10 rodzajów młynków, które możesz używać do swoich pąków

Co dalej po uprawie, czyli suszenie i przetwarzanie ściętych roślin konopi na marihuanę.
Awatar użytkownika
MajkiZielarz
Posty: 16
Rejestracja: 06 wrz 2016, 14:08

10 rodzajów młynków, które możesz używać do swoich pąków

Post autor: MajkiZielarz »

Jeśli palisz zioło codziennie i nie masz młynka... to o czym my rozmawiamy? Chyba, że jesteś osobą, która lubi w starym stylu pokruszyć wszystko rękami. Jednak z tego powodu tracisz wiele marihuany. Po co miałbyś chcieć to robić?

1. Plastikowy młynek
1-plastikowy-mlynek.jpg
1-plastikowy-mlynek.jpg (45.14 KiB) Przejrzano 8406 razy
Zdecydowanie najgorszy młynek kiedykolwiek znany człowiekowi. Nikt nie chce go stosować, ale czasy są trudne, a marihuana musi być palona....
Ocena: 1/10

2. Młynek jednokomorowy
2-mlynek.jpg
2-mlynek.jpg (35.12 KiB) Przejrzano 8406 razy
Nienawidzę tych młynków prawie tak samo jak plastikowych. Tracisz wszystko co najlepsze w marihuanie. Mielą pąki w porządku, ale bardzo dużo się marnuje.
Ocena: 5/10

3. Młynek elektryczny
3-elektryczny-mlynek.jpg
3-elektryczny-mlynek.jpg (23.58 KiB) Przejrzano 8406 razy
Miałem jeden przez krótki czas. Zamieniłem się z jedną dziewczynę na imprezie, oddałem moją koszulkę za jej młynek. Na koszulce była jakaś stara postać z kreskówki, którą ona kocha. Nie bardzo o niego dbałem, działał dobrze dopóki się nie zepsuł.
Ocena: 4/10

4. Drewniany młynek
4-drewniany-mlynek.jpg
4-drewniany-mlynek.jpg (24.92 KiB) Przejrzano 8406 razy
Nie wiem czy ktokolwiek chciałby go kupić. Czy ktoś z was go używa? Wydaje mi się serio słabe używanie tego rodzaju sprzętu. Jest tak samo słabe jak produkt z tworzyw sztucznych. Każdy ma oczywiście prawo do innego zdania.
Ocena: 3/10

5. Tarka do pąków
5-mlynek.jpg
5-mlynek.jpg (11.86 KiB) Przejrzano 8406 razy
Nikt z tego nie korzysta. Nie mogę nawet uwierzyć w to, że ktoś to sprzedaje. Marihuana to nie jest ser...
Ocena: -1/10

6. Młynek rotacyjny
6-mlynek.jpg
6-mlynek.jpg (17.39 KiB) Przejrzano 8406 razy
Widziałem jeden w akcji. Działa dobrze. Jest łatwy w użyciu. Jedyną rzeczą, która mi się nie podobała było to, że posiada korbę. Co oznacza części, które mogą pękną.
Ocena: 9/10

7. Młynek trzykomorowy
7-mlynek.jpg
7-mlynek.jpg (30.5 KiB) Przejrzano 8406 razy
Najlepszy młynek jaki możesz kupić. Trzy komory. Jedna na marihuanę, jedna na kief. Niezniszczalny w przypadku upuszczenia. Posiada wszystkie cechy, które powinny być oczekiwane od tego typu urządzenia. Nie jest drogi, dobry w przypadku podróżowania. Osobiście korzystam obecnie z tego typu młynka, jestem bardzo zadowolony, zero reklamacji.
Ocena: 10/10

8. Młynek ze stacji paliw
8-mlynek.jpg
8-mlynek.jpg (12.38 KiB) Przejrzano 8406 razy
Można go zakupić, jak sama nazwa wskazuje na stacji paliw. Jeśli posiada trzy komory, to uważam, że jest równie dobry jak zwykły młynek. Jeden z moich znajomych miał taki młynek i służył mu przez lata.
Ocena: 9/10

9. Olbrzymi młynek
9-mlynek.jpg
9-mlynek.jpg (54.36 KiB) Przejrzano 8406 razy
Idealny jeśli naprawdę masz ogromne ilości zioła. Ale nie jest on funkcjonalny w przypadku „zwykłego” użytkownika.
Ocena: 4/10

10. Młynek „pocisk”
10-mlynek.jpg
10-mlynek.jpg (15.72 KiB) Przejrzano 8406 razy
Jest to młynek, z którego korzysta Wiz Khalifa. Jest on w zasadzie taki sam jak młynek trójkomorowy, po prostu z zewnątrz przypomina pocisk.
Załączniki
9-mlynek-a.jpg
9-mlynek-a.jpg (18.05 KiB) Przejrzano 8406 razy
Kosmonauta
Posty: 11
Rejestracja: 31 sty 2017, 13:21

Re: 10 rodzajów młynków, które możesz używać do swoich pąków

Post autor: Kosmonauta »

Bardzo nieobiektywny post, fajnie, że przedstawiłeś młynki, ale sam od lat używam plastikowego i jest okej
Wyzwolony
Posty: 4
Rejestracja: 09 lut 2017, 18:02

Re: 10 rodzajów młynków, które możesz używać do swoich pąków

Post autor: Wyzwolony »

Moim ulubionym jest metalowy, miałem kiedyś swojego faworyta, do którego sie przywiazalem, ale ktos mi go zwyczajnie zaje*al na imprezce lol
Sham89
Posty: 37
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:24

Re: 10 rodzajów młynków, które możesz używać do swoich pąków

Post autor: Sham89 »

Szczerze mi jest wszystko jedno, często po prostu kruszę ją w palcach i też jest ok
ODPOWIEDZ