Czy pandemia COVID-19 to dobry czas na uprawę?

Dyskusje o wszystkim.
Awatar użytkownika
Zjarany Królik
Posty: 25
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:02

Czy pandemia COVID-19 to dobry czas na uprawę?

Post autor: Zjarany Królik »

Tak się zastanawiam jak ma się uprawa konopi do obecnej sytuacji pandemicznej COVID-19, która wciąż trawa. Czy to dobry czas na uprawę?
Awatar użytkownika
CommandoFarmer
Posty: 13
Rejestracja: 18 cze 2019, 18:09

Re: Czy pandemia COVID-19 to dobry czas na uprawę?

Post autor: CommandoFarmer »

Widzę że nikt jeszcze nie udzielił się w tym temacie, to może ja coś napiszę. A więc, każdy czas jest dobry na uprawę jeśli jesteś dobrym partyzantem i umiesz się chować. Nie mielisz językiem na prawo czy lewo i nie chwalisz się kolegom co za roślinki uprawiasz.
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Czy pandemia COVID-19 to dobry czas na uprawę?

Post autor: KOT »

Jak kolega wyżej napisał, nikomu nie mów co robisz i nie handluj suszem to twoje hobby jest nie do wykrycia.
Awatar użytkownika
AnonimoTHC
Posty: 12
Rejestracja: 27 lut 2017, 20:46

Re: Czy pandemia COVID-19 to dobry czas na uprawę?

Post autor: AnonimoTHC »

Zależy od rodzaju uprawy, czy robisz to w domu czyli indoor, czy może na dworze czyli outdoor. Jeśli chodzi o uprawę w domu to jak się nie będziesz chwalił co robisz to nikt Cię nie namierzy. Dodatkowo w oknie swojego domu możesz dać kartkę z napisem „wszyscy chorzy na koronawirusa” i wtedy nikt z niebieskich nie będzie miał pomysłu żeby Ci dom przeszukiwać. A jak przyjdą to kaszlaj. To tak pół żartem pół serio. Co do uprawy na dworze to raczej koronawirus nie ma nic do tego, bo czy to w czasie pandemii czy już po niej o ile kiedyś się skończy to zawsze ktoś może Cię zauważyć.
Awatar użytkownika
joda
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2017, 23:26

Re: Czy pandemia COVID-19 to dobry czas na uprawę?

Post autor: joda »

A pandemia jeszcze w ogóle trwa, bo teraz to w wiadomościach tylko Putin i woja na Ukrainie.
Awatar użytkownika
KOT
Posty: 152
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:00

Re: Czy pandemia COVID-19 to dobry czas na uprawę?

Post autor: KOT »

Pandemia cały czas trwa, ale po prostu wojna na Ukrainie jest większym problemem niż COVID-19.
Awatar użytkownika
Gandzialf
Administrator
Posty: 173
Rejestracja: 30 sie 2016, 20:34

Re: Czy pandemia COVID-19 to dobry czas na uprawę?

Post autor: Gandzialf »

Podsumowanie ostatnich trzech lat, jak to putin w roku 2022 załatwił koronawirusa [szydzi]

putin-i-covid-19-63091.jpg
putin-i-covid-19-63091.jpg (97.92 KiB) Przejrzano 8341 razy
Jako admin tego forum Polecam sklep THC-THC.COM, który jako jedyny posiada biuro obsługi klienta w Hiszpanii, 100% Bezpieczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
DILER
Posty: 56
Rejestracja: 04 sty 2017, 18:19

Re: Czy pandemia COVID-19 to dobry czas na uprawę?

Post autor: DILER »

Media cały czas podają statystyki koronawirusa ale jest to pokazywane bardziej w tle. Wydaje mi się że są dalej dość wysokie i się zbytnio nie zmieniają. Chyba po prostu przyzwyczajamy się do życia z koronką, która zostanie z nami już na zawsze.

statystyki-koronawirusa-na-dzien-2022-03-08.jpg
statystyki-koronawirusa-na-dzien-2022-03-08.jpg (94 KiB) Przejrzano 8326 razy
Statystyki COVID-19 na dzień dzisiejszy, czyli 8 marzec 2022 roku.


Teraz jest na topie poważniejsza sprawa, czyli wojna na Ukrainie. Bardziej napaść putinowskiej rosji na Ukrainę. Celowo napisałem rosji z małej litery bo już nie mam do tego kraju żadnego szacunku. Wracając do wojny, to teraz niebieskie misie mają dużo roboty z uchodźcami wojennymi z Ukrainy i tym są zajęci. Trzeba im pomóc bo fakt jest taki że walczą oni teraz za nas wszystkich i płacą za to najwyższą cenę. Jeśli oni przegrają to my będziemy następni, zważywszy że putin nas nielubi (lekko mówiąc), to zrobi z naszego kraju gruzowisko. Więc Ukraińcom musimy pomóc jak tylko możemy.

A więc idąc do meritum, jak już wspomniałem niebieskie misie są zajęte uchodźcami więc być może jest idealny moment na uprawę konopki maryśkowatej [blant] Chociaż z drugiej strony ja tam na to nie patrzę, swoje zielone hobby uprawiam od wielu lat, nikomu się nie chwalę i jest git.
Awatar użytkownika
StufMan
Posty: 17
Rejestracja: 05 cze 2019, 20:28

Re: Czy pandemia COVID-19 to dobry czas na uprawę?

Post autor: StufMan »

Przypału możesz sobie narobić tylko przez własną głupotę. A sytuacja czo to covidowa czy wojenna nie ma zbytnio nic z tym wspólnego.
Awatar użytkownika
Ziom
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:08

Re: Czy pandemia COVID-19 to dobry czas na uprawę?

Post autor: Ziom »

Jak już piszecie o wojnie na Ukrainie, to polecam artykuł o tym jak jeden rosyjski żołnierz chwali się swojej dziewczynie że zabijał cywili i ukradł jej telewizor i blender:

Kod: Zaznacz cały

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-rozmowa-rosyjskiego-zolnierza-z-dziewczyna-jak-to-nie-bedzie,nId,5884141
Wszyscy myślę że takie czasy wojen hitlerowskich i stalinowskich się skończyły, otóż NIE, jest to samo takie same mordowanie jak kiedyś. Z tym że teraz mają lepsze zabawki do mordowania. Jest to straszne!
Awatar użytkownika
Zjarany Królik
Posty: 25
Rejestracja: 02 lis 2016, 14:02

Re: Czy pandemia COVID-19 to dobry czas na uprawę?

Post autor: Zjarany Królik »

Ten artykuł jak dla mnie jest dość bardzo dołujący. Myślałem że świadomość ludzka jest na takim poziomie że nigdy już do tego nie dojdzie. A jednak jesteśmy dalej na etapie średniowiecza.
Awatar użytkownika
Ziom
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2016, 23:08

Re: Czy pandemia COVID-19 to dobry czas na uprawę?

Post autor: Ziom »

Chyba dla każdego ten artykuł, jak i cała ta sytuacja jest bardzo dołująca, a to co się tam dzieje nazywa się: "ludobójstwem".
ODPOWIEDZ