Kiedy startować z outdoorem?

Tematy o uprawie i hodowli outdoor, czyli na dworze lub w szklarni.
racuch
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2017, 15:03

Kiedy startować z outdoorem?

Post autor: racuch »

Kiedy mogę zacząć swój outdoor?
Awatar użytkownika
bass
Posty: 22
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:24

Re: Kiedy startować z outdoorem?

Post autor: bass »

Zależy w jakim rejonie mieszkasz jeśli na zachodzie to możesz już startować. Jeśli na wschodzie, pod ruską granicą to dopiero od maja możesz startować bo tam lubi przyjebać w kwietniu mrozem [lol]
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Kiedy startować z outdoorem?

Post autor: joda »

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Musisz obserwować pogodę jak widzisz że jest już stabilna, cały czas temperatura nie spada poniżej 10stipni to można siać na dworze. Pamiętaj że im szybciej nie oznacza więcej. Z mojego doświadczenia wiem że krzaki wysiane w kwietniu które później dostały po dupie bo temperatura spadła były gorsze niż te wysiane w mają kiedy już cały czas było ciepła. Po prostu przegoniły te kwietniowe i były dorodniejsze.
Awatar użytkownika
Wader
Posty: 31
Rejestracja: 05 sty 2017, 11:36

Re: Kiedy startować z outdoorem?

Post autor: Wader »

To zależy gdzie chcesz wystartować jeśli od razu na dworze to tak jak kolega wyżej napisał musisz obserwować pogodę. Jest też inny sposób możesz wystartować już w lutym i trzymać do maja rośliny pod lampami a później na dwór tylko musisz wiedzieć że urosną ci wielkoludy takie jak temu ziomkowi.
Marihuana-wielki-outdoor.jpg
Marihuana-wielki-outdoor.jpg (94.52 KiB) Przejrzano 9818 razy
Awatar użytkownika
Rasta Minion
Posty: 11
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:29

Re: Kiedy startować z outdoorem?

Post autor: Rasta Minion »

Ale to co kolega wyżej opisał z tymi wielkoludami to tylko tak można z odmianami pełnosezonowymi.
ODPOWIEDZ