Czy Jezus stosował marihuanę?

Dyskusje o wszystkim.
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Czy Jezus stosował marihuanę?

Post autor: KOT »

Ostatnio trochę czytałem i naszły mnie rozkminki, czy Jezus Chrystus stosował konopie do leczenia, obrzędów... Jak myślicie. Ciekawy temat.
Awatar użytkownika
EASY
Posty: 28
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:55

Re: Czy Jezus stosował marihuanę?

Post autor: EASY »

Jest to bardzo prawdopodobne że Jezus stosowała marihuanę. W tamtych czasach i późniejszych konopie nie były czymś złym. Były powszechnie stosowane jako lek i używkę. Medyczna marihuana to nie nasz wymysł, ale naszych przodków. Po prostu w dwudziestym wieku przez między innymi koncerny farmaceutyczne zrobiły jej anty reklamę, tak żeby ludzie nie mogli się tanio i skutecznie leczyć z wielu chorób. Na szczęście ta świadomość wraca, i konopie jako lekarstwo są na nowo odkrywane i doceniane.
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Czy Jezus stosował marihuanę?

Post autor: joda »

Na pewno coś w tym jest. Ale powiedz to starej Babci przed kościołem, to wyzwie cię od szarlatanów, "jak to Jezus i ta straszna marihuanina, niebezpieczny narkotyk co się go wstrzykuje" [szydzi]
Awatar użytkownika
DILER
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2017, 18:19

Re: Czy Jezus stosował marihuanę?

Post autor: DILER »

Jest udowodnione że w czasach Jezusa Chrystusa konopie były powszechnie stosowane w wielu dziedzinach, też jako lek. Polecam artykuł na ten temat https://growenter.pl/czy-jezus-czynil-c ... cannabisu/
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Czy Jezus stosował marihuanę?

Post autor: Gandzialf »

Święta prawda [peace] marihuanę zdemonizowano dopiera w naszych czasach. No i też jest faktem że kiedyś marihuana osiągała poziom thc 5% a nie jak teraz 20% i więcej. Wiec są to też różne marihuany.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
dukas29
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2021, 10:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Czy Jezus stosował marihuanę?

Post autor: dukas29 »

Bez wątpienia tak było, ale jeśli spojrzeć na to humorystycznie, wszyscy wokół niego zdawali się używać.
ODPOWIEDZ