Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Dyskusje o wszystkim.
Żółwik123
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2020, 22:11

Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Żółwik123 »

Mam pewien pomysł otworzyć taki sklep stacjonarny z full opcją w którym asortyment był by bardzo bogaty nasiona marihuany, nawozy, lampy, namioty, ziemia.. itp. po prostu wszystko dla growerów. Książki o uprawie też. Co o tym sądzicie niezły pomysł na biznes?
Awatar użytkownika
Szperacz
Posty: 48
Rejestracja: 10 lut 2019, 15:34

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Szperacz »

Czyli chcesz otworzyć growshopa z nasionami marihuany i akcesoriami do uprawy?
Żółwik123
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2020, 22:11

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Żółwik123 »

Zgadza się [szczerzy]
Awatar użytkownika
Szperacz
Posty: 48
Rejestracja: 10 lut 2019, 15:34

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Szperacz »

A czy wiesz że uprawa konopi indyjskich, czy też marihuany „zwał jak zwał” jest w Polsce wciąż zabroniona, nie można mieć nawet trzech roślin na własny użytek. Jesteśmy w tej kwestii na szarym końcu cywilizacyjnym.

Więc jak twój sklep ma sprzedawać nasiona marihuany i akcesoria do ich uprawy?
Żółwik123
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2020, 22:11

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Żółwik123 »

No wszystko do celów kolekcjonerskich [rasta]
Awatar użytkownika
Skuner
Posty: 33
Rejestracja: 22 lip 2017, 15:05

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Skuner »

Wiesz kolego samo sprzedawanie nasion konopi do celów kolekcjonerskich jest strasznie naciągane a co dopiero sprzedaż nasion marihuany i akcesoriów do uprawy razem. Może być tak że na następny dzień od otwarcia sklepy zamkną ci go razem z tobą i postawią zarzuty pomocnictwa do popełniania przestępstwa.
Awatar użytkownika
CommandoFarmer
Posty: 13
Rejestracja: 18 cze 2019, 18:09

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: CommandoFarmer »

Żółwik123 pisze: 09 sty 2020, 22:13 Mam pewien pomysł otworzyć taki sklep stacjonarny z full opcją w którym asortyment był by bardzo bogaty nasiona marihuany, nawozy, lampy, namioty, ziemia.. itp. po prostu wszystko dla growerów. Książki o uprawie też. Co o tym sądzicie niezły pomysł na biznes?
Czy myślisz że gdyby to było takie proste to takie polskie małe korporacje nasienne jak thc-thc nie otworzyły by sobie takiego sklepu stacjonarnych, na pewno mają kapitał na to tylko, ale nie robią tego bo to przypał. A nie wiem czy wiesz że thc-thc zamknął swego czasu swój sklep stacjonarny z samymi nasionami, bo miał problemy ze smutnymi panami w niebieskich kapeluszach, poczytaj sobie o tym tutaj: https://thc-thc.com/prawo-a-legalnosc-nasion-marihuany/ Thc-thc to jedyny seedbank w Polsce, który pisze jak jest więc czytaj ich stronę a nie narobisz sobie biedy. Oni o tego typu problemach też piszą. Nie jak inne sklepy, które mają wjazdy C-B-S bo robią sobie przypał, przez co są im zabierane dane klientów lub też sami oddają losowych z bazy żeby nie mieć problemów i dalej sprzedawać stacjonarnie nasiona.
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: joda »

Thc to zaufany seedbank, który faktycznie opisuje problemy tego biznesu przez co ma wielu wrogów. Bo inne sklepy tuszują takie problemy, udają że ich nie ma a nawet jak kolega wyżej napisał wchodzą w układy z niebieskimi. Za wolność sprzedaży raz na jakiś czas oddają paru losowych klientów ze swojej bazy, zwykle takich klientów co już przestali u nich zamawiać. Był gdzieś filmik na youtube z pomówieni tv, jak jeden ze wspólników takiego biznesu gadał na drugiego wspólnika, jak ten współpracował z niebieskimi oddając losowych klientów z bazy żeby mieć święty spokój. Wpiszcie sobie w google „pomówieni tv konfident Katowice nasiona” jakoś tak i powinno wam wyskoczyć.
Awatar użytkownika
DILER
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2017, 18:19

