Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Dyskusje o wszystkim.
Ryjek55
Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2019, 19:03

Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: Ryjek55 »

Pytanko mam co sądzicie o sklepie z nasionami f2seeds, reklamuje się jako najtańszy. Można tam brać nasiona?
Awatar użytkownika
CommandoFarmer
Posty: 13
Rejestracja: 18 cze 2019, 18:09

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: CommandoFarmer »

Sklep ten to przypał znajduje się na polskim serwerze, wystarczy sprawdzić na:
https://domeny.pl/whois.html
Obrazek
To są serwery dns tego sklepu i wskazują polską lokalizację:
ns1.dcsaas.net, ns2.dcsaas.net

Było już o tym gdzieś na forum.

Nikt mądry nie kupuje nasion w sklepie z taką lokalizacją.
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: KOT »

Dziwny jest ten sklep znajduje się na polskim serwerze a na stronie tego sklepu można znaleźć porady jak uprawiać marihuanę, przecież jest to nielegalne. Przypomina mi się sprawa z przed wielu lat pewnego sklepu, który sprzedawał nasiona konopi indyjskich i miał na swojej stronie porady jak uprawiać konopie. Właścicielowi zostały postawione zarzuty pomocnictwa i został skazany. Przecież ten cały sklep f2seeds popełnia takie samo przestępstwo a z tego co wiem żadnej zmiany prawa nie było od tamtych lat. Więc jak to możliwe że taki sklep istnieje? Sklep z nasionami marihuany + porady jak uprawiać.

Żeby nie było że zmyślam tutaj macie zrzut ekranu z ich strony, przykładowy tekst poradnik jak pędzić zioło:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mary Jane
Posty: 31
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:08

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: Mary Jane »

W Polsce jest wolna amerykanka, jednych skazują za coś a inni robią to samo i nic im nie robią. A to co napisałeś jest tego przykładem. Ot! taka polska, dzika polska!
Ryjek55
Posty: 2
Rejestracja: 03 lis 2019, 19:03

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: Ryjek55 »

Dzięki za sprawdzenie tego sklepu.
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: joda »

Nic mu nie robią bo nikt nie złożył doniesienia o popełnieniu przestępstwa, jak ktoś to zrobi to się tym sklepem zajmą. Zważywszy że jest na polskim serwerze to Policja będzie miała prostą sprawę. Tym bardziej że jest już orzecznictwo sądu że tego typu działanie jest niezgodne z prawem.
Awatar użytkownika
Zbuchany
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2017, 10:02

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: Zbuchany »

Jest to po prostu amatorka, człowiek który założył ten sklep nie zna prawa. Przeczytał że zgonie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani nasiona marihuany są legalne i założył taki sklep z poradami jak uprawiać. Po prostu nie zdaje sobie sprawy co robi. A takich amatorów nie brakuje, poniżej macie zrzut ogłoszenia, gdzie gościu sprzedaje na olx nasiona marihuany do upraw, żeby było tego mało to razem z nawozami. Dziwi mnie tylko że olx takich ogłoszeń nie kasuje. Przecież u nas nie można sprzedawać nasion marihuany do uprawy a z ogłoszenia to wynika, w dodatku razem ze specjalistycznymi nawozami.
Obrazek

Jak widzicie amatorów mocnych wrażeń nie brakuje!
Awatar użytkownika
EASY
Posty: 28
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:55

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: EASY »

Ryjek55 pisze: 03 lis 2019, 19:05 reklamuje się jako najtańszy
Reklamuje się też w google jako legalny, a jak widać taki legalny nie jest.
Awatar użytkownika
24naHaju
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 20:36

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: 24naHaju »

Właściciel tego sklepu jest niepoważnym człowiekiem! Albo już ma tak wyjebane, że liczy się dla niego tylko kasa. A bezpieczeństwo swoje i klientów mu zwisa.
Awatar użytkownika
DILER
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2017, 18:19

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: DILER »

