale dla mnie to nie ma za bardzo nad czym się rozwodzić, ktoś po prostu ewidentnie ma ból dupska i tyle. Taki temat powinno się szybko zamknąć. Jak dla mnie sprawa jest prosta, jeśli ktoś robi coś z korzyścią dla siebie i nie krzywdzi tym innych to niech sobie to robi. Nie widzę żeby thc swoją działalnością kogoś krzywdził, a że jest cwany, szybszy i porobił sobie domenki z reklamą własnej strony? pff co w tym złego? ja rozumiem że niektóre reklamy są nachalne, ale przecież takich nachalnych reklam jest na każdej www w sieci pełno! Przecież to jedna z metod pozyskiwania klientów. Nie zauważyłem aby thc obrażał gdzieś kogoś, grał nieuczciwie, kopał pod kimś dołek itp. Za to ewidentnie widzę że jest w drugą stronę a to już bardzo nie ładnie. Może mnie ktoś przez to znielubi, może ktoś się z moim zdaniem nie zgadza, ale takie są fakty. Ja twardo staje za sklepem thc. Wysyłka jest szybko? jest szybko. Zawsze gratisik? tak. Rzetelna obsługa, która zawsze pomoże? Jak najbardziej. No sorry, nie ma się do czego przyczepić. Natomiast inne sklepy - oczywiście za pewne nie wszystkie, które sobie jak mniemam nie radzą z tym że thc opanowuje powoli rynek mają ból dupy i wymyślają jakieś historie. Ja sklep thc zawsze będę polecał, zwłaszcza początkującym.
Zdzichu przypadek
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2018, 10:48

Re: Pytanie do thc-thc, odnośnie nazw domen

Post autor: Zdzichu przypadek »

A o co chodzi z tymi tematami "przypał" ?
Awatar użytkownika
24naHaju
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 20:36

Re: Pytanie do thc-thc, odnośnie nazw domen

Post autor: 24naHaju »

Zwykła antyreklama, bzdury i tyle. Służby nie chcą pozyskiwać danych klientów sklepów bo co im z 20 tysięcy adresów? zweryfikują je czy ktoś wysiał te nasiona czy nie, no niestety tego NIE zweryfikują bo Polska władza nie ma na to kasy. Oni pozyskują dane ale niestety muszę to napisać z for o uprawie. Dlaczego, bo tutaj mają czarno na białym że ktoś uprawiał, fotorelacje. Z haszykiem było tak że w latach 2007-2009 było bardzo dużo fotorelacji z nasion sklepu thc-thc i dziwnym trafem do tych osób wjechała niebieska ekipa, dlaczego tylko do użytkowników haszysza, zastanówcie się, przecież na trawce.org też uprawiali z nasion thc-thc, ale jakoś niebiescy do tych użytkowników nie wjechali. Tak się zaczęła woja Haszysz VS THC-THC. Haszysz się nigdy to tego nie przyznał tylko obwiniał sklep thc-thc, żeby się wybielić.
Awatar użytkownika
DILER
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2017, 18:19

Re: Pytanie do thc-thc, odnośnie nazw domen

Post autor: DILER »

W tych czasach pisanie takich tematów na forach pod tytułem "przypał sklep", nie daje praktycznie nic, a wręcz bardziej reklamę, jak to mówią "nie ważne o czym się pisze, ale ważne że się pisze". Ludzie szukają dobrych produktów i nie obchodzi ich czy właściciele sklepu jest gejem czy siedział w więzieniu. Jeśli sklep sprzedaje dobre nasiona to kupujący mają w dupie i nie interesuje ich życie prywatne właściciela. Ważne jak prowadzi sklep a to można zobaczyć wchodząc na stronę i czytając opinie. Thc thc prowadzi swój sklep i firmę elegancko, co widać po niezliczonych pozytywnych komentarzach.
Awatar użytkownika
THC-THC
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2017, 19:05

Re: Pytanie do thc-thc, odnośnie nazw domen

Post autor: THC-THC »

Dziękuje za wpis.

Dodam jeszcze że około 5 lat temu KTOŚ (wiem kto, jaki sklep) oszukał około 10 firm w Hiszpanii i Holandii podszywając się pod moją osobę i firmę, wyłudzając w ten sposób nasiona (dużą partię). Tak się składa że te firmy się ze mną skontaktowały, dostarczyły mi pełną listę wyłudzonych nasion (faktury, i podrobione podpisy itp.).

Co Ciekawe namierzyłem w Polsce sklep, który te wszystkie nasiona wprowadził do obrotu, miał je obniżone o -50 procent (zdradził się tym) od A do Z cały wyłudzony towar, zadzwoniłem do nich czy w tej cenie nie mieli by więcej tych nasion, odparli że NIE bo mają tylko tą partię (tutaj już nie miałem wątpliwości). Było to jednoznaczne że to albo paser (sklep znany dodam), albo sam oszust. Posiadam na ten temat dużo materiałów włącznie z screnami sklepu, porównaniami do faktur itp. podam nawet adres (fałszywy), który został wykorzystany do przestępstwa: UI. ROZDZIENSKIEGO 100/194, 40-203 KATOWICE

Piszę o tym żeby uświadomić wszystkim że w tej branży ludzie nie mają żadnych ZASAD mają w dupie dostawców jak i swoich klientów. Tylko KASA….KASA… nie dość że sprzedają nasiona marihuany plus nawozy, lampy itp. co jest niezgodne z prawem, to jeszcze przy tym sięgają po różnego rodzaju przestępstwa. Włamania do innych firm, wyłudzenia.

PS. Administratora Proszę jeśli można o to żeby nie kasował tego tematu i postów. Bo za jakiś czas ktoś wpadnie na pomysł żeby znowu tą kwestię poruszać. I znowu będę musiał wyjaśniać co z czym.

pozdrawiam
THC-THC
ODPOWIEDZ