1000 kg marihuany w WP

Wpadki i przypały z plantacjami roślin konopi oraz innymi narkotykami.
Januszogrodnictwa
Posty: 87
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:39
Lokalizacja: Jamaica

1000 kg marihuany w WP

Post autor: Januszogrodnictwa »

Byłem w wojsku na zasadniczej jakieś 15 lat temu. Sprzątaliśmy magazyny na nasze wozy. Był tam strażnik z ak47 nie pamiętam jaki model. Był gotowy oddać strzał, pilnował magazynów wojskowych. Krążyły plotki że było tam przechowywane 1000 kg marihuany. To ciekawe dlaczego to tam było? Skoro plutonowy o tym nawet mówił. Czy to tajna umowa pomiędzy psami a wojskiem? Nie powiem gdzie to było z powodu prawnego i bezpieczeństwa. Każdy kto był w wojsku różne cuda widział i słyszał. Ciekawe czy faktycznie prochy niszczą w spalarni czy raczej wydzielają pomiędzy swoją kastą? 1000 kg marihuany to trochę jest.
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 11
Rejestracja: 12 gru 2018, 14:03

Re: 1000 kg marihuany w WP

Post autor: Kowal »

Pewnie jakiś układ był a wojsko to najlepszy magazyn. Nie wiem w jakim roku byłeś w wojsku ale koniec lat 90-tych to było możliwe wszystko, mafia była wszędzie, nikt nic nie kontrolował i wszyscy brali łapówki, każdy był zamieszany w jakieś lewe interesy.
Januszogrodnictwa
Posty: 87
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:39
Lokalizacja: Jamaica

Re: 1000 kg marihuany w WP

Post autor: Januszogrodnictwa »

Ja byłem jakoś w 2006 roku. Generał czy inni oficerowie coś wiedzieli bo przyjęli taki transport. Reszta wojska to ma strzępy informacji i tyle. Ale łza się kręci jak w niektórych krajach wojsko i policja niszczą całe łąki outdoor 😥 i to wszystko naturka chyba. Rozumiem jak niszczą heroinę dopalacze i inne dziadostwo bo to zabija ale marijuane! To jest spisek lobby medycznego i polityków które ma więcej pieniędzy niż cała unia europejska na łapówki.
ODPOWIEDZ