Mi się wydaje że tacy desperaci są potrzebni, idą na żywioł i jak widać nic im nie robią. Więc coś się w Polsce zmienia, być może robi się jakaś tolerancja na to. Podobnie jest z growshopami, są takie co sprzedają nasiona konopi i akcesoria do uprawy razem. Co jest na dobrą sprawę przestępstwem bo jak ktoś sprzedaje nasiona plus do tego nawóz to raczej nie jest to sprzedawane do celów kolekcjonerskich. I z tym jest podobnie jak z nasionami i poradami, jednych skazują bo słyszałem że jeden z growshopów z Krakowa sprzedawał nasiona spod lady i sprzedawca usłyszał zarzuty, po czym skończyło się dla niego wyrokiem. Zaś growshopy z Katowic na żywca sprzedają nasiona i nawozy, lampy itp. razem i nic im nie robią.
Awatar użytkownika
Rasta Minion
Posty: 11
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:29

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: Rasta Minion »

Może nic im nie robią bo jak na żywca pod latarnią razem wszystko sprzedają to pieski myślą że to legalne. Więc w jednym końcu polski stawiają zarzuty a w innym końcu nie. Nie ma po prostu jednolitego ustosunkowania władz do tego typu działalności.
Awatar użytkownika
Wader
Posty: 31
Rejestracja: 05 sty 2017, 11:36

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: Wader »

KOT pisze: 04 lis 2019, 17:09 Przypomina mi się sprawa z przed wielu lat pewnego sklepu, który sprzedawał nasiona konopi indyjskich i miał na swojej stronie porady jak uprawiać konopie. Właścicielowi zostały postawione zarzuty pomocnictwa i został skazany.
Pamiętam tą starą sprawę, właściciel sklepu o którym piszesz nie miał porad na stronie samego sklepu a jedynie był tam zamieszczony link do bloga z poradami jak uprawiać konopie. I za to właścicielowi zostały postawione zarzuty pomocnictwa i został skazany. W myśl tego co się wtedy wydarzyło, nie mają prawa bytu obecne sklepy (bo prawie każdy ma po parę linków do for z poradami jak uprawiać maryśkę), a już na pewno nie ma prawa bytu ten wspomniany tutaj, który ma porady na stronie samego sklepu. Jak wspomniałem 99% sklepów na swoich stronach ma linki do for o uprawie marihuany. Ale żyjemy w kraju takim a nie inny, gdzie jest prokuratorska loteria, "tego dojedziemy a tych nie, mimo że wszyscy robią to samo". Osobiście tego nigdy nie zrozumiem.
Awatar użytkownika
Szperacz
Posty: 48
Rejestracja: 10 lut 2019, 15:34

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: Szperacz »

Czyli stworzyła się pewna tolerancja - przyzwolenie ze strony prokuratury. Dziwne, ale tylko tak to można wyjaśnić. prawo nie uległo zmianie, ale za coś co kiedyś karano już nie karzą [meta]
Awatar użytkownika
StufMan
Posty: 17
Rejestracja: 05 cze 2019, 20:28

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: StufMan »

Przecież ludzie którzy otwierają ówczesne sklepy z nasionami nie mają pojęcie jak jest z prawem, legalnością nasion marihuany. Jeden sklep od drugiego kopiuje jak małpa regułkę że "zgodnie z ustawą nasiona nie zawierają thc....bleble". I jestem pewny że jak takim oszołomom wpadnie cbs to się osrają i oddadzą wszystkie dane klientów [szydzi] tacy kur** wielcy sprzedawcy.
Awatar użytkownika
DMX
Posty: 26
Rejestracja: 02 gru 2016, 11:23

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: DMX »

Jedynym ogarniętym sklepem w Polsce, który ma dokładnie opisaną legalność nasion marihuany jest sklep thc-thc https://thc-thc.com/prawo-a-legalnosc-nasion-marihuany/ są tam dokładne paragrafy co można a co nie i jest tam również opisana ustawa o pomocnictwie do popełnienia przestępstwa. Jest do pierwszy i raczej jedyny profesjonalny sklep w Polsce, wystarczy poczytać ich treści i wszystko jest jasne. Reszta sklepów błądzi we mgle.
FanRoslinLatwopalnyh
Posty: 3
Rejestracja: 31 sie 2020, 19:12

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: FanRoslinLatwopalnyh »

Kiedys ten sklep mial znajdowal sie pod adresem f2seeds.fr.pl

i prawde mowiac raczej ciezko uwierzyc w to zeby jeden z pierwszych polskich sklepow internetowych z nasionami konopi zrobil krok w tyl, zamiast rozwijac sie... raczej dbalby o swoich klientow, a producenci nasion nie chcieliby wspolpracowac z takimi sklepami
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: Gandzialf »

