Co oznacza: Brak Inwigilacji Tylko Jeden Administrator

Nie piszemy tutaj o uprawie, tylko kwestie techniczne związane z forum.
szumi gumi
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2016, 14:28

Co oznacza: Brak Inwigilacji Tylko Jeden Administrator

Post autor: szumi gumi »

Na forum widnieje taki nagłówek: 100% Anonimowe Forum. Serwer w Hiszpanii. Szyfrowanie Certyfikatem SSL. Brak Inwigilacji Tylko Jeden Administrator.
Moje pytanie co on oznacza chodzi gównie mi o "Brak Inwigilacji Tylko Jeden Administrator" ?
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Co oznacza: Brak Inwigilacji Tylko Jeden Administrator

Post autor: Gandzialf »

Pomyśl jak można inwigilować tego typu forum. Nie można go nasłuchiwać bo jest szyfrowane certyfikatem SSL. Więc najprostszy sposób, długi ale skuteczny to rejestracja na takim forum i pisanie...pisanie... po to żeby za zasługi i bycie na forum dostać moderatora a później nawet administratora i tym samym dostęp do danych. Na tym forum to nie przejdzie! Po za mną nikt nie ma dostępu do danych ani nigdy nie będzie miał. Nie będą tutaj wybierani moderatorzy anie administratorzy bo jest to najzwyczajniej niebezpieczne dla tego typu for o takiej tematyce.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zjarany
Posty: 25
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:12

Re: Co oznacza: Brak Inwigilacji Tylko Jeden Administrator

Post autor: Zjarany »

Większość for swoich moderatorów pozyskuje przyznając uprawnienia aktywnym użytkownikom i to jest błąd! Przykładem niemal ze przejęcia forum jest pewne konkurencyjne frum #.com (znający temat będą wiedzieli o jakie forum chodzi. Kiedy forum #.com powstało od razu służby się na nim zarejestrowały i udawały normalnych użytkowników i około roku 2008-2009 głupi admin przyznał tym ludziom uprawnienia (zrobił z nich moderatorów i adminów), co się stało dalej? Wykosili wszystkich większych growerów wjazdem na chatę. Forum #.com nie wiedziało co zrobić, jak się z tego wytłumaczyć więc z racji że najwięcej fotorelacji było z nasion mariski ze sklepu https://thc-thc.com więc obarczyło sklep tym zajściem. Tylko że użytkownicy innych for nie mieli wjazdów tylko użytkownicy forum #.com. Co świadczy o tym że dane zostały pozyskane z #.com
Na dowód tego mam print skren (udało mi się zrobić zrzut zanim post został skasowany).
forum_haszysz_2009_przypał.jpg
forum_haszysz_2009_przypał.jpg (126.16 KiB) Przejrzano 11362 razy
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Co oznacza: Brak Inwigilacji Tylko Jeden Administrator

Post autor: KOT »

Wiem o jakie forum chodzi. Dalej jest tam przypałowo bo nie wiadomo kto ma dostęp do danych.
Awatar użytkownika
Ziom
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:08

Re: Co oznacza: Brak Inwigilacji Tylko Jeden Administrator

Post autor: Ziom »

Gandzialf pisze:Pomyśl jak można inwigilować tego typu forum. Nie można go nasłuchiwać bo jest szyfrowane certyfikatem SSL. Więc najprostszy sposób, długi ale skuteczny to rejestracja na takim forum i pisanie...pisanie... po to żeby za zasługi i bycie na forum dostać moderatora a później nawet administratora i tym samym dostęp do danych. Na tym forum to nie przejdzie! Po za mną nikt nie ma dostępu do danych ani nigdy nie będzie miał. Nie będą tutaj wybierani moderatorzy anie administratorzy bo jest to najzwyczajniej niebezpieczne dla tego typu for o takiej tematyce.
Świetne forum admin ma profesjonalne podejście do sprawy. Na tym forum można się czuć bezpiecznie [harvest]
Awatar użytkownika
StufMan
Posty: 17
Rejestracja: 05 cze 2019, 20:28

Re: Co oznacza: Brak Inwigilacji Tylko Jeden Administrator

Post autor: StufMan »

Tylko jedna osoba ma dostęp do danych, szukałem takiego forum od dawna.
ODPOWIEDZ