Problemy podczas czyszczenia akcesoriów do palenia

Awatar użytkownika
Aleksander
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2016, 6:28

Problemy podczas czyszczenia akcesoriów do palenia

Post autor: Aleksander » 12 lip 2017, 19:20

Spójrzmy prawdzie w oczy, nie ma nic zabawnego ani fajnego w czyszczeniu brudnego kawałka szkła, ale jest to konieczne w celu zapewnienia jak najlepszego doświadczenia. Błyszcząca, czarna żywica, która wypełnia wnętrze naszych akcesoriów jest materiałem, który plami ubrania, dywany, dłonie. Zdecydowanie czyste akcesoria to cel, który każdy z nas chce osiągnąć.

1. Zmiękczanie żywicy

Konsystencja żywicy może różnić się w zależności od danej sztuki. Czasami, czarna substancja będzie smolista, a czasami sucha i twarda. Aby usunąć żywicę musi być ona wystarczająco miękka, co zwykle można osiągnąć poprzez ogrzewanie rurki.

2. Resztki, które pozostały w środku fifki

Kiedy żywica jest miękka, można rozpocząć właściwy proces czyszczenia. Wsuwki wydają się być popularnymi narzędziami do wyciągania dużych kawałków żywicy z wszelkiego rodzaju akcesoriów do palenia. Może wydawać się to łatwe, ale należy szczególnie uważać na kawałki żywicy, które wyciągamy za pomocą wsuwki, ponieważ mogą nas nieźle pobrudzić.

3. Właściwe oczyszczanie

Kiedy już wsuwki zakończyły swoją rolę, czas na prawdziwy proces oczyszczania. Woreczki do zamrażania, nacieranie alkoholem, sól i gorąca woda mogą zdziałać cuda. Co może pójść źle? Wszystko może wylądować na tobie... i na podłodze.

4. Potrząsanie dla lepszego oczyszczenia

Trzeba tylko wstrząsnąć... TYLKO. Niestety, czasem nam to nie wychodzi i cały brud ląduje w najmniej odpowiednim miejscu. Pozostaje nam nie tylko wyczyszczenie plamy, ale także pozbycie się okropnego zapachu.

5. A lufka nadal jest brudna...

Jeśli sól, którą zastosowałeś nie była w granulkach, prawdopodobnie proces nie przebiegł tak dobrze jak mógł. W tym momencie wiele osób rezygnuje i akceptuje obecny stan zabrudzenia.

6. Owoce pracy

Wreszcie, po przejściu całego procesu, który wydawał się wiecznością, masz nadzieję, że ciężka praca się opłaci. Siedzisz i podziwiasz czystą rurkę, obiecując sobie, że nigdy nie pozwolisz, aby była znowu brudna... jasne!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Suszenie Marihuany”