Recenzja Odmiany Konopi White Rhino

Wszystko o nasionach marihuany i odmianach konopi, recenzje oraz testy a także smok raporty.
Awatar użytkownika
CerwonySt
Posty: 16
Rejestracja: 07 wrz 2016, 8:31

Recenzja Odmiany Konopi White Rhino

Post autor: CerwonySt »

Recenzja Starek i Klasycznej Odmiany Marihuany White Rhino

White-Rhino.jpg
White-Rhino.jpg (45.18 KiB) Przejrzano 2871 razy

White Rhino to szczep medyczny, świetna indica dla pacjentów doświadczających nudności, zapewnia praktycznie natychmiastową ulgę, niektórzy mogą odczuwać efekty trochę bardziej niż inny w zależności od tolerancji.

Gatunek: A

Typ: Hybryda, głównie indica

Wygląd: Dobrze utrzymane pąki, malutkie pędy. Mieszanka jasno zielonych i pomarańczowych włosków. Piękny!

Zapach: Przypomina świeżo zebrane kwiaty z akcentami cytryny. Bardzo ładny zapach o średniej ostrości.

Smak: Gładki, ale gęsty. Smakuje bardzo kwiatowo z odczuwalną nutą cytryny.

Rodzaj haju: Ta odmiana Rhino „okaleczyła” wielu ludzi... Zaczyna się w głowie, powodując słabe widzenie. Następnie trafia w ciało i jest dosyć przytłaczające. Po około 10 minutach od zapalenia musiałem usiąść. Nie da się go palić częściej niż raz dziennie. Bardzo dobry szczep w kwestii bólu i żołądka.

Długość haju: Długi. Około 2 godziny po waporyzowaniu.

Ogólnie: White Rhino jest zdecydowanie mocną, pięknie wyglądającą odmianą marihuany. Nie jest ona odmianą przeznaczoną dla początkujących palaczy.

O roślinie:
• Indica 55/ Sativa 45
• indoor lub outdoor; nawet szklarnie
• niskie rośliny
• zakwita w około 8 tygodni
• wysoka zawartość THC
• daje około 450 gramów w uprawie indoor i 500 gramów w uprawie outdoor na roślinę.
Awatar użytkownika
Ziomek
Posty: 13
Rejestracja: 22 lis 2016, 18:42

Re: Recenzja Odmiany Konopi White Rhino

Post autor: Ziomek »

Ja mam paskudne doświadczenie z tą odmianą, generalnie tak jak wspomniałeś nie polecam dla początkujących palaczy, są lepsze odmiany.
ODPOWIEDZ