Aeroflo2 czy warto?

Zaawansowana uprawa i hodowla hydroponiczna, metody dla doświadczonych growerów.
Generał25
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2020, 8:34

Aeroflo2 czy warto?

Post autor: Generał25 »

Cześć wszystkim, mam pytanie odnośnie systemu aeroflo2, zawsze uprawiałem w glebie i nie mam doświadczenia z takim systemem, ale bardzo chciałbym spróbować swoich sił, czytałem,że jest szybciej i większy plon, macie może doświadczenie z tym systemem? Możecie napisać czy warto próbować?
Awatar użytkownika
Hempik
Posty: 53
Rejestracja: 24 lip 2020, 9:24

Re: Aeroflo2 czy warto?

Post autor: Hempik »

Powiem Ci tak, jeżeli masz doświadczenie w uprawie to jak najbardziej tak, wiadomo za pierwszym razem nie wyjdzie wszystko idealnie ale później na pewno będzie szybciej i więcej, ale na początek będziesz musiał trochę zainwestować w sprzęt musisz mieć takie rzeczy jak wszystkie mierniki typu ph ec i chiller do pożywki.
Generał25
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2020, 8:34

Re: Aeroflo2 czy warto?

Post autor: Generał25 »

Doświadczenie mam ale tylko w glebie, jeżeli chodzi o mierniki to też mam, ale nie wiem co to jest ten chiller?
Awatar użytkownika
Hempik
Posty: 53
Rejestracja: 24 lip 2020, 9:24

Re: Aeroflo2 czy warto?

Post autor: Hempik »

Chiller chłodzi pożywkę, w zbyt dużej temperaturze w hydroponice bardzo łatwo o grzyba korzeni.
Generał25
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2020, 8:34

Re: Aeroflo2 czy warto?

Post autor: Generał25 »

A jeżeli chodzi o czas jaki trzeba poświęcać uprawie w tym systemie, to jest więcej chodzenia przy tym czy podobnie jak w glebie?
Awatar użytkownika
Hempik
Posty: 53
Rejestracja: 24 lip 2020, 9:24

Re: Aeroflo2 czy warto?

Post autor: Hempik »

Powiem tak jeżeli masz wszystko złożone i ustawione tak jak ma być to wystarczy, że raz dziennie zajrzysz, ale wiadomo,że im większe rośliny to więcej pracy przy nich.
ODPOWIEDZ