Jaki olejek z CBD wybrać?

Wszystko na temat oleju konopnego CBD i RSO, jak wyprodukować w domu samemu olej konopny.
Awatar użytkownika
DMX
Posty: 26
Rejestracja: 02 gru 2016, 11:23

Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: DMX »

Na rynku jest masa olejków z konopi jakie wybrać?
Awatar użytkownika
DILER
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2017, 18:19

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: DILER »

Zgadza się że na rynku jest multum olejków konopi. Zwłaszcza w Polsce a pamiętaj „Polak potrafi” należymy do obywateli którzy szybko wyłapują na czym można kogoś oszukać i szybko się dorobić. Do czego zmierzam, mianowicie olej CBD w Polsce jak na razie nie jest pod żadną kontrolą, czyli nikt nie bada tego że gdy na opakowaniu pisze 10% CBD to czy faktycznie tyle jest. Więc sprytny Polak zaczął lać zwykły olej roślinny w ładne buteleczki. Przez co wiele osób szukających pomocy zraziło się i myślą że olejki CBD nie działają. Bo najzwyczajniej kupili olej bez CBD.
Więc jaki olej kupić i gdzie? Według mnie należy szukać olejków u producentów nasion dla których olej CBD jest tylko dodatkową formą zarobku i na pewno nie pozwolili by sobie na oszukiwanie klientów sprzedając im zły olej, gdyż mogła by ucierpieć przy tym ich marka czyli sprzedaż nasion konopi.
Tak że tam proponuję szukać olejków. Dodam że tych firm jest bardzo mało które produkują nasiona i oleje CBD.
Awatar użytkownika
DMX
Posty: 26
Rejestracja: 02 gru 2016, 11:23

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: DMX »

Jakie to firmy?
Awatar użytkownika
DILER
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2017, 18:19

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: DILER »

Dwie które znalazłem: royal queen seeds, sensi seeds
Awatar użytkownika
Mary Jane
Posty: 31
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:08

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Mary Jane »

Polscy producenci olejów CBD sprzedają zwykły olej roślinny nawet nie z konopi a co najwyżej z konopi przemysłowej. Nawet jeden z producentów napisał że to z konopi przemysłowej i sam sobie strzelił w kolano gdyż ze zwykłej konopi przemysłowej nie wyprodukuje się dobrego oleju CBD bo w takiej konopi jest go bardzo mało. Wiec wyobraźcie sobie ile roślin trzeba by było przetworzyć żeby zrobić ekstrakt CBD. Jest to najzwyczajniej nie opłacalne.
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: KOT »

Obstawiał bym że dużo firm nie tylko polskich wali w huja i sprzedaje olej cbd bez cbd. Nigdzie w Europie nie jest to kontrolowane i to że ktoś na butelce napisze że jest 10%cbd to nie znaczy że go tam tyle jest. Może być 2% albo i wcale. Jak kolega wyżej napisał kupujcie olejki firm które są na rynku konopnym od wielu lat np. producenci nasion marihuany, oni nie zniszczą sobie marki sprzedając hujowy olej. Jak go sprzedają to faktycznie ze zawartością CBD.
Awatar użytkownika
Zjarany
Posty: 25
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:12

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Zjarany »

Producenci nasion którzy sprzedają też olej cbd nie produkują tego oleju z przemysłówki bo mają dostęp do marihuany (do odmian konopi) które mają dużą zawartość CBD a niską THC i z takich konopi produkują ten olej. Jest to inny standard i poziom jakości. Po za tym firmy produkując nasiona takie jak RQS znajdują się w krajach gdzie marihuana jest legalna wiec mogą wyprodukować dobry olej. A co może zrobić Polska firma lub jakaś inna znajdująca się w kraju w którym uprawa konopi indyjskich jest nie legalna. Sami pomyślcie……
Awatar użytkownika
DMX
Posty: 26
Rejestracja: 02 gru 2016, 11:23

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: DMX »

DILER pisze:Dwie które znalazłem: royal queen seeds, sensi seeds
A kto sprzedaje w Polsce olejki cbd royal queen? kto jest dystrybutorem.
Awatar użytkownika
Zjarany Królik
Posty: 25
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:02

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Zjarany Królik »

Ciężko nie znaleźć, w sklepie thc-thc kupisz https://thc-thc.com/nasiona-marihuany/p ... /olej-cbd/
Awatar użytkownika
Ziom
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:08

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Ziom »

A jest jakaś lista chorób które leczy CBD?
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 20
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:05

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Mario »

Nie ma sprecyzowanie list chorób czy dolegliwości które leczy cbd. Są jakieś listy ale ludzie cały czas odkrywają że pomaga na coś nowego. Lista jest bardzo długa.
Awatar użytkownika
Ganja Man
Posty: 17
Rejestracja: 05 sty 2017, 16:13

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Ganja Man »

CBD zabija komórki rakowe jest pełno artykułów na ten temat. Tutaj macie o tym jak cbd może pomóc w walce z rakiem piersi, coś dla kobiet http://grubylol.com/2016/10/24/cbd-redu ... ka-piersi/
Awatar użytkownika
Wader
Posty: 31
Rejestracja: 05 sty 2017, 11:36

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Wader »

Bóg stworzył roślinę która racjonalnie wykorzystywana jest lekiem na niemal że wszystko [peace]
Awatar użytkownika
Zjarany Królik
Posty: 25
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:02

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Zjarany Królik »

Ziom pisze:A jest jakaś lista chorób które leczy CBD?
Tutaj masz fajny artykuł, listę chorób które leczy CBD https://kanabis.info/nowosci-o-terapii-cbd/ jest to tylko część chorób które leczy CBD, kiedyś widziałem większą listę ale nie mogę znaleźć.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Gandzialf »