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: DILER »

Polska to nie Hiszpania gdzie uprawa jest legalna, przez co w Hiszpańskich growshopach można kupić wszystko od nasion po akcesoria do ich uprawy. Kiedyś byłem w Holandii i nie widziałem tam takich sklepów z wszystkim, więc może nawet tam takich nie ma, bo się czepiają, w końcu jest tam tylko depenalizacja. W Czechach był przypał z growshopami i zrobili na nie naloty, nie można tam wszystkiego sprzedawać. Więc zapomnij o Polsce gdzie nawet nie ma depenalizacji.
Awatar użytkownika
Zjarany Królik
Posty: 25
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:02

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Zjarany Królik »

W Polsce są sklepy stacjonarne z nasionami konopi, nawozami, lampami.... nawet książki jak uprawiać mają. Myślałem że nie ma, ale łatwo takie namierzyć. Wystarczy wejść w jakiś sklep z nasionami konopi spisać adres np. ul. Kogucia 7, 78-260 Katowice a później ten sam adres wpisać w google z dopiskiem growshop (adres wymyśliłem żeby wam tylko pokazać jak znaleźć). I wyskoczy wam dokładnie pod tym samym adresem co sklep z nasionami growshop. Maskują się w ten sposób że w internecie robią dwa sklepy jeden z nasionami a drugi growshop a fizycznie w realu jest jeden stacjonarny sklep w którym kupisz wszystko. Sprawdźcie sobie sami. Ja w taki sposób namierzyłem kilka w całym kraju.
Awatar użytkownika
Wader
Posty: 31
Rejestracja: 05 sty 2017, 11:36

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Wader »

Też zauważyłem że w pl są growshopy z wszystkim. Jest to dość dziwne, że nikt im za to nic nie robi w końcu w Polsce NIELEGAL. W europie mamy dwie skrajności Hiszpania z legalem i polska z totalnym nielegalnem i tylko w tych dwóch krajach są growshopy w których można kupić wszystko od nasion po nawozy do nich. W Polsce jest to raczej nielegalne, ale jak widać sprzedają i nikt im za to nic nie robi. Policja smacznie śpi. Może to i dobrze.
Awatar użytkownika
Zbuchany
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2017, 10:02

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Zbuchany »

Normalnie są w Polsce oficjalne growshopy sprzedające nasiona konopi. Tutaj macie zrzut ekranu z mapy wykazu sklepów Royal Queen Seeds, który produkuje i sprzedaje nasiona marihuany. Jak widać na ich mapce jest Polski growshop, który znajduje się dokładnie w Szczecinie, czyli ten grow shop się u nich zaopatruje w nasiona i sprzedaje je dalej.


Obrazek
Żółwik123
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2020, 22:11

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Żółwik123 »

Czyli jednak mamy w Polsce legal [szczerzy]
Awatar użytkownika
EASY
Posty: 28
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:55

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: EASY »

Wynika że tak, skoro funkcjonują takie sklepy. Najwyraźniej są u nas już tolerowane uprawy konopi na własny użytek i przez to takie sklepy funkcjonują [pardon]
Awatar użytkownika
Kowal
Posty: 11
Rejestracja: 12 gru 2018, 14:03

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Kowal »

Do czasu! będzie dzień w którym zrobią naloty na polskie growshopy i wszystkich zamkną tak jak w Czechosłowacji. No chyba że będzie przed tym legal.
Januszogrodnictwa
Posty: 87
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:39
Lokalizacja: Jamaica

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Januszogrodnictwa »

