Intro: Więc chcesz się nauczyć uprawiać marihuanę?

Awatar użytkownika
Polka-THC
Posty: 79
Rejestracja: 12 wrz 2016, 20:49

Intro: Więc chcesz się nauczyć uprawiać marihuanę?

Post autor: Polka-THC » 02 lis 2016, 8:28

Jesteś tutaj, ponieważ chcesz się nauczyć uprawiać marihuanę indoor i jesteś zainteresowany nauką online ;) na temat uprawy marihuany. Wbrew temu, co mogłeś usłyszeć, uprawa własnej marihuany jest rzeczywiście bardzo prosta, gdy posiadasz odpowiednią wiedzę. Każdy kto posiada chęć uprawy, kilka wolnych minut dziennie oraz wolną przestrzeń posiada to, czego potrzeba do uprawy marihuany!

Co musisz zrobić, aby rozpocząć uprawę indoor?

Cannabis ma wiele nazw: trawka, chwast, marihuana, ganja itp. Wszystkie te nazwy odnoszą się do wysuszonych i utwardzonych pąków żeńskiej rośliny konopi. Roślina konopi może żyć w wielu środowiskach, a niektóre formy konopi naturalnie rosną niemal wszędzie na świecie.

Kwiaty tych popularnych szczepów konopi są uprawiane, zbierane, suszone i utwardzone, aby później być ogrzanymi, spalonymi, zjedzonymi (w formie produktów spożywczych) lub wykorzystane w inny sposób do celów rekreacyjnych lub medycznych.

Może jesteś jak ja kilka lat temu – lubisz marihuanę albo potrzebujesz jej ze względów medycznych, a masz dość płacenia za nią. Albo jak ja – nie możesz znaleźć żadnej marihuany godnej kupienia.

Dla takich ludzi jak my, uprawa konopi może być relaksującym zajęciem, które pomoże zaoszczędzić sporo pieniędzy, czasu i frustracji.

Dlaczego ludzie zaczynają uprawiać marihuanę?
• oszczędność pieniędzy i czasu – w porównaniu do kupowania konopi, uprawa jest znacznie tańsza i łatwiejsza
• względy zdrowotne – stosowanie marihuany jako lekarstwo
• brak ryzyka – każdy pączek pochodzi z twojego domu, nie przynosisz nic z zewnątrz
• osobiste bezpieczeństwo – nie masz do czynienia z handlarzami narkotyków lub innymi podejrzanymi źródłami, w celu uzyskania marihuany
• ciągła dostawa – nigdy nie zabraknie marihuany
• wyższa jakość marihuany i personalny dobór szczepów – uprawiasz i produkujesz dokładnie to, czego chcesz.

Przed rozpoczęciem uprawy ważne jest, aby zapoznać się z lokalnymi przepisami.

Marihuana w środowisku naturalnym jest chwastem, który dostosowuje się do środowiska i klimatu. Roślina konopi w rzeczywistości jest bardzo łatwa w uprawie, jeśli wiesz jak ją uprawiać. Może wydawać się to na początku bardzo trudne, ale właśnie po to jest forum – aby zdobywać i wymieniać wiedzę na ten temat. [szczerzy] [trawka]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Indoor czyli Uprawa w Domu”