Opinie sklep thc-thc - na rynku od 2005r

Dyskusje o wszystkim.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Opinie sklep thc-thc - na rynku od 2005r

Post autor: Gandzialf »

Do tej pory nie powstał temat z opiniami dla sklepu z nasionami konopi thc-thc.com, więc taki wreszcie należy założyć. Zapraszam serdecznie wszystkich robiących tam zakupy o wystawianie tutaj swoich spostrzeżeń, opinii, komentarzy i recenzji dla tego sklepu.

Osobiście jako administrator growers.pl mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep każdemu kto szuka pewnego i sprawdzonego sklepu z nasionami marihuany oraz olejkami CBD (też polecam) [peace] Mają w swojej ofercie również fajne fajki wodne i bongosy.

Sklep thc-thc to zdecydowanie bezpieczny sklep, który dba o swoje bezpieczeństwo i swoich klientów https://thc-thc.com/u-nas-bezpiecznie/

Ich model sprzedaży gwarantuje wszystkim świeże nasion marihuany https://thc-thc.com/tylko-swieze-nasiona-marihuany/

Sklep thc-thc to zdecydowanie unikat wśród sklepów tego typu. A ja jako administrator polecając ten sklep muszę być pewny jego wiarygodności, gdyż prowadzę forum growers.pl i blog o uprawie marihuany blog.growers.pl, na który również Zapraszam.

To tyle z mojej strony, czekam na wasze opinie o thc-thc [peace]

pozdrawiam
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
AnonimoTHC
Posty: 12
Rejestracja: 27 lut 2017, 20:46

Re: Opinie sklep thc-thc - na rynku od 2005r

Post autor: AnonimoTHC »

To może ja pierwszy się wpisze. Jak najbardziej polecam sklep thc-thc i pokazuje co tam mamy z nasion z tego sklepu. Fotorelacja opublikowana kiedyś na tym forum, Big poison i Rudealis skunk na outdoor, genialne odmiany polecam viewtopic.php?f=15&t=268
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Opinie sklep thc-thc - na rynku od 2005r

Post autor: KOT »

I ja dodaje POZYTYWNĄ opinię! [harvest]
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Opinie sklep thc-thc - na rynku od 2005r

Post autor: joda »

Podpinam się i załączam zawartość paczki jak mi ostatnio przyszła. Oczywiście opinie w pełni pozytywna z mojej strony.
foto-olej-cbd-rqs-nasiona-akseeds-sklep-thc-1.jpg
foto-olej-cbd-rqs-nasiona-akseeds-sklep-thc-1.jpg (256.92 KiB) Przejrzano 15018 razy
foto-olej-cbd-rqs-nasiona-akseeds-sklep-thc-2.jpg
foto-olej-cbd-rqs-nasiona-akseeds-sklep-thc-2.jpg (220.52 KiB) Przejrzano 15018 razy
[sadzi] [harvest] [peace]
Tomasz55
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2019, 13:41

Re: Opinie sklep thc-thc - na rynku od 2005r

Post autor: Tomasz55 »

Ja przymierzam się do kupna oleju cbd. I mam pytanie do jody, bo na zdjęciu widać że kupił olej cbd firmy royal queen seeds. Możesz coś napisać o działaniu tego oleju, czy jest dobry? Mam chorą mamę na raka i chce ją ratować.
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Opinie sklep thc-thc - na rynku od 2005r

Post autor: joda »

Olej cbd kupiłem dla ojca chorego na cukrzycę i pomaga. Jest dużo lepiej niż jak nie zażywał olejku. Ogólnie zaufałem royal queen seeds bo od lat robią bardzo dobre nasiona konopi więc czemu mieli by nie robić dobrych olejków, w końcu znają się na marihuanie, uprawie itp. Warto zaufać przy wyborze oleju cbd firmą które od lat siedzą w tym biznesie, właśnie seed bankom. Nie zaufał bym firmie, która pojawiła się z znikąd na rynku i oferuje jakieś oleje cbd. Oszustów sprzedających olej cbd bez cbd nie brakuje. Więc śmiało zamawiaj olejek cbd z royal queen, przy raku to wydaje mi się że już trzeba brać taki o stężeniu 20% https://thc-thc.com/produkt/olej-cbd-z- ... een-seeds/ bo to już walka o życie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla Mamusi. pozdrawiam
Awatar użytkownika
24naHaju
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 20:36

Re: Opinie sklep thc-thc - na rynku od 2005r

Post autor: 24naHaju »

Najlepsza opcja na zakup nasion. Może nie mają 100 producentów, ale dzięki temu mają zawsze świeże nasiona. Mają najpotrzebniejsze i najlepsze sionka [peace]
mariopablo
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2019, 11:13

Re: Opinie sklep thc-thc - na rynku od 2005r

Post autor: mariopablo »

Również polecam, różne opinie krążyły o tym sklepie ale kupiłem tam swoje pierwsze pestki jeszcze zanim się dowiedziałem o tych opiniach i cały proces minął mi bezproblemowo [harvest] potem jeszcze kilka razy korzystałem z usług tego sklepu, za każdym razem byłem zadowolony [blant]
Awatar użytkownika
Szperacz
Posty: 48
Rejestracja: 10 lut 2019, 15:34

Re: Opinie sklep thc-thc - na rynku od 2005r

Post autor: Szperacz »

Ja też polecam, mają fajne promocje, na outdoor zakupy już zrobione. Co do krążących opinii o tym sklepie to jest masę pozytywnych opinii. A i hejt się zdarza, który robiła i może dalej robi konkurencja, zwykle zawistni ludzie, którzy zazdroszczą że sklep thc-thc odniósł taki sukces i w tej chwili jest to już marka, którą każdy zna.

Jeśli jeszcze ktoś nie wie dlaczego nasiona warto kupować na thc-thc to polecam mój temat o konkurencyjnych tego typu sklepach. Konieczne sprawdźcie a oszczędzicie sobie nieprzyjemności viewtopic.php?f=18&t=813 temat pokazuje jak to niby profesjonalne sklepy robią przypał klientom. Ważny temat! bo jest dość spory problem z tym.
Awatar użytkownika
StufMan
Posty: 17
Rejestracja: 05 cze 2019, 20:28

Re: Opinie sklep thc-thc - na rynku od 2005r

Post autor: StufMan »

Sklep najlepszy w sieci bo:

Tylko oni z Polskich sklepów mają biuro obsługi klienta w Hiszpanii. Dodatkowe bezpieczeństwo.

Mają najlepsze promocje 1+1. Można sobie skompletować super pestki od najlepszych producentów i wychodzi naprawdę tanio. Przeliczcie sobie a zobaczycie.

Polecam najstarszy i wciąż najlepszy sklep z pestkami!
ODPOWIEDZ