Wader pisze:Bóg stworzył roślinę która racjonalnie wykorzystywana jest lekiem na niemal że wszystko [peace]
Bóg stworzył nam ludziom roślinę która leczy a koncerny z USA już po tą roślinę wyciągają łapska żeby ja opatentować http://thc-thc.info/2016/07/25/czy-rzad ... marihuane/
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Aleksander
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2016, 8:28

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Aleksander »

Stosował ktoś z was olejek CBD firmy cibdol ?
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Gandzialf »

Udało mi się wyczytać że olej jest produkowany w Holandii ale przez kogo nie wiadomo na pewno przez żadną ze znanych firm produkujących nasiona. Tak że moim zdaniem "kot w worku".
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zbuchany
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2017, 10:02

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Zbuchany »

Potwierdzam że walą w hu***a oleje cbd firm IN**** i ED******* nie zawierają wcale cbd mimo opisów 10% jest to chwyt marketingowy niska cena za 10% CBD. Kupiłem oba oleje na allegro i w dawkowaniu w tym pierwszym było pół łyżeczki zażyłem raz drugi trzeci i nic zero odczuć a podobno CBD uspokaja. Podobnie z drugim olejem dawkowanie było 15 kropel zażywałem i nic zero odczuć-działania. Można chlać te oleje litrami. Po tych przejściach zwątpiłem w olejki cbd dopóki nie trafiłem na wspomniany w temacie olej royal queen, kupiłem go niby tylko 4 procent. Maksymalne dawkowanie 2 krople 3 razy dziennie, zwróciłem na to uwagę bo 4% cbd a maksymalne dawkowanie 6 kropli a przy tych pseudo olejach IN**** i ED******* gdzie mają rzekomo 10% cbd 15 kropli dziennie można łyknąć to jest coś nie tak, dawka maksymalna powinna być niższa. Ale wracając do działania dawka 6 kropli dziennie olejku royal queen to dla mnie za dużo bo on faktycznie działa odczuwa się uspokojenie a przy 6 kroplach to już lekko za duże jest te uspokojenie. Wniosek jest prosty te oleje co mają na etykietce 10% cbd nie mają go wcale a te co mają 4% cbd mają go dużo więcej niż te z 10%. Nie dajcie się naciągnąć.
Awatar użytkownika
Beata
Posty: 41
Rejestracja: 26 paź 2016, 7:43

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Beata »

Faktem jest też, że każdy organizm reaguje inaczej na daną substancję. To co sprawdza się u mnie - nie musi sprawdzić się u siebie. Próbujcie poszczególnych produktów, obserwujcie swój organizm i bądźcie cierpliwi.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Gandzialf »

Akurat tutaj chodzi o jedną substancję CBD a konkretnie czy jest w danym produkcie czy jej nie ma.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
EASY
Posty: 28
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:55

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: EASY »

Olej RQS jest najlepszy kupłam go kiedyś babci w Hiszpanii, miała problem z jelitami zniszczone po lekach i lekarze nie byli jej w stanie pomóc. Po prostu skreślili ją [pobity] twierdząc że nie da się nic zrobić, bo ich zajebiste leki nie pomagały a wręcz szkodziły. Była w takim stanie że nie mogła przyjmować pokarmów. Kupiłam jej olej CBD RQS i po 3 miesiącach zażywania ozdrowiała. CBD to niesamowita substancja która jest czymś co leczy niemal że wszystko a przy tym nie szkodzi.
Moollyn22
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2017, 19:59

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Moollyn22 »

Patrz na pochodzenie. A także na ilość ekstraktu CBD :) i czy w ogóle jest ekstrakt CBD. Jeśli pisze że jest z konopi przemysłowych to nie zawiera CBD jest to wtedy zwykły olej spożywcy z napisem CBD, zapakowany w ładną buteleczkę. Częsty wał na rynku.
simbak
Posty: 2
Rejestracja: 23 lis 2017, 12:51

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: simbak »

Też się zastanawiam nad wyborem dobrego olejku co sadzicie o tych od Me******? Pytam, bo w sklepie /admin - cenzura - spam - link reklamowy/ sa do kupienia i to w dobrych jak sadze cenach czy ktos z nich robil u nich jakies zakupy? Fajnie, ze nawet w ofercie maja slodycze o smaku marihuany :D
ictb
Posty: 2
Rejestracja: 13 lut 2018, 10:40

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: ictb »

Ważne jest stężenie cdb w olejku. Nie warto kierować się ceną.
lukasz217
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2018, 10:06

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: lukasz217 »

W sklepie medyczne-konopie masz duży wybór olejków CBD. Każdy produkt ma swój opis myślę, że znajdziesz to czego szukasz :). Jeśli zależy Ci na bardzo dobrym stosunku jakości do ceny to gorąco polecam /admin - cenzura - spam - link reklamowy/
Marek87
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:06

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Marek87 »

Wiem z doświadczenia, że olejki CBD trzeba kupować ze sprawdzonych źródeł. Mogę Ci polecić sklep /admin - cenzura - spam - link reklamowy/
Jeśli czegoś nie wiesz to po prostu napisz do nich, sprawnie odpowiadają na wiadomości. Sprawdzone i świetne jakościowo produkty. Sam właśnie czekam na swoje zamówienie.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Jaki olejek z CBD wybrać?

Post autor: Gandzialf »

Jeśli masz się zamiar tutaj na forum zarejestrować żeby tylko napisać jeden post z poleceniem swojego sklepu-oleju CBD. To pamiętaj że tutaj to nie przejdzie.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
ODPOWIEDZ