Śmigłowiec policji?

Tematy o uprawie i hodowli outdoor, czyli na dworze lub w szklarni.
Januszogrodnictwa
Posty: 87
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:39
Lokalizacja: Jamaica

Śmigłowiec policji?

Post autor: Januszogrodnictwa »

Chyba pod koniec czerwca kolega widział w strefie przemysłowej śmigłowiec który latał nisko nad ziemią gdzie jeszcze były tereny zielone z samosiejki. Nieduży śmigłowiec z czymś półokrągłym zamontowanym pod maszyną jak by kamera lub czujnikiem. Przeleciał podobno ok 20 razy. Nie jest to dziwne? Mogła być to policja! Samo paliwo do takiej maszyny jest drakoński drogie żeby ścigać growera który ma kilka krzaków na własny użytek. To jest cała armia policjantów prokuratorów i sędziów do kilku krzaków. Jakie to ogromne koszty! Oni powinni prawdziwymi przestępcami się zająć a nie koneserami THC. U nas jest problem ,, znaczna ilość ,, ważą całego krzaka i sobie statystyki podwyższają. A top to top. Policja gdy wsi ukradło ileś milionów zł z wojskowej akademii technicznej nic nie zrobiła bo takich ludzi się boją ale growera czy innych to trzeba udupić [mur]
Awatar użytkownika
Zjarany
Posty: 25
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:12

Re: Śmigłowiec policji?

Post autor: Zjarany »

Ktoś pewnie robił oprysk na swoim polu konopi [szydzi]
A tak poważnie, policyjny śmigłowiec jest specyficzny, niebieski i taki tam że można go rozpoznać.
Januszogrodnictwa
Posty: 87
Rejestracja: 06 maja 2021, 15:39
Lokalizacja: Jamaica

Re: Śmigłowiec policji?

Post autor: Januszogrodnictwa »

Opryskiwacz to opryskiwacz i proszę że mnie kretyna nie robić bo kolegami nie będziemy! Sam wiem od kolegi o białych Jednoosobowych maszynach więc nie ma zasady kolor czy kształt. Podczas zatrzymania policjant z tym śmigłowcem kontaktował się tak że to jest fakt. Mówię o zatrzymaniu bo hodował a ten drugi to był lot zwiadowcy. Ja tu i tak zdawkowo piszę bo nie chce mieć problemów. Były takie czasy że paliło się hasz z Nepalu [zapalmy]
Abażur
Posty: 9
Rejestracja: 22 gru 2020, 9:50

Re: Śmigłowiec policji?

Post autor: Abażur »

Polska i helikoptery do wykrywania plantacji ? To nie USA czy Holandia

Poza tym jeżeli piszesz,że to "znaczna ilość" to tak naprawdę taka zwykła telewizyjna kamera by to wyłapała bez konieczności używania specjalnych termowizji . Zadbaj o zamaskowanie i kup siatkę maskującą następnym razem
ODPOWIEDZ