Pytanko - Czat, bezpieczeństwo

Nie piszemy tutaj o uprawie, tylko kwestie techniczne związane z forum.
Awatar użytkownika
Im_Soo_High
Posty: 48
Rejestracja: 19 paź 2016, 19:01

Pytanko - Czat, bezpieczeństwo

Post autor: Im_Soo_High »

Hej! Chciałbym się zapytać czy jest szansa uruchomienia czatu dla zarejestrowanych użytkowników, oraz jego ewentualne bezpieczeństwo, jak i o bezpieczeństwo całego forum. Przydałby się podklejony temat, w którym właściciele forum napisaliby co nieco o zabezpieczeniach tego forum, myślę że spora część osób zwyczajnie boi się rejestrować na nowych niepewnych forach o tej tematyce. Myślę że taki ruch chociaż trochę przyczyni się do przychylniejszego patrzenia na "nasze" nowe forum.
Sadzić, palić, zalegalizować.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Pytanko - Czat, bezpieczeństwo

Post autor: Gandzialf »

Co do czatu muszę poszukać dobrego bezpiecznego pluginu, z tym zawsze był problem przy tego typu forach. Co do ogólnego bezpieczeństwa to forum jest w 100% bezpieczne jest szyfrowane certyfikatem SSL oraz po za mną nikt nie ma dostępu do administracji. Niebawem powstanie temat w którym wszystko opiszę.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Im_Soo_High
Posty: 48
Rejestracja: 19 paź 2016, 19:01

Re: Pytanko - Czat, bezpieczeństwo

Post autor: Im_Soo_High »

Super.
Sadzić, palić, zalegalizować.
Sort
Posty: 5
Rejestracja: 12 mar 2017, 22:35

Re: Pytanko - Czat, bezpieczeństwo

Post autor: Sort »

Panowie pamiętajcie że żyjemy w 21 wieku. Teraz każdy system jest do obejścia. Tak więc wszystko co robicie róbcie z głową ,a nie z kolegami :) Ja nie uprawiam więc nie mam się czego obawiać ale ty jak to robisz i nastepnie pokazujesz zdjęcie krzaka ze swoją twarzą to lepiej zastanów się dwa razy czy przypadkiem nie za dużo dzisiaj zkopciłeś.
Z fartem panowie. Bless
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Pytanko - Czat, bezpieczeństwo

Post autor: Gandzialf »

Gdyby https był złamany to nie mogły by istnieć żadne strony banków. Bo ciągle by ktoś kradł dane do logowania. Z jednej strony cały czas jedni ludzie próbują złamać jakieś zabezpieczania ale zaś z drugiej strony są ludzie którzy ulepszają cały czas te zabezpieczania.
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zbuchany
Posty: 38
Rejestracja: 24 sty 2017, 10:02

Re: Pytanko - Czat, bezpieczeństwo

Post autor: Zbuchany »

Podstawowa rzecz należy być cały czas na bieżąco z zabezpieczeniami i aktualizować wszystko.
ODPOWIEDZ