Baza whois informacji o domenach i serwerach nie kłamie. Nikt tego nie wymyślił. Sklep ten jest na polskim serwerze a jest to bardzo nieprofesjonalne w tej branży.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Skuner
Posty: 33
Rejestracja: 22 lip 2017, 15:05

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: Skuner »

Jak już ktoś odkopał ten temat i znowu piszecie od tym sklepie, to dodam coś od siebie, bo znam rynek konopny od zawsze. Sklep f2seeds pl czy też fr pl, zwał jak zwał to totalna amatorka i zawsze taki był, nastawiony na naiwnych gimbusów, którzy dają się omamić na złodziejskim forum haszysz com, gdzie ten sklep się reklamuje, sprzedając drogie nasiona f2. Tyle w temacie, nie warto nawet o tym pisać.
cbdusmu
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2021, 16:31

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: cbdusmu »

Drogi, nielegalny i dla absolutnych amatorów i naiwniaków. Wystarczy?
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: Gandzialf »

Wystarczy że w stopce dodałeś reklamę swojego sklepu, cytuję bo ją usunąłem: "Oczyść swój organizm z wszelkich nieczystości z pomocą olejków CBD. Pojawia się on wO oleju konopnym. Jego działania jest idealne i ma właściwości terapeutyczne! Sprawdź olejki cbd sklep(tutaj był perfidny link)"

Za następny taki numer dostaniesz bana [czytaj]
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Januszogrodnictwa
Posty: 87
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:39
Lokalizacja: Jamaica

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: Januszogrodnictwa »

A jak są sklepy co niby z Holandii idą pestki to straż graniczna może pójść po tropie? Angielskiego nie znam to tam nie kupuje. Pierwszy raz z 10 lat temu kupiłem pestki w THC THC i już kilka razy tam kupiłem. Nie mam porównania co do innych sklepów bo jeszcze nie kupowałem. Cenowo w THC nie jest źle. Proponuję nie dawać tych wizytówek bo i tak Nikomu ich nie daje. Szkoda drukować ale to moje zdanie.
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: KOT »

Nigdy nie kupuj nasion za granicą, nie ważne w jakim kraju. Mimo że jesteśmy w UE, to celna sprawdza wyrywkowo paczki i jak sprawdzi twoją, to puści ją dalej, ale powiadomi najbliższy posterunek w twoim mieście i będą mieli cię na oku.
Januszogrodnictwa
Posty: 87
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:39
Lokalizacja: Jamaica

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: Januszogrodnictwa »

Też tak myślę więc nie kupowałem bo czułem pismo nosem.
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: joda »

Najlepiej brać nasiona na thc-thc.com tam to myślą jak się i nas zabezpieczyć. Tylko oni mają biuro obsługi klienta w Hiszpanii co za tym idzie nikt się ich nie będzie czepiał a klienci będą bezpieczni [peace]
Awatar użytkownika
EASY
Posty: 28
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:55

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: EASY »

Januszogrodnictwa pisze: 29 maja 2021, 19:48 A jak są sklepy co niby z Holandii idą pestki to straż graniczna może pójść po tropie? Angielskiego nie znam to tam nie kupuje. Pierwszy raz z 10 lat temu kupiłem pestki w THC THC i już kilka razy tam kupiłem. Nie mam porównania co do innych sklepów bo jeszcze nie kupowałem. Cenowo w THC nie jest źle. Proponuję nie dawać tych wizytówek bo i tak Nikomu ich nie daje. Szkoda drukować ale to moje zdanie.
Nie kombinuj i kupuj dalej na thc-thc.com, to najlepszy sklep i ofertę też mają najlepszą. Fajne promocje i gratis tylko u nich można wybrać z całej oferty.
Januszogrodnictwa
Posty: 87
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:39
Lokalizacja: Jamaica

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: Januszogrodnictwa »

Ciekawe co właściciel sklepu THC THC będzie robił na emeryturze?
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Opinie sklep f2seeds, ktoś coś?

Post autor: Gandzialf »

Emerytura haha czy pokolenie które teraz pracuje może liczyć na godną emeryturę. Myślę że my żeby godnie żyć będziemy musieli pracować do końca życia. Niestety takie są fakty już teraz a co za kilka, kilkadziesiąt lat...
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
ODPOWIEDZ