Portale do zamawiania szamy

Dyskusje o wszystkim.
Awatar użytkownika
Im_Soo_High
Posty: 48
Rejestracja: 19 paź 2016, 19:01

Portale do zamawiania szamy

Post autor: Im_Soo_High »

Witam

Zastanawiam się czy korzystacie z takich portali jak pyszne.pl czy pizzaportal.pl i czy zamawiacie tam w nocy szamę na gastrofaze? Ja zamawiam tam regularnie w zasadzie nie rzadziej niż raz na dwa dni :D Mam pełno pieczątek, i bardzo dużo punktów już powymieniałem na zniżki 10 czy 20zł. Ostatnio portal Pyszne.pl zmienił design swojej strony. Co sądzicie o tym nowym wyglądzie? dużo osób jest negatywnie do niego nastawionych tak jak ja. Oczywiście najczęściej zamawiam gyrosa czy pizze, ale jak mam większego smaka na coś pysznego to najczęściej Hamburgery, ale zdarzy się tajska lub polska kuchnia. Narobiłem smaka?

Pozdro :)
Sadzić, palić, zalegalizować.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Portale do zamawiania szamy

Post autor: Gandzialf »

Ja jeszcze nigdy w ten sposób nie zamawiałem jedzenia, ale może warto spróbować.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
zjarany1919
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2017, 9:45

Re: Portale do zamawiania szamy

Post autor: zjarany1919 »

Ja nie polecam pyszne.pl bo trzeba czekać długo na maksa. Mieliśmy z ziomkiem niedawno przypadek, że musieliśmy czekać prawie dwie godziny
Awatar użytkownika
Złotowłosa
Posty: 23
Rejestracja: 25 lis 2016, 17:12

Re: Portale do zamawiania szamy

Post autor: Złotowłosa »

Ja też zawiodłam się na pyszne.pl. Generalnie nie mam z nimi dobrego doświadczenia:)
ODPOWIEDZ