Plankton k na wzrost

Tematy ogólne o uprawie i hodowli roślin konopi.
Basior
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2020, 8:08

Plankton k na wzrost

Post autor: Basior »

Cześć wszystkim, mam pytanie odnośnie nawozu Plankton K, kiedyś go stosowałem na faze wzrostu, ale zauważyłem że zmienili w nim skład i nie wiem czy będzie sprawdzał się teraz, czy może kupić coś innego?
Awatar użytkownika
andrew2001
Posty: 113
Rejestracja: 20 lip 2020, 13:06

Re: Plankton k na wzrost

Post autor: andrew2001 »

Raz używałem ten nawóz i miałem problem z przenawożeniem i opóźnił mi kwitnienie, kup sobie lepiej biohumus z nim nigdy nie miałem żadnych problemów.
Awatar użytkownika
gnomek
Posty: 58
Rejestracja: 20 lip 2020, 13:09

Re: Plankton k na wzrost

Post autor: gnomek »

Ja kiedyś stosowałem te nawozy i jakoś tam działały, ale od czasu kiedy zacząłem stosować nawozy przeznaczone do canabis nie stosuję innych, wolę zainwestować trochę więcej pieniędzy i cieszyć się później efektami.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Plankton k na wzrost

Post autor: Gandzialf »

Plankton K jest na kwitnienie a Biohumus na wzrost. W pierwszej fazie, czyli wzrostu rośliny potrzebują więcej azotu, dlatego stosować należy biohumus. W drugiej fazie, czyli czyli kwitnienia rośliny potrzebują więcej fosforu i potasu, dlatego stosuje się Plankton K.

Jeśli w fazie wzrostu zastosujesz Plankton K, to rośliny dostaną dużo fosforu i potasu, który w tej fazie im nie jest potrzebny w takiej ilości, przez co zostaną przenawożone.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
ODPOWIEDZ