Jedzenie roślin powinno być proste, prawda?

Tematy ogólne o uprawie i hodowli roślin konopi.
Jeremy
Posty: 15
Rejestracja: 05 sty 2017, 10:16

Jedzenie roślin powinno być proste, prawda?

Post autor: Jeremy »

Świat odżywiania cannabis jest jedną z tych nisz w przemyśle konopnym, gdzie są setki firm walczących o twoje pieniądze. Czemu?

Istnieją dwa główne powody:

Składniki odżywcze nie kosztują dużo, ale firmy mają tendencję do sprzedaży ich po dużo wyższych cenach. Rośliny cannabis mają bardzo proste wymagania, więc nie potrzeba skomplikowanych składników aby zaspokoić ich potrzeby.

Krótko mówiąc, nawet firma bez nazwy, z niewielkim doświadczeniem i jeszcze mniejszym kapitałem może tworzyć substancje odżywcze, które działają tak samo jak najdroższe składniki odżywcze. Ta niska bariera wejścia na rynek w połączeniu z wysokimi zyskami sprawia, że istnieje wiele konkurencyjnych firm, które zasadniczo robią to samo.

Niestety, dla nowicjuszy wśród hodowców oznacza to, że muszą oni wypróbować na sobie wiele produktów, aby znaleźć coś, co działa w ich przypadku.

Jeśli jesteś właśnie w takim miejscu, pozwól mi zawęzić decyzje do kilku sprawdzonych firm, które sprawdzają się w przypadku uprawy marihuany.

• General Hydroponics Flora Trio – włókno kokosowe; hydroponika
• General Organics GO Box - gleba (w pełni organiczne)
• Fox Farms Nutrient Trio – gleba; włókno kokosowe (w większości organiczne)
• Botanicare – gleba; hydroponika
• House & Garden – gleba, włókno kokosowe, hydroponika (premium)
• Canna Coco – włókno kokosowe
Awatar użytkownika
Aleksander
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2016, 8:28

Re: Jedzenie roślin powinno być proste, prawda?

Post autor: Aleksander »

Sprawa dotycząca firm zajmujących się odżywkami to dosłownie orka na ugorze...
Awatar użytkownika
Beata
Posty: 41
Rejestracja: 26 paź 2016, 7:43

Re: Jedzenie roślin powinno być proste, prawda?

Post autor: Beata »

Ja jeszcze na początku, kiedy nie miałam rozeznania w temacie, kupowałam najdroższe produkty, bo wydawało mi się, że takie produkty mnie nigdy nie zawiodą. Jak bardzo się myliłam [lol]
Awatar użytkownika
GreenBeet
Posty: 43
Rejestracja: 05 wrz 2016, 12:31

Re: Jedzenie roślin powinno być proste, prawda?

Post autor: GreenBeet »

Przechodziłem przez to samo ;)
ODPOWIEDZ