A jak kupujecie growboxy lampy i resztę sprzętu przez internet? Wpłatą ? Do paczkomatów raczej nie wejdzie duży namiot na kilka roslin [zapalmy] czy z siedziby kurierskiej? Smutni panowie mogą sprawdzić zakupy internetowe? Bo nie wiem jak te sklepy mają zabezpieczenia. Kiedyś na poczcie podałem kod oo ooo bo wg instrukcji zakupu w sklepie THC nie trzeba podawać prawdziwych danych. Baba na poczcie mówi .. proszę pana takiego kodu pocztowego nie ma .. no i tak baby potrafią węszyć. Teraz podałem prawdziwy kod niedaleko żeby to naturalnie wyglądało. Ale i tak podawanie adresu i lewego nazwiska do wpłaty mnie stresuje bo może zawołać o dowód i dupa.
Januszogrodnictwa
Posty: 87
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:39
Lokalizacja: Jamaica

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Januszogrodnictwa »

Do profesjonalnego sklepu z ziemią i sprzętem mam sporo kilometrów więc przydało by się więcej sklepów stacjonarnych chm. W zwykłym ogrodniczym to same łopaty i cepy. Nawet włókna kokosowego nie mają bo stare tekle tego nie kupują to tego nie ma. Jedynie ładne doniczki a mi nie potrzebna doniczka za 200 zł [mur] albo sklep z ręcznie dmuchanymi bongo że szkła oczywiście.
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: KOT »

Nie łaź po sklepach stacjonarnych z nasionami i po growshopach bo na 100% są pod obserwacją. Wystarczy że zrobią ci zdjęcie i jesteś namierzony.
Januszogrodnictwa
Posty: 87
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:39
Lokalizacja: Jamaica

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Januszogrodnictwa »

A przelewy bankowe nie są sprawdzane? Zakupy przez internet,? Bo to trochę przypał że swojego konta bankowego kupować w takich sklepach?
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Gandzialf »

Banki to poważne instytucje finansowe, które nie udostępniają danych bez silnych podstaw. A samo kupienie legalnych nasion konopi taką podstawą nie jest. Nie mogą danych udostępniać każdemu funkcjonariuszowi, bo wyobraź sobie sytuację że na przykład żona takiego funkcjonariusza zdradzi go z kimś a on będzie chciał się zemścić. I wymyśli sobie że napisze do banku o jego wyciągi bankowe żeby później ewentualnie zrobić donos do urzędu skarbowego. Banki muszą być zabezpieczone nawet na taką sytuację, więc bez silnych podstaw nic nie udostępnią.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Januszogrodnictwa
Posty: 87
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:39
Lokalizacja: Jamaica

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Januszogrodnictwa »

To gdzie kupujecie żarówki, nawozy, namioty, elektronikę? Przez neta na portalach aukcyjnych osobno? Czy w dużych sklepach ze sprzętem?
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: KOT »

Nie kupuj na żadnych aukcjach typu allegro bo to straszny przypał. Kupuje się normalnie w growshopie internetowym z wysyłką na adres ziomka, który nie siedzi w temacie a jedynie odbiera twoją paczkę [szczerzy]
Januszogrodnictwa
Posty: 87
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:39
Lokalizacja: Jamaica

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Januszogrodnictwa »

Taki bufor bezpieczeństwa.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Gandzialf »

Zapora bezpieczeństwa [lol] Najlepsza metoda, tylko musisz sobie ziomka znaleźć [peace]
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Januszogrodnictwa
Posty: 87
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:39
Lokalizacja: Jamaica

Re: Stacjonarny sklep z nasionami marihuany i nawozami

Post autor: Januszogrodnictwa »

A można by zamówić do sklepu ogrodniczego po rozmowie z pracownikiem i odebrać tam można jeszcze w siedzibie kurierskiej odebrać [zapalmy]
ODPOWIEDZ