Auto Ak47 SeedBay VS Auto Night Queen Dutch Passion

Wasze fotorelacje z różnych upraw i hodowli roślin konopi w indoor i na outdoor.
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 11
Rejestracja: 12 gru 2018, 14:03

Auto Ak47 SeedBay VS Auto Night Queen Dutch Passion

Post autor: Kowal »

Auto Ak47 SeedBay VS Auto Night Queen Dutch Passion - LED używane do oświetlania mieszkań

We wszystkich artykułach można wyczytać, że zwykłe żarówki LED używane do oświetlania mieszkań zupełnie nie nadają się do uprawy roślin, konopi indyjskich. Postanowiłem to sprawdzić.

Box 50x50cm oświetlany był przez 3 lampki pokojowe o łącznej mocy 36W i 3000 lumenów. Jako rośliny użyłem Auto Night Queen od Dutch Passion oraz Auto Ak47 od SeedBay.

Zdjęcie na którym widać 2 rośliny przedstawia obie sztuki, po lewej stronie jest Auto Ak47 od SeedBay a po prawej stronie Auto Night Queen od Dutch Passion. Jak widać powszechna opinia nie jest do końca słuszna-rośliny wyrosły nieco za wysokie,ale dość szybko dojrzały i dały naprawdę przyzwoite jak na te warunki plony.

Zestawienie Auto Ak47 SeedBay i Auto Night Queen Dutch Passion:
Obrazek

Obie odmiany dostępne są w sklepie seedbay.pl lub na thc-thc.com
Auto Ak47 SeedBay: https://seedbay.pl/produkt/auto-ak47-feminizowane/
Auto Night Queen Dutch Passion: https://seedbay.pl/produkt/auto-night-q ... inizowane/

Auto Ak47 od SeedBay:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Auto Night Queen od Dutch Passion:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Auto Ak47 SeedBay VS Auto Night Queen Dutch Passion

Post autor: KOT »

Trochę mało zdjęć auto night queen. Auto ak47 z seedbay po tych zdjęciach wydaje się być lepszy.
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 11
Rejestracja: 12 gru 2018, 14:03

Re: Auto Ak47 SeedBay VS Auto Night Queen Dutch Passion

Post autor: Kowal »

Wiem trochę się zamotałem z tymi zdjęciami i tak wyszło że nie zrobiłem więcej zdjęć auto night queena [pardon]
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Auto Ak47 SeedBay VS Auto Night Queen Dutch Passion

Post autor: joda »

Jak miał bym wybierać z pośród tych dwóch odmian, to wziął bym auto ak47 seedbay. Choć by dlatego że wolę geny sativy, co widać na zdjęciach. Ale ogólnie też widać że auto ak47 od seedbay ma potencjał i jak by jej stworzyć dobre warunki to było by całkiem nieźle z plonem. A i cena też atrakcyjna.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Auto Ak47 SeedBay VS Auto Night Queen Dutch Passion

Post autor: Gandzialf »

Temat zaczyna się rozwijać w kierunku co wybrać auto ak47 od seedbay czy auto night queen dutch passion? Obie odmiany są bardzo dobre i zarazem bardzo różne bo auto ak47 to przewaga sativa, czyli euforyczny haj. A auto night queen od dutch passion to przewaga indica, czyli typowy fotelowiec. Więc każdy kto by się zastanawiał nad tymi odmianami powinien wziąć to pod uwagę.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
ODPOWIEDZ