Pięć sposobów w jakie cannabis pomaga mi z zaburzeniami lękowymi

Informacje i artykuły na temat medycznej marihuany.
Awatar użytkownika
Qju
Posty: 10
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:25

Pięć sposobów w jakie cannabis pomaga mi z zaburzeniami lękowymi

Post autor: Qju »

Żyłem z uczuciem niepokoju i przez chwilę myślałem, że nie ma dla mnie ratunku. Wtedy, moja partnerka zasugerowała, że mogę spróbować medyczną marihuanę. Będąc kimś, kto palił marihuanę za czasów nastoletnich, byłem sceptyczny. Jak haj może sprawić, że poczuję się lepiej, skoro czuję się tak jakby moje życie się rozpadało? Tak myślałem, ale marihuana mi pomogła. Ogromnie mi pomogła.
cannabis-marihuana-medyczna-zaburzenia-2801.jpg
cannabis-marihuana-medyczna-zaburzenia-2801.jpg (206.64 KiB) Przejrzano 5000 razy
1. Marihuana sprawiła, że jestem bardziej podatny na śmiech.
Wiesz co jest dobre na depresję? Śmiech. Poważnie, jeśli masz zły dzień i doświadczysz śmiechu, od którego dosłownie boli brzuch, psychicznie czujesz, że te wszystkie złe rzeczy nie mają znaczenia. Palę marihuanę, aby poprawić sobie humor. Zorientowałem się, że kilka razy dziennie śmieję się z różnych żartów, a czasem śmieję się tak mocno, że aż boli mnie przepona. To naprawdę dobra rzecz!

2. Fobia społeczna?
Zaburzenia lękowe to błędne koło, które często sprawiają, że czujesz, iż nie powinieneś wychodzić na zewnątrz, najlepiej abyś pozostał w odosobnieniu. Trudnym może być spędzanie czasu z ludźmi, ponieważ stale martwisz się, czy rozmawiają o tobie za twoimi plecami. W każdym razie, marihuana pomaga wyzbyć się tego uczucia, pozwala na nawiązywanie normalnych relacji.

3. Sprawia, że jesteś odważny.
Marihuana sprawia, że jesteś w stanie podejmować decyzje, które czuje twoje serce, bez głosu umysłu, który pozbawia cię wielu przyjemności. Dzięki cannabis jesteś w stanie dokonywać śmiałych i spontanicznych decyzji.

4. Pozbawia myśli katastroficznych.
Ja osobiście, mam tendencję do myśli katastroficznych. Za każdym razem, gdy coś niepokojącego występuje w moim życiu, zwykle mówię sobie w głowie, że zniszczy to moje życie na zawsze. Jednak dzięki marihuanie jestem w stanie odsunąć to od siebie na chwilę i umieścić moją sytuację w perspektywie. Pozwala mi to zobaczyć moje życie oczami bardziej zrównoważonej osoby.

5. Pozwala uciec od problemów.
Wydaje mi się, że to zawsze jest równia pochyła, mówienie o tym, że marihuana jest sposobem na ucieczkę od problemów... ale gdy cierpisz na zaburzenia lękowe, twoje obawy nie pozwalają ci spać w nocy czy skoncentrować się na pracy. Palenie cannabis pozwala usiąść spokojnie i pooglądać półgodzinny program telewizyjny, bez martwienia się czy zdążę wykonać daną pracę do końca miesiąca mimo że jest dopiero poniedziałek. Marihuana pozwala mi cieszyć się daną chwilą i zatracić w uczuciu, że wszystko jest i będzie w porządku. Marihuana pozwala wyciszyć ten dokuczliwy głos w głowie, który mówi mi, że się nie uda.
ODPOWIEDZ