Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Dyskusje o wszystkim.
HighEffect
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2019, 0:17

Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Post autor: HighEffect »

Cześć I czołem.

Chciałbym się przywitać ze wszystkimi. Mogę się nazwać konwertytą z pewnego znanego forum Które nagle przestało działać i nic się nie zmienia poza tym słyszałem ostatnio niepochlebne opinie. Szkoda jest mi jedynie dorobku który zgromadziłem.
W temacie jestem od ok. 8lat nigdy nie sadzilem na wielką skalę tylko dla siebie, kilka sztuk dla pasji. Obecnie mieszkam w UK 🇬🇧 Mam za sobą 6 sezonów z czego 3 udane i jednego Micro indoorka.
Teraz czekam na nasionka które powinny być w następnym tygodniu i lecę z fotorelacja. Będzie to Micro indoor. Eksperyment powiedzmy. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Udanych plonów.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Post autor: Gandzialf »

Witam na forum. Mam nadzieję że zagościsz tutaj dłużej i pomożesz wzbogacić forum o nowe treści. Wiem o którym forum piszesz, tamte forum prowadzą bądź prowadzili nieodpowiedzialni ludzie i zbyt wiele osób miało dostęp do bazy danych. Tutaj ja am tylko dostęp do zasobów (bazy), dzięki czemu możesz się czuć bezpiecznie, nie rozdaję i nie będę rozdawał uprawnień na prawo i lewo. Druga sprawa to jeśli będziesz się udzielał tutaj pisał fajne tematy, dodawał fotorelacje to możesz liczyć na darmowe nasiona. pozdrawiam [peace]
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
HighEffect
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2019, 0:17

Re: Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Post autor: HighEffect »

A nie wiesz co się stało z tym forum od tygodnia nie mogę wejść?
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Post autor: Gandzialf »

Nie mam pojęcia, ale można założyć wszystko, przejęcie bazy przez niepożądane osoby itp. admin i moderatorzy okradali się tam między sobą o czym pisał jeden z oszukanych moderatorów. Odsyłam do tematu na innym forum: Cała Prawda O Forum Haszysz com - Czyli Nasz Zły Brat. Tamto forum to samo zło, może i dobrze że przestało działać.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
HighEffect
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2019, 0:17

Re: Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Post autor: HighEffect »

Trochę szkoda wiele wspomnień mam z tym związanych. Pierwsze konto założyłem tam w 2009 wielu ludzi naprawdę mi pomogło i wszystko co umiem zawdzięczam im ale to już pewnie sam dobrze wiesz. wielu też kutasów się przewinęło. Mam nadzieję że to forum się mocno rozwinie.
Awatar użytkownika
Szperacz
Posty: 48
Rejestracja: 10 lut 2019, 15:34

Re: Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Post autor: Szperacz »

Wygląda na to że ktoś się nieźle wkurwił na to forum i je najzwyczajniej zhakował, dobrał się do bazy danych a na koniec ją uszkodził, zostawiają po sobie w ten sposób wizytówkę. Za chwile zaczną się wjazdy do ludzi którzy pokazywali tam fotorelację a forum o ile powstanie z tego przypału to będzie później szukało winnego wśród sklepów itp. byle odwrócić od siebie uwagę i się wybielić. Powtórka z rozrywki. Admin forum haszysz com to cwel jakich mało [pobity]
Na pocieszenie dodam że wjazd na kwadrat mogą mieć osoby pokazujące duże fotorelacje, nikt nie będzie sobie zawracał głowę osobami z trzema roślinkami w domu. Za dużo takich plantatorów jest nawet w kraju takim jak Polska.
forum-haszysz-com-zhakowane.jpg
forum-haszysz-com-zhakowane.jpg (65.08 KiB) Przejrzano 18215 razy
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Post autor: KOT »

Szperacz nie strasz ludzi [zapalmy]
HighEffect
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2019, 0:17

Re: Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Post autor: HighEffect »

Dokładnie to samo mam u siebie. Oby nic się nikomu złego nie wydarzyło.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Post autor: Gandzialf »

Oby, bo przez takich nieodpowiedzialnych ludzi cierpią później tylko zwykli użytkownicy. Nasze forum jest może małe ale bezpieczne.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zjarany
Posty: 25
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:12

Re: Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Post autor: Zjarany »

KOT pisze: 09 kwie 2019, 0:08 Szperacz nie strasz ludzi [zapalmy]
Szperacz pisze jak jest. Polecam jego temat o niby profesjonalnych sklepach z nasionami marihuany, gdzie pokazuje że są one na Polskich serwerach i jak można to samemu sprawdzić viewtopic.php?f=18&t=813
HighEffect
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2019, 0:17

Re: Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Post autor: HighEffect »

Dobra jebac to [peace] powiedzcie mi lepiej co wybrać mam dwa nasiona amnesia haze auto i white widow auto od royal queen seeds która dać do Micro boxa a która do ogródka
Awatar użytkownika
Ganja Man
Posty: 17
Rejestracja: 05 sty 2017, 16:13

Re: Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Post autor: Ganja Man »

White widow auto będzie na pewno mniejsza, więc daj ją do micro boxa. A amnesie auto na outdoor do ogródka. Tylko nie śpiesz się z automatami na outdoor, dla nich lepiej jak jest już stabilna pogoda więc, koniec maja początek czerwca najlepiej wysadzać na dworze odmiany z autofloweringiem.
Awatar użytkownika
DILER
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2017, 18:19

Re: Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Post autor: DILER »

Wracając do zjeb***** forum haszysz com to tamten admin i jego przydupasy moderatorzy mieli dużo wrogów. Między innymi za niszczenie przyzwoitych sklepów, które nie chciały opychać ich podróbek. Nagrabili sobie również u zagranicznych producentów nasiona za produkowanie podrabianych nasion (paczki etc), słynna sprawa z podróbkami dutch passion https://blog.thc-thc.com/uwaga-na-podro ... h-passion/ gdzie wszystkie tropy prowadziły do tamtego forum oraz do admina i jego popleczników, którzy mieli swoistą pakowalnię i opychali te nasiona w polecanych przez siebie sklepach. Na bank podrabiali też nasiona innych firm. Proceder kwitł latami. A dutch passion musiało zmienić przez to swoje opakowania na metalowe. Tak że wrogów mieli. Banda złodziei! oby te forum przestało istnieć.
HighEffect
Posty: 6
Rejestracja: 08 kwie 2019, 0:17

Re: Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Post autor: HighEffect »

#juz działa ciekawe co za przerwa
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Lewe forum o uprawie marihuany - haszysz

Post autor: KOT »

Prawdy się na pewno nie dowiesz. Jak to wcześniej ująłeś h*j z nimi.
ODPOWIEDZ